Problem z Lafayette Atena (tuning konektor) + Sirio titanium

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Deux7
Posty: 24
Rejestracja: 2014-04-01, 14:38

Problem z Lafayette Atena (tuning konektor) + Sirio titanium

Post autor: Deux7 »

Witam! Pojawił się u mnie duży problem. W 2014 kupiłem radio Lafayette Atena po tuningu u konektora + Sirio titanium 1400. Zestaw dzialal wysmienicie (antena przymocowana do klapy). Nastepnie po 3 miesiacach sprzedalem auto i zestaw poszedł do szafy i leżał tam prawie 3 lata. Teraz zamontowalem ponownie zestaw tylko antene dalem na magnes. Pojawil sie problem, poniewaz komunikaty praktycznie do mnie nie dolatują, bardzo cicho dziala glosnik (jak wlacze na FM to jest glosno wiec awarie glosnika wykluczam). Jak testowalem to dostalem komunikat z ok 0,5km że mnie wyraźnie slychać i ja wtedy tez elegancko slyszalem. Natomiast komunikaty z dalszej odleglosci sa bardzo ciche, wrecz niezrozumiale. Szum jest tez bardzo cichy nawet przy max vol. Antena zestrojona, gdzie szukac problemu?
rafalszczypinski
Posty: 218
Rejestracja: 2016-10-23, 17:30
Znak/ranga: 161BD716
Lokalizacja: Stavanger

Problem z Lafayette Atena (tuning konektor) + Sirio titanium

Post autor: rafalszczypinski »

Kolego - dysponujesz jakimś sprzętem pomiarowym do CB? Bo jeśli nie, lepiej popytać o sprawdzony serwis w okolicy (skąd jesteś?) Przyczyn może być wiele. Bez pomiarów ciężko będzie trafić z diagnozą.
Lincoln I, Harry III, Alan 18
Deux7
Posty: 24
Rejestracja: 2014-04-01, 14:38

Problem z Lafayette Atena (tuning konektor) + Sirio titanium

Post autor: Deux7 »

Jestem z Inowrocławia. Dziś byłem w serwisie, antena ustawiona na 1.1. Radio zostawilem w serwisie, diagnoza na poniedzialek. Facet podlaczyl radio do jakiegos sprzetu i mowil cos o filtrach. W poniedzialek sie okaże.
rustin
Posty: 121
Rejestracja: 2012-07-26, 11:19
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Problem z Lafayette Atena (tuning konektor) + Sirio tita

Post autor: rustin »

Co wyszło?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lafayette”