Lafayette Ares Pro

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
poweredge
Posty: 934
Rejestracja: 2012-05-30, 09:23
Lokalizacja: Łódź

Re: Lafayette Ares Pro

Post autor: poweredge »

Montana26 pisze:
poweredge pisze:Montana26,

Tak jak ci napisał Paskuda to antymiś ... Te radia są szykowane tak aby móc je sprzedawać na terenie naszego kraju . Czyli są zakładane kagańce na przykład na modulację która musi spełniać odpowiednie normy ... Radia tego typu występują w różnych wariacjach w zależności od kraju przeznaczenia . Istnieją możliwości odblokowania np mocy albo podniesienia modulacji ... Ale takie modyfikację wiążą się z utratą gwarancji .

My nie wiemy czego oczekujesz od radia .
Na gwarancję i tak nie liczę... Radio mam już ok 6 miesięcy, było kupowane koło Rzeszowa i tylko tam uznają mi gwarancję. Jeżdżę prawie codziennie trasą A1-węzeł Sośnica-A4-Katowice-DK44 są to trasy tranzytowe i często duże mobile pytają się gdzie i jak dojechać oraz jaka sytuacja na drodze. Odbiór może mam z 5-7 km ale przy nadawaniu muszę się często powtarzać bo mnie nie zrozumieli, lub ucieło. I teraz mam pytanie czy ewentualnie pchać się w tuning czy zmienić sprzęt na inny :mrgreen:
Proszę jak umiesz to sobie zrobisz ... Płyta nie do końca podobna ale bloki zbliżone :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

http://radiochief.ru/payal-nik/dorabotk ... ii-mj-300/" onclick="window.open(this.href);return false;
....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lafayette”