Lafayette Ares Pro

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Montana26
Posty: 7
Rejestracja: 2014-05-31, 19:26
Lokalizacja: Knurów

Lafayette Ares Pro

Post autor: Montana26 »

Witam
Niedawno kupiłem właśnie takie radyjko jak w tytule, jako że jest to moje pierwsze radio chciałbym dowiedzieć się Waszych opinii na temat tego sprzętu. Dodam jeszcze że jest ono wspomagane przez antenę Wilson Little Will umieszczoną na Oplu Astrze F na prawym końcu dachu.
Lafayette Ares Pro + Willson Little Wil
Caps

Lafayette Ares Pro

Post autor: Caps »

Montana26,
http://avantiradio.pl/lafayette-ares-pro-cb-radio.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.cbradio.nl/lafayette/ares_pro.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Fajne linki do przejrzenia ;-)
Awatar użytkownika
Montana26
Posty: 7
Rejestracja: 2014-05-31, 19:26
Lokalizacja: Knurów

Re: Lafayette Ares Pro

Post autor: Montana26 »

Paskuda pisze:Montana26,
http://avantiradio.pl/lafayette-ares-pro-cb-radio.html" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.cbradio.nl/lafayette/ares_pro.htm" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Fajne linki do przejrzenia ;-)
Akurat do takich informacji się dokopałem też:). Jednak chciałbym się dowiedzieć trochę więcej od użytkowników którzy testowali ten sprzęt z innymi markami.
Lafayette Ares Pro + Willson Little Wil
Caps

Lafayette Ares Pro

Post autor: Caps »

Zwykły antymisiek.
Awatar użytkownika
Pietern
Posty: 944
Rejestracja: 2013-02-05, 22:37
Lokalizacja: JO90LF

Re: Lafayette Ares Pro

Post autor: Pietern »

Montana26 pisze:Witam
Niedawno kupiłem właśnie takie radyjko jak w tytule, jako że jest to moje pierwsze radio chciałbym dowiedzieć się Waszych opinii na temat tego sprzętu. Dodam jeszcze że jest ono wspomagane przez antenę Wilson Little Will umieszczoną na Oplu Astrze F na prawym końcu dachu.

Znaczy co? Inni mają podpowiedzieć, czy Twoje radio ci pasuje? ;-)
A jaki to ma mieć sens, pytać po zakupie? Chcesz sobie popsuć wątrobę, czy jak?
Teraz używaj i napisz jak ci się z tym radyjkiem jeździ.
Prezio Jackson II, Albrecht NM500 (cyna&kalafonia)/Farun FD1818 (mod Pherni), Sirtel Gamma 1R/Sirio; Hi-Power 4000/Super Carbonium/Omega 27
Awatar użytkownika
Montana26
Posty: 7
Rejestracja: 2014-05-31, 19:26
Lokalizacja: Knurów

Lafayette Ares Pro

Post autor: Montana26 »

Przy zakupie korzystałem z info od sprzedającego. Ale wiadomo jak to sprzedawca, poza tym nie ma za dużo info o akurat tym modelu w necie. Jeździ mi się akurat w miarę dobrze, słyszę dobrze lecz chyba nie mam zbyt dobrego nadawania. Pomyślałem czy może na forum są może użytkownicy tego radyjka i wymienią się opiniami ;-)
Lafayette Ares Pro + Willson Little Wil
Awatar użytkownika
ivan161
Posty: 299
Rejestracja: 2013-09-04, 09:54
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Re: Lafayette Ares Pro

Post autor: ivan161 »

Jeśli będziesz wykorzystywał go na anty misia to powinien spełnić wymagania. Jak dla mnie do poprawy SQ bo dosyć agresywnie działa i rwie komunikaty. Pozatym przyjemne radio.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Montana26
Posty: 7
Rejestracja: 2014-05-31, 19:26
Lokalizacja: Knurów

Lafayette Ares Pro

Post autor: Montana26 »

Poza tym jak rozkręcę SQ na max to słyszę "audycję" nadawaną chyba po języku rosyjskim. Nie jeżdżę tak non stop. tylko nasłuchuję jak się ma sytuacja na "bramkach" w Gliwicach. stojąc w Knurowie czekając na syna z przedszkola
Lafayette Ares Pro + Willson Little Wil
Awatar użytkownika
Pietern
Posty: 944
Rejestracja: 2013-02-05, 22:37
Lokalizacja: JO90LF

Lafayette Ares Pro

Post autor: Pietern »

Prezio Jackson II, Albrecht NM500 (cyna&kalafonia)/Farun FD1818 (mod Pherni), Sirtel Gamma 1R/Sirio; Hi-Power 4000/Super Carbonium/Omega 27
Awatar użytkownika
poweredge
Posty: 934
Rejestracja: 2012-05-30, 09:23
Lokalizacja: Łódź

Lafayette Ares Pro

Post autor: poweredge »

Montana26,

Tak jak ci napisał Paskuda to antymiś ... Te radia są szykowane tak aby móc je sprzedawać na terenie naszego kraju . Czyli są zakładane kagańce na przykład na modulację która musi spełniać odpowiednie normy ... Radia tego typu występują w różnych wariacjach w zależności od kraju przeznaczenia . Istnieją możliwości odblokowania np mocy albo podniesienia modulacji ... Ale takie modyfikację wiążą się z utratą gwarancji .

My nie wiemy czego oczekujesz od radia .
....
Awatar użytkownika
Montana26
Posty: 7
Rejestracja: 2014-05-31, 19:26
Lokalizacja: Knurów

Re: Lafayette Ares Pro

Post autor: Montana26 »

poweredge pisze:Montana26,

Tak jak ci napisał Paskuda to antymiś ... Te radia są szykowane tak aby móc je sprzedawać na terenie naszego kraju . Czyli są zakładane kagańce na przykład na modulację która musi spełniać odpowiednie normy ... Radia tego typu występują w różnych wariacjach w zależności od kraju przeznaczenia . Istnieją możliwości odblokowania np mocy albo podniesienia modulacji ... Ale takie modyfikację wiążą się z utratą gwarancji .

My nie wiemy czego oczekujesz od radia .
Na gwarancję i tak nie liczę... Radio mam już ok 6 miesięcy, było kupowane koło Rzeszowa i tylko tam uznają mi gwarancję. Jeżdżę prawie codziennie trasą A1-węzeł Sośnica-A4-Katowice-DK44 są to trasy tranzytowe i często duże mobile pytają się gdzie i jak dojechać oraz jaka sytuacja na drodze. Odbiór może mam z 5-7 km ale przy nadawaniu muszę się często powtarzać bo mnie nie zrozumieli, lub ucieło. I teraz mam pytanie czy ewentualnie pchać się w tuning czy zmienić sprzęt na inny :mrgreen:
Lafayette Ares Pro + Willson Little Wil
Caps

Lafayette Ares Pro

Post autor: Caps »

Montana26, zmieniac na inny.
Awatar użytkownika
Montana26
Posty: 7
Rejestracja: 2014-05-31, 19:26
Lokalizacja: Knurów

Re: Lafayette Ares Pro

Post autor: Montana26 »

Paskuda pisze:Montana26, zmieniac na inny.
To ewentualnie co byś polecił na mobila? :mrgreen:
Lafayette Ares Pro + Willson Little Wil
Caps

Lafayette Ares Pro

Post autor: Caps »

Alan 18, Alan 28, Valery, itd.
Awatar użytkownika
Pietern
Posty: 944
Rejestracja: 2013-02-05, 22:37
Lokalizacja: JO90LF

Lafayette Ares Pro

Post autor: Pietern »

Może zanim zmienisz sprzęt sprawdź instalację antenową, ewentualnie "przymierz" inne anteny. Z tego co piszesz jesteś zadowolony, tylko jest jakiś problem z nadawaniem.
Prezio Jackson II, Albrecht NM500 (cyna&kalafonia)/Farun FD1818 (mod Pherni), Sirtel Gamma 1R/Sirio; Hi-Power 4000/Super Carbonium/Omega 27
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lafayette”