Atena + tajfun sirio tylko tryb dE

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Lukass90
Posty: 3
Rejestracja: 2016-10-15, 09:25
Znak/ranga: Byk

Atena + tajfun sirio tylko tryb dE

Post autor: Lukass90 »

Witam

Ostatnio uszkodzilem promiennik w moim tajfun sirio, zakupilem nowy no i pojechalem do serwisu na ew ustawienie z radiem. Co sie okazalo radia nie mozna przestroic na Po tylko dziala na dE. Mieliscie taki problem ze swoimi atenami ? Facet powoedzial se musi sie tym zajac elektronik i za ok 60-70 pln to naprawi. Twierdzi ze to cos z pamiecia.

Teraz moje pytanie czy w systemie dE bedzie jak kolwiek odbieral w polsce ? Czy warto zainwestowac te 60 pln za robote ?
Bartek048
Posty: 503
Rejestracja: 2016-02-15, 20:35

Atena + tajfun sirio tylko tryb dE

Post autor: Bartek048 »

Poszukaj na forum instrukcji do zmiany standardu, skoro pojechales wystroic antene to co ci grzebali z radiem? Moze juz wczesniej nie jezdziles na Po?
Harry 3 Konektor Green + Sirio ML-145 + Uniden ESP-20 :)

Do sprzedania Intek FSP-30 :)
Lukass90
Posty: 3
Rejestracja: 2016-10-15, 09:25
Znak/ranga: Byk

Atena + tajfun sirio tylko tryb dE

Post autor: Lukass90 »

Antena i radio zamontowane przez poprzedniego wlasciciela, zapewne jezdzilem na dE nawet nie zwrocilem na to uwagi bo nie jezdze duzo w trasy. Dopiero przy urwaniu anteny stwierdzilem zeby ja ogarnac i wyszedl taki kwiatek. Nie da sie zmienic w ustawieniach na Po. Przy wlaczaniu z przyciskiem sc wyswoetla sie dE ale nie da sie zmienic na nic innego.
AntekPabianice
Posty: 6654
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Atena + tajfun sirio tylko tryb dE

Post autor: AntekPabianice »

A jak zmieniasz standard?
Spróbuj tak:
1. Naciśnij i przytrzymaj jednocześnie AF + CH9 a następnie trzymając je włącz radio. 2. Puść przyciski.
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
Lukass90
Posty: 3
Rejestracja: 2016-10-15, 09:25
Znak/ranga: Byk

Atena + tajfun sirio tylko tryb dE

Post autor: Lukass90 »

No to wtedy wlacza sie ta 5 na wyswietlaczu. Nic wiecej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lafayette”