Yosan CB-300

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

MarianP.

Post autor: MarianP. »

ted07 pisze:myślałem że będzie OK ale chyba nie zabardzo.
No chyba. Ja tam bym wolał kupić sprawdzonego Yosana 120, albo coś z wyższej półki.
ted07
Posty: 38
Rejestracja: 2012-06-26, 20:16
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: ted07 »

Kolego co mi proponujesz z wyższej półki? Jestem już zdezorientowany?
Awatar użytkownika
Bartecki
Posty: 3057
Rejestracja: 2011-12-02, 14:40
Lokalizacja: Dolny Śląsk JO80JT
Kontakt:

Post autor: Bartecki »

ted07 pisze: Jestem już zdezorientowany?
tego nie wiemy ;-)
ted07 pisze:Kolego co mi proponujesz z wyższej półki?
było pisane w innym temacie...
Uniden PC122xl - Sirio ml 145/T5000
Mój montaż
Awatar użytkownika
januwojt
Posty: 2236
Rejestracja: 2010-01-20, 15:33
Znak/ranga: SQ9ORF
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: januwojt »

Kolego ted07 Ty sam nie wiesz czego chcesz i nie ufasz kolegom doradzającym Ci sprawdzone sprzęty . Skakasz po tematach , a w innym temacie zostało powiedziane wszystko . Chłopaki naprawdę chcą dobrze i znają kilka radyjek już , swoimi radami chcą Cie pozbawić rozczarowania po kupnie szajsu przereklamowanego. Chcesz radio z dobrym odbiornikiem to U-68 u Hasana po tuningu , chcesz radio mało kłopotliwe bezobsługowe i malutkie to kup Pro 120 też u Hasana po tuningu . Masz sprzęty nowe z gwarancją . Przestań się wreszcie motać i pisać że jesteś zdezorientowany .
Mnie osobiście Twoje podejście zaczyna trochę irytować. :evil:
ted07
Posty: 38
Rejestracja: 2012-06-26, 20:16
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: ted07 »

Przepraszam januwojt, nie jest moim zamiarem ciebie irytować. Mam już sporo informacji co do radyjek wartych uwagi pozostało mi tylko jeszcze chłodna analiza i wybór.

Gdzie mogę zamówić radyjko u Hasana po tuningu???
Awatar użytkownika
Krecik
Posty: 2259
Rejestracja: 2008-06-09, 12:23
Lokalizacja: Kazimierz Biskupi
Kontakt:

Post autor: Krecik »

napisałem wcześniej ale nie czytasz . To masz profil , pisz na PW hasan-lodz,u,13948.htm

A tu masz link do sklepu http://konektor5000.pl/index.php
Awatar użytkownika
Pieczar
Posty: 797
Rejestracja: 2011-09-16, 11:49
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Pieczar »

ted07, nie wiem ile masz kasy i do czego chcesz radio, ale ja Ci powiem tak:

- na trasę Yosan CB-300 (mam i zadowolony jestem), JC-2204 chyba tańszy, ale większy... oba mają ASC, 2204 nawet LOC nie ma, ale jak tylko na trasy, to po co Ci to
- jak na trasę i do miasta, żeby było prawie cały czas w użyciu bierz 120 PRO "tuning"

3031 nie piszę, bo chyba będzie najdroższy i największy gabarytowo, poza tym koledzy opisali go wyżej

i teraz na koniec, im dłużej będziesz tu się kręcił z tym swoim gadaniem tym dłużej nic nie kupisz, bierz coś z powyższych i wg swoich potrzeb, które tylko Ty wiesz jakie są, a będziesz się cieszył dobrym radyjkiem za parę chwil... i pamiętaj, żeby kupić przyzwoitą antenę :)
Realistic TRC-474 + Sirio AS-100
MarianP.

Post autor: MarianP. »

ted07, kompletnie się znasz to najlepiej pogadaj z Hasanem, doradzi i skompletuje Ci jakiś pierwszy sprzęt na antymiśka. Jak się wkręcisz w radia to za parę miesięcy zmienisz na coś lepszego. Miliony spamu jaki tu siejesz i tak nie utwierdzą Cię w żadnej decyzji bo żadne radio nie jest idealne i zawsze są jakieś "ale".
viki0987
Posty: 1
Rejestracja: 2012-07-04, 11:29
Lokalizacja: lubliniec

Post autor: viki0987 »

posiadam te radyjko i powiem że to zależy od auta u mnie vectra c 1,9cdti wchodzą zakłócenia od wspomagania kierownicy przez antenę i nie da się tego słuchać ,przy asc jest w miarę dobrze ale dużo ucina i mały zasięg
Awatar użytkownika
IRON
Posty: 299
Rejestracja: 2012-01-31, 16:34
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: IRON »

viki0987 pisze:posiadam te radyjko i powiem że to zależy od auta u mnie vectra c 1,9cdti wchodzą zakłócenia od wspomagania kierownicy przez antenę i nie da się tego słuchać ,przy asc jest w miarę dobrze ale dużo ucina i mały zasięg
JOHNSON II za 800zł tez kompletnie sobie nie radzi z tymi zakłóceniami w tym aucie z tym silnikiem
MOBIL:Yosan 3031 Turbo TUNING KONEKTOR (RF Gein zamiast SQ)+Sirtel Santiago 1200(dach,dziurka :) ) + K-PO 532
BAZA:INTEK HR5500,RM KL 203P,Sirio Gain Master , Densei EC 2002 tuning KONEKTOR, 2Xbox
Awatar użytkownika
milka3
Posty: 84
Rejestracja: 2012-03-25, 12:49
Lokalizacja: SPI

Post autor: milka3 »

A ja moje cb 300 zamieniłem bo za bardzo ucinało rozmowy ale ogólnie było ok. ;-)
MOBIL: PRESIDENT JOHNNY 2 +SIRIO ML 145
Awatar użytkownika
bad
Posty: 1051
Rejestracja: 2009-08-21, 23:07
Lokalizacja: WND

Post autor: bad »

Z CDTI chyba nic sobie nie radzi. Moje radia poległy w tym i yosan, więc nie ma reguły że yosany sobie poradzą z każdym autem (silnikiem).

PC-122 / U520XL Philippines / Yosan JC-2204 Turbo
Sirio Omega 27 / Sirio Turbo 2000 Black / Sirio Turbo 1000 Black
RF LIMITED EC-2018 TURBO
Awatar użytkownika
Pieczar
Posty: 797
Rejestracja: 2011-09-16, 11:49
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Pieczar »

milka3 pisze:A ja moje cb 300 zamieniłem bo za bardzo ucinało rozmowy ale ogólnie było ok. ;-)
myślę, że wszystko jest kwestią odpowiedniej konfiguracji... czyli radio + antena... no i czasem jeszcze auto ma znaczenie... moje obie opcje z CB-300 nie ucinają rozmów... ale jak to w życiu: "każda d... swoją rację ma" ;)
Realistic TRC-474 + Sirio AS-100
Olo.

Post autor: Olo. »

bad pisze:Z CDTI chyba nic sobie nie radzi. Moje radia poległy w tym i yosan, więc nie ma reguły że yosany sobie poradzą z każdym autem (silnikiem).
Herbert sobie radzi ;-)
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7817
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

bad pisze:Z CDTI chyba nic sobie nie radzi. Moje radia poległy w tym i yosan, więc nie ma reguły że yosany sobie poradzą z każdym autem (silnikiem).
Nie jest to prosta sprawa. Był u nas ostatnio klient z 1.9CDTI (1.9 Fiata) i nie pomogło żadne radio. Włącznie z U68 i Walkerem. Na pewno nie zaryzykowałbym stwierdzenia, że Herbert I sobie poradzi :), ale z tym radiem nie sprawdzaliśmy, bo nie mamy żadnego na stanie.
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
ODPOWIEDZ

Wróć do „Yosan”