YOSAN MICRO

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
REDWHITE
Posty: 905
Rejestracja: 2008-08-26, 12:44
Znak/ranga: Zgred/Pieniacz
Lokalizacja: Łódź

YOSAN MICRO

Post autor: REDWHITE »

No to już więcej nie ma co komentować.
Ale zawsze masz ileś dni na zwrot , a u Przemka nawet dłużej chyba .
Tylko nie zapomnij opisać wrażeń :shrek:
Mobil: PC122/Sirio Omega 27; CRT MIKE/wilson little
Było :A18, AT Smart,Yosan Micro,AT-6666(szatan),Lafayette Atena,Herbert,ALINCO DR-135DX,Lincoln,HR-5500,Alan 87,Alan 28,Saturn 40,Ralistic TRC-482,Cobra 146 gtl,Apollo Road Blues,Yosan CB-300,MTech LIII,Uniden 520,Yosan Pro 120, Walker,Omega Farun
strazakp
Posty: 66
Rejestracja: 2012-12-18, 17:33
Lokalizacja: Gdańsk

Re: YOSAN MICRO

Post autor: strazakp »

Hasan-Łódź pisze:Chociażby po zdjęciu. W V2 zamiast EMG masz napis DX.

Myślę, że da się to poprawić, ale jeszcze tego nie robiliśmy. Brak czasu na nowe projekty. W wolnej chwili zrobi się.
Mam już od jakiegoś czasu to radyjko wraz z zakupioną u Ciebie anteną Solarcon203...ale dopiero od kilku dni mam zaistalowane w aucie i kilka razy dopiero testowałem.
Nie mam dużego doświadczenia z CB bo wcześniej miałem tylko Legenda3 po tuningu i na przykładzie tego radia mogę napisać, że Micro jest ciut gorszy. No ale głównym celem wyboru tego radia były jego wymiary i w schowku/popierliczce (octavia2) wchodzi i wygląda idealnie :-) W zasadzie by w mieście był komfortowy odbiór to muszę mieć włączony ASQ.

Czy coś w kwestii tuningu tego modelu się zmieniło? Czy poprawiasz jakoś istotnie ten model? Jak tak to na ile słychać różnicę?
strazakp
Posty: 66
Rejestracja: 2012-12-18, 17:33
Lokalizacja: Gdańsk

YOSAN MICRO

Post autor: strazakp »

Hasan-Łódź Właśnie spojrzałem na Twojej stronie że robicie tuning ;-)
Koszt to 100zł, tak?
Opis tuningu widzę, ale czy faktycznie jest to słyszane nawet dla laika w temacie cb?
Awatar użytkownika
mrc
Posty: 472
Rejestracja: 2012-11-22, 10:16
Lokalizacja: Wrocław

YOSAN MICRO

Post autor: mrc »

strazakp pisze:ale dopiero od kilku dni mam zaistalowane w aucie i kilka razy dopiero testowałem.
strazakp pisze:Czy coś w kwestii tuningu tego modelu się zmieniło?
Może pojeździj z nim nieco dłużej i dopiero pomyśl o jakiś poprawkach, robienie ich dla idei tylko dla tego żeby "czuć się lepiej psychicznie" i byle było coś grzebane jest bez sensu.

Trudno porównać Legenda III po tuningu do Yosana bez tuningu, mało to racjonalne. Możesz porównać legenda III przed poprawkami z legendem III po poprawkach. Zupełnie inne radia, inna charakterystyka pracy.

Użytkuj radio i po dłuższym czasie odpowiedz sobie na pytanie co Cię w nim irytuje i dopiero dowiedz się czy można coś z tym zrobić. Reasumując tak czy inaczej szału bym się nie spodziewał z tej paczki fajek :mrgreen:
Harry III ASC + SIRIO ML 145/SIRIO OMEGA 27
Jeździłem z: alan 48 plus multi, Uniden 520, Johnny II, Harry II, Johnny I, Yosan PRO-120, Yosan Turbo, Johnny III
strazakp
Posty: 66
Rejestracja: 2012-12-18, 17:33
Lokalizacja: Gdańsk

YOSAN MICRO

Post autor: strazakp »

mrc, tak wiem że to "paczka fajek" ale jak wspomniałem, właśnie to takie wymiary mi chodziło, bo gdybym nie kierował się głównie tym, to pewnie bym został przy Legendzie3 albo kupił np jakiegoś Presidenta, a tak to mam radio zamontowane w taki sposób że nie widać i jest dyskretnie zamontowane.
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7781
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: YOSAN MICRO

Post autor: Hasan-Łódź »

strazakp pisze:Hasan-Łódź Właśnie spojrzałem na Twojej stronie że robicie tuning ;-)
Koszt to 100zł, tak?
Opis tuningu widzę, ale czy faktycznie jest to słyszane nawet dla laika w temacie cb?
Modyfikacje dla Micro robimy tylko dla egzemplarzy z naszej dystrybucji na tę chwilę.
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
strazakp
Posty: 66
Rejestracja: 2012-12-18, 17:33
Lokalizacja: Gdańsk

Re: YOSAN MICRO

Post autor: strazakp »

Hasan-Łódź pisze:
strazakp pisze:Hasan-Łódź Właśnie spojrzałem na Twojej stronie że robicie tuning ;-)
Koszt to 100zł, tak?
Opis tuningu widzę, ale czy faktycznie jest to słyszane nawet dla laika w temacie cb?
Modyfikacje dla Micro robimy tylko dla egzemplarzy z naszej dystrybucji na tę chwilę.
Ok, rozumiem ;-)
Awatar użytkownika
161BD880
Posty: 23
Rejestracja: 2011-08-11, 14:34
Znak/ranga: 161BD880
Lokalizacja: Jaktorów
Kontakt:

YOSAN MICRO

Post autor: 161BD880 »

I jak ma ktoś to radio? Jaka jest modulacja ze standardowego mikrofonu? taka jak w modelu 300 czy gorsza? Może ma ktoś jakiś filmik z testów nadawania?

73!
http://WWW.161BD880.PL
mobil1: LAFAYETTE ZEUS PRO + President ML-145
mobil2: ALAN 87 + SIRIO ML-145
baza: YEASU FT 747GX + DENSEI 2002 KONEKTOR MOD
KPO DX 5000 + DENSEI EC-2023
i wiele innych :)
Anteny baza : SIRIO GAINMASTER 5/8 fali, Futura 5/8 fali
strazakp
Posty: 66
Rejestracja: 2012-12-18, 17:33
Lokalizacja: Gdańsk

YOSAN MICRO

Post autor: strazakp »

161BD880, ja mam. Niestety nie jestem zbyt doświadczonym mobilem by zdać relację i rzeczową opinie nt. tego radia. Jeżeli chodzi o modulację to wg. mnie jest na prawdę OK. Mi zależało na małych rozmiarach CB a to właśnie jest idealne na jakim mi zależało.
sparco911
Posty: 1
Rejestracja: 2014-11-24, 15:36

Re: YOSAN MICRO

Post autor: sparco911 »

Witam wszystkich forumowiczów, mam pewien problem z moim radiem Yosan Micro mianowicie cały czas zmieniają się kolory miał ktoś z was podobny problem? może wiecie jak temu zaradzić jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość pozdrawiam ;-)
Awatar użytkownika
Pieczar
Posty: 797
Rejestracja: 2011-09-16, 11:49
Lokalizacja: Lublin

YOSAN MICRO

Post autor: Pieczar »

mając w pamięci inne wątki dot. innych yosanów, to może mu za zimno?
Realistic TRC-474 + Sirio AS-100
P.G
Posty: 10
Rejestracja: 2014-12-29, 00:58

YOSAN MICRO

Post autor: P.G »

Panowie a President Virginia sprawdzi się do tego radia?? nie potrzebuje dużego zasięgu. Potrzebuje coś niedużego.
Awatar użytkownika
Igor_512
Posty: 228
Rejestracja: 2012-07-24, 08:59
Lokalizacja: Łódź/Zelów

YOSAN MICRO

Post autor: Igor_512 »

Z tego co słyszałem Yosan Micro ładnie pracuje z takimi ogonkami. A może zastanów się nad trochę dłuższą Floridą?
Mobil 1: Audi A4 B7
Cre 8900, Sirio SG-CB1400/President Wyoming

Mobil 2: Ford Transit
President Johnny III/President Virginia

Pomagam w kupnie wszelakiego sprzętu muzycznego.
Oprawa Ślubów i innych uroczystości Kościelnych.



Pozdrawiam, Igor
Awatar użytkownika
Rafi
Posty: 3844
Rejestracja: 2010-05-28, 07:48
Znak/ranga: 161CBF057 / SQ7RJQ
Lokalizacja: JO91QW

YOSAN MICRO

Post autor: Rafi »

Virginia jest lepsza od Floridy, pomimo to że jest pochylona.

Virginia + Micro bardzo fajny zestaw, na antymiśka.
CRE 8900 + Densei EC 2002, Sirtel Santiago 1200 / Sirio Silver 90
Icom IC-2730 KNKTR + Diamond NR-770 R / NR-77S

Ekipa KONEKTOR
P.G
Posty: 10
Rejestracja: 2014-12-29, 00:58

YOSAN MICRO

Post autor: P.G »

dziś zakupiłem Virginie zobaczymy jak to będzie ze sobą grało:) (wygląd ma fajny myślę że nie będzie się rzucać w oczy bo wygląda jak fmka:) )
dużo nie wymagam stare radio miałem jakiegoś crt s-mini bodajże. Ma chyba z 15 lat;) do tego hustler 100 i mi wystarczało.
Także myślę że Micro też mnie zadowoli potrzebuje cb właśnie na takiego antymiśka i info o drodze.
Potestuje i napewno się podzielę jak wrażenia ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Yosan”