YOSAN JC 2204

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

greq
Posty: 22
Rejestracja: 2009-06-27, 20:00
Lokalizacja: złocieniec/zachodniopom.

Post autor: greq »

Trzeba zmieniać świat na lepsze ;-) navi legal, reszta staram się w miare możliwości. Interesuje mnie nowy egz. Czytam forum i w cenie ok. 300-400 zł to tylko u520. Chciałem wybrać alternatywę, a ten model yosana bardzo mi odpowiada. chciałem opinii osób, ktore znają temat i podpowiedzą: np. tak kup, używam, lepsze od tti czy u520, albo nie kupuj tti dużo lepsz bo...
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

greq, to poczekaj.....może ktoś jest użytkownikiem tego radia..........i może będzie mógł przytaknąć......

Na tym forum jest na tyle rozsądnie że mało kto się wypowiada o czymś czego nie zna i za to cenię tu Ludzi :->

Greg z innej beczki.........możesz kupić to radio i zdać nam relację z jego użytkowania i wtedy będziesz ekspertem od Yosan :-P

A jak nie dałam rady wybrnąć z sytuacji to zastosowanie ma podpis u Marka admina........
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
zenobek
Posty: 909
Rejestracja: 2007-12-29, 23:12
Lokalizacja: Bytom

Post autor: zenobek »

greq pisze:ten model yosana bardzo mi odpowiada.
Powtórzę się po raz nie wiem który. Ja bym go nie kupił. Brak RF-GAIN. Dla mnie porażka.

p.
z.
Awatar użytkownika
Michu
Posty: 742
Rejestracja: 2009-04-10, 07:57
Lokalizacja: JO91AR ( Kalisz )

Post autor: Michu »

Słuchaj kolego kumpel kupił Yosana zajebisty filtr ASC presidenty unideny kładą się działa wtedy kiedy potzreba genialna sprawa polecam jak ma byćcicho w mobilu :)
Jakis KF
Wołajcie a będzie wam dane:)
Awatar użytkownika
zenobek
Posty: 909
Rejestracja: 2007-12-29, 23:12
Lokalizacja: Bytom

Post autor: zenobek »

Michu pisze:Słuchaj kolego kumpel kupił Yosana zajebisty filtr ASC presidenty unideny kładą się działa wtedy kiedy potzreba genialna sprawa polecam jak ma byćcicho w mobilu :)
Jak ma być cicho to wyrzuć radio. :mrgreen:

p.
z.
Awatar użytkownika
Michu
Posty: 742
Rejestracja: 2009-04-10, 07:57
Lokalizacja: JO91AR ( Kalisz )

Post autor: Michu »

Nie teraz naprawde Yosan ma genialny filtr ASC laleczka naprawde polecam
Jakis KF
Wołajcie a będzie wam dane:)
greq
Posty: 22
Rejestracja: 2009-06-27, 20:00
Lokalizacja: złocieniec/zachodniopom.

Post autor: greq »

dzięki Michu. Możesz podpytać się o więcej? Jak to radyjko słychać?
Awatar użytkownika
Michu
Posty: 742
Rejestracja: 2009-04-10, 07:57
Lokalizacja: JO91AR ( Kalisz )

Post autor: Michu »

Więc jest to małe radyjko z homologacją jeżeli komuś zależy, głośniczek również ma przyjemnyto jest idealne radyjko do mobila a najbardziej jak ktos uczulony na szumy bądźdla kobiety oczywiscie bez obrazy drogie panie ale jest prostym radyjkiem. Słychać tylko to co trzeba żadnych zbędnych szumów trzasków tylko wiadomo (dobra antena to podstawa) bez tego nie ma co. Naprawde znajomy zna się co nie co na cbprzerobił nie jeden zestaw i wieco mówi. :mrgreen: :mrgreen: będziecie zadowoleni
Jakis KF
Wołajcie a będzie wam dane:)
greq
Posty: 22
Rejestracja: 2009-06-27, 20:00
Lokalizacja: złocieniec/zachodniopom.

Post autor: greq »

chyba kupie i wytestuje. Czy z anteną sirio ml-145 będzie dobrze?


a na marginesie pro-120 ma rfgain.
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

greq, tak będzie dobrze :-> Dobrze że się zdecydowałeś. Czekamy na wyniki :->

Pozdrawiam ;-)
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 2249
Rejestracja: 2008-02-02, 20:47
Lokalizacja: Kościerzyna JO84XC

Post autor: Dawid »

Michu pisze:Nie teraz naprawde Yosan ma genialny filtr ASC laleczka naprawde polecam
Czy ASC jest zaliczane do filtrów?
Chyba jeszcze odbija mi sie ten wczorajszy grill. A moze to kac? Niee.... :evill:

- Galaxy DX95T2 + Densei EC 2002 + Lemm AT 107 Super 16 + SS-830 + ......

- Uniden 68 LTW + Diamond CR-11

- Albrecht AE6890 + FD 2020 + Gamma 90 + KLS-120

- Cobra 19 PLUS + Florida

- Intek H-520
Katon
Posty: 2
Rejestracja: 2009-04-29, 20:54
Lokalizacja: Hrubieszów

Post autor: Katon »

greq pisze:chyba kupie i wytestuje. Czy z anteną sirio ml-145 będzie dobrze?


a na marginesie pro-120 ma rfgain.
Kolego, jeżeli nie dokonałeś zakupu, proponuję zastanowić się nad pozostałymi modelami Yosana (110, 120. 3130 Turbo). Model który planujesz kupić jest starszej generacji i ma słabe filtry oraz modulację. Po prostu szkoda na niego pieniędzy, gdyż inne są lepsze. Osobiście polecam Yosana 3130 Turbo super radyjko z bardzo dobrymi wbudowanymi filtrami. Jedyny minus tego radia - panel drewnopodobny na wysoki połysk. Użytkuję to radio od miesiąca i nic złego o nim nie da się powiedzieć. ASQ działa bez zastrzeżeń tak jak powinno, w czasie jazdy jest cicho. Do jazdy w dużych aglomeracjach używam funkcji Local i to w zupełności wystarcza. Nie brakuje mi RFgaina. Sam kupiłem to radyjko za 360 PLN + koszty wysyłki. Jeżeli Cię interesuję podeślę link do sklepu na priva. Ceny niższe o ok. 100 zł niż na alegro. Dużo opinii użytkowników na temat radyjek Yosan portalu cb-radio.pl. warto się zapoznać tylko 22 strony.
pozdrawiam
Krzysztof
mobil: Yosan Turbo, Sirtel Gamma II
baza (miała być): Magnum Omega Force S-45 - do sprzedania
było: mobil - TTI TCB 880, Hustler IC-100; Albrecht 6690, Sirio SG CB 1400
lukaszs
Posty: 18
Rejestracja: 2009-06-01, 21:10
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Post autor: lukaszs »

Witam
w takim razie ja podzielę się spostrzeżeniami na temat tego radia ,ma dobry filtr przeciwzakłuceniowy ,zarówno przy właczonym jak i wyłączonym ASQ nic nie słychać od silnika ,czy innych tam bajerów.
ASQ działa bardzo dobrze wycina to co ma wyciąc i tyle ,a jak ktos nie chce jeździćna automacie może sobie ustawić redukcję szumów na manualu i pokręcić gałkami .
Jak dla mnie radio bomba ,wiadomo że że szumy się zdarzają ,a PRESIDENCIE też są czy w innych ,ale wiadomo w aucie nie może być cisza :mrgreen:
Tak więc z czystym sumieniem mogę polecic to radio u mnie współpracuje z LEEM AT 1200 ,a wcześniej z LEEM AT 1000 TURBO ale za długi bat był i zmieniłem na krótszy .
YOSAN JC 2204 plus LEEM AT 1200
Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 2249
Rejestracja: 2008-02-02, 20:47
Lokalizacja: Kościerzyna JO84XC

Post autor: Dawid »

Katon, lukaszs, mieliscie kiedys jakies inne radia? Jesli tak to jakie?

- Galaxy DX95T2 + Densei EC 2002 + Lemm AT 107 Super 16 + SS-830 + ......

- Uniden 68 LTW + Diamond CR-11

- Albrecht AE6890 + FD 2020 + Gamma 90 + KLS-120

- Cobra 19 PLUS + Florida

- Intek H-520
lukaszs
Posty: 18
Rejestracja: 2009-06-01, 21:10
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Post autor: lukaszs »

Dawid pisze:Katon, lukaszs, mieliscie kiedys jakies inne radia? Jesli tak to jakie?
Kolega ja miałem już kilka radyjek miałem
-U520- dwa modele działały dobrze ,ale po pewnym czasie nawaliły jeden po 3 miechach a drugi po tygodniu ,może miałem pecha ,ale uważam że to niezłe radyjko
-omega też dobre radio ,ale denerwowało mnie to kręcenie tymi gałkami tzn dwa w jednym jedna gałka a pod spodem inna do czegoś innego ,Ci co mają to radio wiedzą o co chodzi
Presidenta na dwa dni ale nie widziałem różnicy między YOSANEM a cena ogromna
i jakiegoś alana ale dokładnie nie pamiętam ,musiał być mocno stary bo ani filtrów ani nic totalna kicha to była
więcej nie miałem i na razie dziękuję może jeszcze kiedyś coś będzie ,ale to zobaczymy
YOSAN JC 2204 plus LEEM AT 1200
ODPOWIEDZ

Wróć do „Yosan”