YOSAN 120 PRO

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

castagnet
Posty: 122
Rejestracja: 2011-12-09, 20:33
Lokalizacja: Krakow

Post autor: castagnet »

Też myślałem nad przeróbką, żeby SQL nie ucinał. Ale boje się utraty gwarancji.
Poza tym zawsze tak reguluję, że słyszę tylko mocne i wyraźne komunikaty, a takich nie ucina. Z anteną ml-145 można słyszeć naprwdę wiele i wyraźnie :)
PanMloteczek
Posty: 311
Rejestracja: 2011-11-10, 02:41
Lokalizacja: UK

Post autor: PanMloteczek »

Co do gwarancji to ja na nia zlewam, bo wlasnie mialem okazje wyklucac sie o roszczenia gwarancyjne z firma MERX czyli tym kto obsluguje gwarancje Yosanow.

Sa bezczelni, chamscy, wciskaja kit i trzymaja swoja racje nawet kiedy 3 inne serwisy wydaly sprzeczna (a te 3 opinie sa identyczne miedzy soba) z ich na temat funkcjonowania radia. Tak ze powodzenia, a najlepiej zebys nie mial potrzeby z nimi walczyc o gwarancje.
Bo moc to trzeba miec, a nie tylko o niej mowic;)
Awatar użytkownika
k0nr4d
Posty: 2489
Rejestracja: 2010-09-24, 14:37
Znak/ranga: 161CBF075
Lokalizacja: Łódź

Post autor: k0nr4d »

Bo Merx za każde radio naprawiane w ramach gwarancji musi płacić. Dlatego rękami i nogami próbują się wybronić od odpowiedzialności. BTW: dlatego macie stosunkowo Tanie te Yosany od Merxa, bo je kupują bez gwarancji producenta.
Zamknąć burdele, otworzyć serca.
Awatar użytkownika
Olsza
Posty: 82
Rejestracja: 2011-08-05, 20:13
Lokalizacja: Bobrowniki

Post autor: Olsza »

Przyznam że nie chcę mi się tematu czytać, ale czy radio zbiera zakłócenia, z instalacji elektrycznej samochodu. Jeżeli tak, to czy jest to bardzo słyszalne. ??
Mobil: Sirio Turbo 5000 w dziurce na słupku/ Uniden Pro 520XL' Głośnik zewnętrzny KPO

Gdyby ktoś widział mojego maluszka, wywoływać olsza lub Tomasz Bobrowniki.
Olo.

Post autor: Olo. »

Olsza pisze:Przyznam że nie chcę mi się tematu czytać, ale czy radio zbiera zakłócenia, z instalacji elektrycznej samochodu. Jeżeli tak, to czy jest to bardzo słyszalne. ??
Lepiej przeczytaj...
castagnet
Posty: 122
Rejestracja: 2011-12-09, 20:33
Lokalizacja: Krakow

Post autor: castagnet »

Jeżeli chodzi o zakłócenia to jest rewelacja. W porównaniu np.z tti 550 to niebo a ziemia na korzyść yosana.
PanMloteczek
Posty: 311
Rejestracja: 2011-11-10, 02:41
Lokalizacja: UK

Post autor: PanMloteczek »

W skrocie :
-zaklucenia z sieci 10/10
-zaklucenia od xenonu 9/10 w przypadku hid
- zaklucenia z przejzedzajac pod siecia elektryczna 8/10
-zasieg na antenie ml 145 do nawet 25km przy warunkach idealnych standard 12-16 na codzien
-rf gain raczej liniowy przyjemnie sie go kreci
-sq troche ciezko wylapac moment ''swiatlo/cienia'' z tad warto zmodernizowac radyjko
-modulacja super
-mikrofon ma zmiane kanalow i ladnie przenosi cie w eter bez trzaskow i tp

Jako cb amator po okolo 200h czytania lektor na temat cb oceniam je na 8/10 bo brak majka ze wzmocnieniem i echem,oraz ASQ (oczywiscie poprawionego) gdyby to bylo to sprzet idealny.

Co wiecej chcesz wiedziec bez czytania?

A swoja droga troszke lejesz na nas cieplym moczem mowiac wprost ze ci sie nie chce 13 stron przeczytac. Ja zeby sie zaznajomic z cb przeczytalem tysiace stron i 10 roznych for internetowych kolego(tak na marginesie).

Pozdrawiam.
Bo moc to trzeba miec, a nie tylko o niej mowic;)
Awatar użytkownika
Derek
Posty: 16
Rejestracja: 2012-02-21, 16:12
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Post autor: Derek »

Witam,
od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem PRO-120 :-) Chciałem zapytać, do czego służą te dwie małe gumowe podkładki w zestawie ? :oops: Póki co, zamontowałem je pomiędzy uchwytem mocowania radia a deską rozdzielczą :-)
Jeszcze nie wiem jak i gdzie zamocować gruszkę, ale jakoś dam radę - póki co leży swobodnie na meszku skrzyni :-P Ogólnie jestem zadowolony z zestawu, słychać mnie dobrze, ja sam słyszę innych - jest OK :-D Jedno do czego można się tylko przyczepić jest to, że pod kątem kiepsko widać na wyświetlaczu...ale przecież RDS-u tam nie mamy, więc żadna wada :lol: Polecam sprzęcik tym, którzy dopiero czytają co tu wybrać i zastanawiają się nad Yosanem... ;-) Nie ma co kombinować...często lepsze jest wrogiem dobrego jak to mi ostatnio moja dziewczyna powiedziała :lol:
Pozdrawiam <beer>
Yosan PRO-120 + Sirio AS 100 MAG
Awatar użytkownika
Skorupa
Posty: 1361
Rejestracja: 2011-03-18, 10:49
Lokalizacja: Wieluń JO91GF

Post autor: Skorupa »

Ja je miałem między radiem a ramka montażową :-) Tu gdzie masz teraz i tak nic nie dają, bo już są dziurki od wkrętów, ale pewnie nie zaszkodzi :-)
Awatar użytkownika
Bartecki
Posty: 3057
Rejestracja: 2011-12-02, 14:40
Lokalizacja: Dolny Śląsk JO80JT
Kontakt:

Post autor: Bartecki »

Derek pisze: Chciałem zapytać, do czego służą te dwie małe gumowe podkładki w zestawie ?
dajesz je między uchwyt a radio :-) żeby się sprzęcik nie rysował :-P
Uniden PC122xl - Sirio ml 145/T5000
Mój montaż
Awatar użytkownika
Derek
Posty: 16
Rejestracja: 2012-02-21, 16:12
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Post autor: Derek »

Aha, dzięki :-) Najwyżej dorobię podobne np. z dętki i wstawię gdzie trzeba, może podobne mniejsze jeszcze zrobię do gruszki jak będę uchwyt gdzieś wkręcał :lol:
Yosan PRO-120 + Sirio AS 100 MAG
Awatar użytkownika
wiewioor
Posty: 54
Rejestracja: 2012-02-01, 00:22
Lokalizacja: Mielec

Post autor: wiewioor »

Również jestem szczęśliwym posiadaczem Yosana 120 i polecam wszystkim:)
Derek pisze:Jeszcze nie wiem jak i gdzie zamocować gruszkę, ale jakoś dam radę - póki co leży swobodnie na meszku skrzyni :-P
A gdzie i jak masz radio zamontowane? Ja uchwyt na gruszkę mam zamontowany tak:
Obrazek Hehe
Ford Focus: Yosan 120 + Sirio Omega 27 mag
Montaż:)
Awatar użytkownika
Derek
Posty: 16
Rejestracja: 2012-02-21, 16:12
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Post autor: Derek »

O kurde...otwory w radiu? :lol: Myślałem o otworach jakoś w uchwycie, ale tak to bym nigdy nie pomyślał :-P No i właśnie, przecież można też uchwycik zamontować tak bokiem jak u Ciebie, a ja ciągle rozmyślałem gdzie go tu w pionie ustawić... :-) Coś się wymyśli, ten Twój patent jest nieźle pomysłowy :-D
Yosan PRO-120 + Sirio AS 100 MAG
Awatar użytkownika
k0nr4d
Posty: 2489
Rejestracja: 2010-09-24, 14:37
Znak/ranga: 161CBF075
Lokalizacja: Łódź

Post autor: k0nr4d »

Ten patent jest przecież seryjny w wielu radiach :-D Myślicie, że po co są takie trzy otwory w pokrywach bocznych blisko frontu? Po to, żeby przykręcić sobie widełki w pionie lub poziomie.
Zamknąć burdele, otworzyć serca.
Awatar użytkownika
wiewioor
Posty: 54
Rejestracja: 2012-02-01, 00:22
Lokalizacja: Mielec

Post autor: wiewioor »

Tam niema dziur, są 2 oryginalnie śrubki i akurat otwory w gruszce pasują. Wykręciłem śrubki delikatnie założyłem uchwyt i wkręciłem, minuta roboty:)
Ford Focus: Yosan 120 + Sirio Omega 27 mag
Montaż:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Yosan”