CRT Millenium + Pan DM 432 MT

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Foorio
Posty: 168
Rejestracja: 2009-03-16, 20:02
Lokalizacja: Slubice

CRT Millenium + Pan DM 432 MT

Post autor: Foorio »

Czesc,
Właśnie wymieniłem mojego AE 6110 na CRT Millenium. Jestem pozytywnie zaskoczony lepszym działaniem ASQ, odpinanym mikrofonem i zmiana kanałów w radiu. Właśnie dlatego próbuje stworzyc zestaw jak w tytule. Całość podpięta do President Virginia. Ze względu na długość anteny chce nadrobić odrobinę zasięgu modulacja:). I tu pojawia się problem. Chce użyć adaptera aby połączyć mikrofon z radiem. Mój znajomy elektryk użył multimetry i polecił mi następujące połączenie pinów w adapterze ( wtyczka damska więc podaje układ w lustrzanym odbiciu) 1. Czarny, 2. Pusty, 3 zielony, 4 czerwony, 5 niebieski. Mikrofon Pan chodził wcześniej z AE 5890, więc wtyczka zalutowana jest tak: 1. Czerwony, 2. Niebieski, 3. Bialy, 4. Pusty 5. Czarny+masa. Po zalutowana w ten sposób mikrofon nie działa. Pytanie brzmi: Czy w adapterze są prawidłowo zalutowana kabelki a ja zrobiłem zimny lut, czy jest to błędny układ? Będę wdzięczny za podpowiedź.


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Albrecht AE 5890 EU + PAN DM432MT + President Virginia - zamiennie - Albrecht 6110 + President Virginia.
marekb
Posty: 880
Rejestracja: 2016-01-13, 21:30

CRT Millenium + Pan DM 432 MT

Post autor: marekb »

http://www.cbradio.nl/crt/crt_millenium.htm" onclick="window.open(this.href);return false; , http://www.cbradio.nl/abrecht/albrecht_ae5890.htm" onclick="window.open(this.href);return false; Sprawdż
Foorio
Posty: 168
Rejestracja: 2009-03-16, 20:02
Lokalizacja: Slubice

Re: CRT Millenium + Pan DM 432 MT

Post autor: Foorio »

Mikrofon działa z AE 5890. Nie działa z przejściówka do CRT Millenium. Albo źle zlutowalem przejściówkę albo źle zlutowalem przejściówke:/

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Albrecht AE 5890 EU + PAN DM432MT + President Virginia - zamiennie - Albrecht 6110 + President Virginia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Super Star”