28.08.10 sobota Kiekrz k/Poznania - Spotkanie Krótkofalowców

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik

Awatar użytkownika
maxthebest
Posty: 248
Rejestracja: 2009-03-11, 08:09
Lokalizacja: Poznań/JO82KJ

28.08.10 sobota Kiekrz k/Poznania - Spotkanie Krótkofalowców

Post autor: maxthebest »

Tak troszkę na ostatnia chwilę, ale może ktoś nie ma planów na jutro i wpadnie :).

Pozwolę sobie zacytować info jednego ze współorganizatorów spotkania, Zbyszka "Czarodzieja" SP3MST (mam nadzieję, że mi wybaczy, że bez konsultacji, ale przecież chodzi o aktywizację całej społeczności KF w regionie :)):

"SPOTYKAMY SIĘ 28 SIERPNIA W SOBOTĘ NA JEZIOREM KIERSKIM W OŚRODKU KASKADA. ROZPOCZYNAMY OD 10 RANO I CZEKAMY DO 11 . O 11 UROCZYSTE OTWARCIE , PRZYWITANIE WSZYSTKICH KOLEGÓW I ROZPOCZĘCIE . ROZPOCZYNAMY PORCJĄ MUZYKI I KONKURSY DLA WSZYSTKICH . PRZEWIDZIANE SĄ KONKURSY DLA NASZYCH DZIECI JAK BĘDĄ . BLOK KONKURSÓW PRZEWIDZIANY JEST DO 15 Z MAŁYMI PRZERWAMI . OD 15 DO 16 PRZERWA NA POSIŁEK . NA MIEJSCU MAMY ZAGWARANTOWANE KIEŁBASKI I KARCZEK Z GRILLA . OCZYWIŚCIE NAPOJE ZIMNE I CIEPŁE . ZA WYŻYWIENIE PŁACIMY SAMI PRZY BUFECIE . JEST MOŻLIWOŚĆ NOCLEGU , JEŻELI KTOŚ WYPIJE PIWO LUB INNY NAPÓJ I NIE BĘDZIE MÓGŁ JECHAĆ . WSZELKIE INFO NA e-mail -brozi@brozi.pl"

Z założenia ma być wiele atrakcji, dla dużych i małych, a nawet show iluzjonisty..;-)

Tu jest mapka lokalizacyjna: http://maps.google.pl/maps?q=52.440716, ... 27595&z=15

VY 73! SQ3PAE Paweł
1. President Harry II poprawione ASC + Sirtel Gamma 2R w modyfikacji Sirio Twin Car + Octavia II 1.9TDI 137KM powered by V-TECH
2. Lemm 27 + President Ohio + Nissan Micra
3. President Johnny II poprawione ASC + Sirio Turbo 1000 + Opel Vivaro 2.0CDTI
Awatar użytkownika
marti101
Posty: 628
Rejestracja: 2009-07-03, 16:30
Lokalizacja: JO81HU/Leszno
Kontakt:

Post autor: marti101 »

Ja tylko dodam, że jak wspomniał mi Zbyszek w rozmowie, jest to spotkanie inauguracyjne, mające na celu reaktywację dawnych spotkań krótkofalowców naszego regionu i począwszy od tego roku, będą się one odbywać cyklicznie. Od przyszłego roku będą to już zloty kilkudniowe - weekendowe.
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...

Wielkopolska Amatorska Sieć Ratunkowa
Awatar użytkownika
maxthebest
Posty: 248
Rejestracja: 2009-03-11, 08:09
Lokalizacja: Poznań/JO82KJ

Post autor: maxthebest »

marti101, Ty sie wybierasz?/?
1. President Harry II poprawione ASC + Sirtel Gamma 2R w modyfikacji Sirio Twin Car + Octavia II 1.9TDI 137KM powered by V-TECH
2. Lemm 27 + President Ohio + Nissan Micra
3. President Johnny II poprawione ASC + Sirio Turbo 1000 + Opel Vivaro 2.0CDTI
CinekC
Posty: 87
Rejestracja: 2009-02-16, 20:30
Lokalizacja: .....
Kontakt:

Post autor: CinekC »

Paweł, troszkę późno wyskoczyłeś z tym ogłoszeniem, z chęcią bym podjechał no ale....zaplanowany weekend :-/
Awatar użytkownika
maxthebest
Posty: 248
Rejestracja: 2009-03-11, 08:09
Lokalizacja: Poznań/JO82KJ

Post autor: maxthebest »

Cinek:), sorry..jestem zabiegany i dopiero dziś mnie olśniło :(...Ja sam nie byłem pewien, jak będzie wyglądać mój weekend, nie ekscytowałem się więc, ale dziś się wszystko wyklarowało, więc zajrzę do Kiekrza tym bardziej, że ostatnimi czasy często nasłuchuje na SR3X (w zastępstwie SR3P) i ciekaw jestem, kto kryje się za glosami i sympatycznymi QSO na przemienniku...A wygląda na to, że z naszej forumowej ekipy tych KF-owych będę sam...Mam cichą nadzieję się mylić ;)
1. President Harry II poprawione ASC + Sirtel Gamma 2R w modyfikacji Sirio Twin Car + Octavia II 1.9TDI 137KM powered by V-TECH
2. Lemm 27 + President Ohio + Nissan Micra
3. President Johnny II poprawione ASC + Sirio Turbo 1000 + Opel Vivaro 2.0CDTI
CinekC
Posty: 87
Rejestracja: 2009-02-16, 20:30
Lokalizacja: .....
Kontakt:

Post autor: CinekC »

maxthebest, może wyprowadzę Cię z błędu....ale to wielka niepewna :mrgreen:
Awatar użytkownika
marti101
Posty: 628
Rejestracja: 2009-07-03, 16:30
Lokalizacja: JO81HU/Leszno
Kontakt:

Post autor: marti101 »

maxthebest pisze:marti101, Ty sie wybierasz?
Niestety Paweł, dyżur pod telefonem, a z Kiekrza miałbym trochę daleko ;-)
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...

Wielkopolska Amatorska Sieć Ratunkowa
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Jak donoszą jaskółki to mają tam siedzieć do nocy, ba część ma zaginąć w akcji. Paweł jeszcze mi trochę brakuje żeby dojechać do Poznania.
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
maxthebest
Posty: 248
Rejestracja: 2009-03-11, 08:09
Lokalizacja: Poznań/JO82KJ

Post autor: maxthebest »

No cóżżż...nieobecnym dedykuję....juz tylko zdjęcia ;)

http://picasaweb.google.pl/Maxthebest68 ... directlink
1. President Harry II poprawione ASC + Sirtel Gamma 2R w modyfikacji Sirio Twin Car + Octavia II 1.9TDI 137KM powered by V-TECH
2. Lemm 27 + President Ohio + Nissan Micra
3. President Johnny II poprawione ASC + Sirio Turbo 1000 + Opel Vivaro 2.0CDTI
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty i spotkania KF”