CB do silnika 1.9 cdti, jtd itp

Tu pytamy co kupić , do auta , domu, reczniaka itp.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

mcichu
Posty: 71
Rejestracja: 2016-09-28, 08:12

CB do silnika 1.9 cdti, jtd itp

Post autor: mcichu »

Testowalem Yosana-2204 i terkot slychac podczas rozmowy, na odpalonym silniku jak nikt nie rozmawia to wszystko jest OK, testowane na antenie magnesowej rozwartej (Sirio Omega). W tym tygodniu przetestuje z anteną zwartą (Sirio As100) i helikalna (Florida).
DANIELEKiol
Posty: 9
Rejestracja: 2016-11-04, 16:31

Re: CB do silnika 1.9 cdti, jtd itp

Post autor: DANIELEKiol »

bad pisze:Vectra C 1.9CDTI i nic nie sieje. Obecnie Yosan 2204.
hej też jeżdżę Vectrą C1,9CDTI i jestem na etapie szukania radia i anteny obecnie myślę nad radyjkami typu AnyTone SMART lub CRT MIKE i antena Sirio Omega 27 zestaw ma służyć do prywatnego samochodu robiącego rocznie +- 15tyś km do nasłuchiwania i czasem pytania o ścieżkę jak to zazwyczaj bywa ale chciałbym żeby nie był to potocznie mówiąc szumofon...w obecnym samochodzie mam problem żeby wsadzić radyjko między fotel pasażera z tunel środkowy ze względu na mało miejsca przez fotele skórzane i szukam jakiegoś rozwiązania... no że chyba ktoś może polecić coś jeszcze cenowo zbliżone do w/w radyjek które dały by radę dieselku
mcichu pisze:Zamówielem Yosana Turbo. Zobaczymy, czy sie sprawdzi. Jak przyjdzie to napisze i dam znac :)
i jak się sprawuje?
Ostatnio zmieniony 2016-11-07, 05:03 przez AntekPabianice, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: scaliłem posty
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić ? ? ”