Stara Wieś ( ok. Bielska B.) - Szwajacaria Emisja FM

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
SQ9RNU
Posty: 1210
Rejestracja: 2009-05-24, 06:41
Znak/ranga: SQ9RNU
Lokalizacja: SP9

Stara Wieś ( ok. Bielska B.) - Szwajacaria Emisja FM

Post autor: SQ9RNU »

Dzisiaj udało mi nawiązać łączność ze Szwajacarią ze stacji.
Otwarcie piękne na 27.325 FM

A oto dowód :) [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=shZ64_SbsXA[/youtube]
-=- SQ9RNU -=-
Awatar użytkownika
Francuz
Posty: 3543
Rejestracja: 2007-11-29, 15:23
Lokalizacja: Sosnowiec
Been thanked: 2 times

Post autor: Francuz »

GRATULACJE !!!
Aragorn
Posty: 13
Rejestracja: 2013-01-08, 23:11
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Aragorn »

south west germany to nie szwajcaria
bazio
Posty: 20
Rejestracja: 2013-04-23, 23:25
Lokalizacja: Białystok

Post autor: bazio »

Kompetnie tego nie rozumiem- kręcić gałkami aż ktoś coś usłyszy, i odpowie "Hi". To już lepiej z babką z warzywniaka pogadać.
Awatar użytkownika
januwojt
Posty: 2236
Rejestracja: 2010-01-20, 15:33
Znak/ranga: SQ9ORF
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: januwojt »

bazio pisze:Kompetnie tego nie rozumiem- kręcić gałkami aż ktoś coś usłyszy, i odpowie "Hi". To już lepiej z babką z warzywniaka pogadać.
Po co się w ogóle tu logowałeś ??
Swoim postem nie błysnąłeś , wywołałeś uśmiech politowania u reszty co najwyżej :roll:
bobik

Post autor: bobik »

Karzącej sprawiedliwości nastał czas.
Idź sobie bazio i w kloace przepadnij. Bodajby Cie sucze syny wychłostały batem parcianym po plecach za słowa twe obłudne i parchate, a dziewka wiejska z warzywniaka homonto na szyje Twą założyła i pole Tobą orała!


Nie odpowiada Ci hobby radiowe, poszukaj rozrywki na forum zbieraczy kapsli i puszek.
matti201

Post autor: matti201 »

hm....... jeden kręci gałą, żeby pogadać ze Szwarcwaldem ( i nazywać to Szwajcarią :-/ ) , drugi nie kręci gałą i słucha wyłącznie k19.

oboje są użytkownikami cebe - pierwszy traktuje radio jako hobby, drugi jako narzędzie , jeden drugiego nie musi rozumieć, za to oboje mogą te niezrozumienie wyrazić... a te forum jest jak mi się zdaje dla obu typów

więc po co naskakiwać z pianą na pysku, ni rozumi to ni , nie jest to powód do wymierzania samosądów :evill:
Awatar użytkownika
SQ9RNU
Posty: 1210
Rejestracja: 2009-05-24, 06:41
Znak/ranga: SQ9RNU
Lokalizacja: SP9

Post autor: SQ9RNU »

Widzę ,że jeden mądrzejszy od drugiego .

Pokaż chłopie jeden z drugim ,że coś potrafisz a nie komentuj deblinie bo to nic nie wnosi .



Patrick nadawał ze Szwajcarii przy granicy południowo - zachodniej Niemiec.


Koniec z mojej strony.
-=- SQ9RNU -=-
bobik

Post autor: bobik »

Strychu: fajna lacznosc. Nie slyszalem jak dotad Szwajcarii jeszcze ;)
Awatar użytkownika
Francuz
Posty: 3543
Rejestracja: 2007-11-29, 15:23
Lokalizacja: Sosnowiec
Been thanked: 2 times

Post autor: Francuz »

bazio pisze:Kompetnie tego nie rozumiem- kręcić gałkami aż ktoś coś usłyszy, i odpowie "Hi". To już lepiej z babką z warzywniaka pogadać.
koledzy, nie ma się co żołądkować, ja zawsze posty pisane po nocach przepuszczam przez kilka filtrów bo chciał nie chciał, ale sprawność kogokolwiek o tej porze doby nie należy do najwyższych;
ponadto jeśli to pora nocna w weekend to u mnie od razu uruchamia się filtr blokujący;
Awatar użytkownika
DR-DM
Posty: 1763
Rejestracja: 2011-10-31, 00:32
Lokalizacja: Osielec / JN99VQ

Post autor: DR-DM »

Gratki Michał :bravo:
bazio pisze:Kompetnie tego nie rozumiem- kręcić gałkami aż ktoś coś usłyszy, i odpowie "Hi". To już lepiej z babką z warzywniaka pogadać.
Widzę kolego, że dla ciebie szczyt łączności to Sprawdzam radyjko... oraz Mobile jak droga....
Mobil
CB: JMC Supercom 400 / RSN4001A / Turbo 2000

UKF: Yaesu FT-7800, Yaesu FT-2500M, Yaesu VX-6 / Yagi DK7ZB 2m/70cm 4+5 el., MA-1300, HB9CV, SG-7900, CA285L
KF: Kacper II, KPO DX5000 v6 / LW 20,5 m
bazio
Posty: 20
Rejestracja: 2013-04-23, 23:25
Lokalizacja: Białystok

Post autor: bazio »

Dzięki za odpowiedzi.
Przeprowadzam mały teścik wśród różnych for internetowcyh i generalnie mam odpowiedzi takie jakich się spodziewałem :) czyli uogólniając:

Nikt fajnie nie napisze w jaki sposób i dlaczego sprawia to mu przyjemność i jest jego hobby. Tylko ciśnie aż klawisze z klawiatury wyskakują :)

To był typowo zaczepny post. Jakby mnie to nie interesowało to spróbowałbym kapsli, ale niestety to kapsle mnie nie interesują.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
SQ9RNU
Posty: 1210
Rejestracja: 2009-05-24, 06:41
Znak/ranga: SQ9RNU
Lokalizacja: SP9

Post autor: SQ9RNU »

bazio pisze:Dzięki za odpowiedzi.
Przeprowadzam mały teścik wśród różnych for internetowcyh i generalnie mam odpowiedzi takie jakich się spodziewałem :) czyli uogólniając:

Nikt fajnie nie napisze w jaki sposób i dlaczego sprawia to mu przyjemność i jest jego hobby. Tylko ciśnie aż klawisze z klawiatury wyskakują :)

To był typowo zaczepny post. Jakby mnie to nie interesowało to spróbowałbym kapsli, ale niestety to kapsle mnie nie interesują.

Pozdrawiam.

Zaczepny post kwalifikuje Cie tylko do tego by zakwalifikować Cię do grupy ludzi jak poniżej :

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iAod_yKQdPg[/youtube]

Może pisz dużymi literami ?

Taka sytuacja...
-=- SQ9RNU -=-
Awatar użytkownika
sp9le
Posty: 469
Rejestracja: 2011-09-14, 20:23
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: sp9le »

Bardzo fajna łączność strychoo, gratulacje.
bazio
Posty: 20
Rejestracja: 2013-04-23, 23:25
Lokalizacja: Białystok

Post autor: bazio »

Nie wiem po co mam pisać dużymi literami. Przeczytaj uważnie post.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Międzynarodowe”