Wirtualne CB RADIO !!!

Nasze bazy on-line.
Nasłuch z różnych miast.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Piotrek-Bytom
Posty: 2142
Rejestracja: 2011-05-28, 13:02
Lokalizacja: Bytom JO90KI

Wirtualne CB RADIO !!!

Post autor: Piotrek-Bytom »

Marcin Sandomierz, Hmm... :roll: chyba tam założę konto :-) tylko mikrofon mam w laptopie wbudowany :-/ będzie to działać ?
Awatar użytkownika
Marcin Sandomierz
Posty: 834
Rejestracja: 2011-04-09, 14:28
Lokalizacja: Sandomierz

Wirtualne CB RADIO !!!

Post autor: Marcin Sandomierz »

Będzie. Spokojnie możesz testować, ja jeszcze chwilkę będę siedział w domu to możemy zagadać.
Jak ja nienawidzę poniedziałków
Awatar użytkownika
Piotrek-Bytom
Posty: 2142
Rejestracja: 2011-05-28, 13:02
Lokalizacja: Bytom JO90KI

Wirtualne CB RADIO !!!

Post autor: Piotrek-Bytom »

Marcin Sandomierz, No spoko :-) dzisiaj to już nie dam rady :-/ wieczorem czy jutro założę konto to dam znać :-) co to za wynalazek :-)
Awatar użytkownika
kajko118
Posty: 6
Rejestracja: 2014-08-27, 22:50
Lokalizacja: Krasnik

Wirtualne CB RADIO !!!

Post autor: kajko118 »

Czat istnieje dopiero 3 dzień więc nie ma co spodziewać się tłumów
Awatar użytkownika
Piotrek-Bytom
Posty: 2142
Rejestracja: 2011-05-28, 13:02
Lokalizacja: Bytom JO90KI

Wirtualne CB RADIO !!!

Post autor: Piotrek-Bytom »

kajko118, No fajnie by było gdyby ludzie z forum tam się zebrali :-) trzeba to rozkręcić jakoś :-)
Awatar użytkownika
kajko118
Posty: 6
Rejestracja: 2014-08-27, 22:50
Lokalizacja: Krasnik

Wirtualne CB RADIO !!!

Post autor: kajko118 »

tylko właśnie zastanawiam sie - dlaczego ludzie którzy są obyci w rozmowach głosowych wolą pisać zamiast o tym porozmawiać głosowo? Przeciez najlepszym środkiem do pogawędek jest jednak przekaz werbalny a nie pisemny.
Awatar użytkownika
kajko118
Posty: 6
Rejestracja: 2014-08-27, 22:50
Lokalizacja: Krasnik

Wirtualne CB RADIO !!!

Post autor: kajko118 »

Zastanawiam się czy na tym forum sa prawdziwi cb radiowcy czy tylko gumole którzy tylko lubia wyłacznie popisać a cb radio wykorzystuja tylko do słuchania rozmów w eterze? Zastanawiam się ty forumowicz o nicku angel_dark666 jest ślepa czy ma zepsuty komputer? bo raz wrzuciłem link na strone wirtualnego CB a ta napisała że wciąż spamuje :D
Awatar użytkownika
xander
Posty: 353
Rejestracja: 2012-05-22, 20:53
Lokalizacja: Lublin

Wirtualne CB RADIO !!!

Post autor: xander »

Przepraszam za to, że nie chcę korzystać z Twojej doskonałej, innowacyjnej aplikacji i przez to pozostaję w mrokach średniowiecza, nie pozwalając, by blask nowoczesności bijący od Ciebie oświecił mój zakuty, durny łeb.
Za razem dziękuję, że się pojawiłeś. Od lat to forum czekało na geniusza, który porwie nas i wprowadzi w 21 wiek.
To Ty. Prorok Nowej Ery.

Chwała Ci i uwielbienie.

PS. Zapewne dziwisz się też ludziom czytającym książki, bo przecież istnieją już filmy.

Miłego życia trollu.

Mspanc

http://youtu.be/aDaOgu2CQtI
Xander
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce.

"W przeciwieństwie do krasnoluda Modo sierżant Colon znał znaczenie słowa \"ironia\". Uważał, że to owoc podobny do aronii."
Awatar użytkownika
bastek_m
Posty: 84
Rejestracja: 2014-07-17, 10:07
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Wirtualne CB RADIO !!!

Post autor: bastek_m »

Forum to forum, co zapiszesz - zostaje dla potomnych. Na cbradio-czat sie już zarejestrowałem.
Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mobil: Legend III + główka PL + Sirio ML 145 -> montaż
Baza: może kiedyś ?
Awatar użytkownika
Marcin Sandomierz
Posty: 834
Rejestracja: 2011-04-09, 14:28
Lokalizacja: Sandomierz

Wirtualne CB RADIO !!!

Post autor: Marcin Sandomierz »

Nie ma co się kłócić, nikt na siłę nie zmusza nikogo. Aczkolwiek znamy się tu już jakiś czas i fajnie byłoby sobie wspólnie porozmawiać w większej grupie, co raczej na CB nie będzie możliwe nawet przy dobrych warunkach.

Kiedyś był TeamSpeak, rozumiem, nie wypalił bo to wymagało instalacji dodatkowego programu (klienta TS3) i jego konfiguracji, a nie wszyscy są chętni do instalacji jakiś dodatkowych programów i zaśmiecania sobie kompa. I tym sposobem TS3 umarł. A tu tego nie ma, wchodzę i za pierwszym razem rejestruję się, potem tylko loguję jak na pocztę. I możliwość pogadania sobie wspólnie w grupie głosowo jak i na czacie, bezpośredniego pisania pw poza większą grupą, bezpośredniej rozmowy, a nawet i rozmowy z użyciem video.

To że układ pokoi przypomina podstawową 40-stkę CB wynika ze względu na intencję autora pomysłu, który również był i jest miłośnikiem CB radia i łączności.
Jak ja nienawidzę poniedziałków
Awatar użytkownika
angel_dark666
Posty: 1033
Rejestracja: 2013-07-15, 19:45
Lokalizacja: Irlandia

Re: Wirtualne CB RADIO !!!

Post autor: angel_dark666 »

kajko118 pisze:Zastanawiam się czy na tym forum sa prawdziwi cb radiowcy czy tylko gumole którzy tylko lubia wyłacznie popisać a cb radio wykorzystuja tylko do słuchania rozmów w eterze? Zastanawiam się ty forumowicz o nicku angel_dark666 jest ślepa czy ma zepsuty komputer? bo raz wrzuciłem link na strone wirtualnego CB a ta napisała że wciąż spamuje :D

wybacz kolego, co prawda posiadam wadę wzroku z czego nie jestem zadowolony, dodatkowo uznaleś mnie za osobnika płci żeńskiej co świadczy że masz bardzo mały staż na forum ( widać po profilu). Wszedłem raz na SB i widziałem 3x widomośc od ciebie na jednej stronie więc sie pytam.

BEZ SPINY :shock:
Awatar użytkownika
mariusz_1004
Posty: 525
Rejestracja: 2013-05-07, 22:44
Lokalizacja: Siedlce

Re: Wirtualne CB RADIO !!!

Post autor: mariusz_1004 »

Nawet nie wiedziałem że ktoś próbował wykorzystać team speak jako wirtualne cb radio.
Już sama nazwa wskazuje pierwotne zastosowanie programu.
Rozmowy grupy ludzi w trakcie gry sieciowej.
Tak więc nie dziwię się że ten pomysł nie wypalił ;-)

Wysłane z mojego GT-I9305
Intek HR-5500 6.0 + Astatic Road Devil RD104E + Sirio ML 145/Sirio T3-27
Awatar użytkownika
Marcin Sandomierz
Posty: 834
Rejestracja: 2011-04-09, 14:28
Lokalizacja: Sandomierz

Wirtualne CB RADIO !!!

Post autor: Marcin Sandomierz »

Kburzym pisze:Dziwny pomysł. Byłaby to kiepska jakość i kiepski zasięg. Moim zdaniem trochę się to wyklucza.
Uwierz mi że jakość była lepsza niż telefoniczna. Zależnie od ustawień kodeków.
Zasięg ? Wszędzie tam gdzie sięga internet, odpowiedzieć można sobie samemu.
Jak ja nienawidzę poniedziałków
Awatar użytkownika
olo_r
Posty: 4214
Rejestracja: 2012-12-16, 23:05
Lokalizacja: KO02LF

Wirtualne CB RADIO !!!

Post autor: olo_r »

kajko118 pisze:Zastanawiam się czy na tym forum sa prawdziwi cb radiowcy

W każdym miescie i wiosce sa prawdziwi CB radiowcy hahahahahahahahahahhahahahaa


Dzięki za poprawę humoru :shrek:

cb radiowcy - wyborne - ja jestem prawdziwy bo mam radio CB i antene i samochód i mikrofon i często siedzę na kanale 19 i pytam - jak dróżka.

A jak się w końcu wykuję na blachę i zdam egzamin (cały czas kuję) to zostanę już tylko radiowcem i wtedy to już chyba nie będę prawdziwym cb radiowcem.

Jeszcze raz dzięki za poprawę humoru w ten sobotni pochmurny i deszczowy dzień :shrek:
Mobil: GENERAL ELECTRIC 3-5804C+Sirio CB MINI-MAG 27
http://www.cbmuseum.nl/General_Electric.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Baza: YAESU FT-857 + wire na dwóch wędkach + unun 9:1 + ATU
Awatar użytkownika
kajko118
Posty: 6
Rejestracja: 2014-08-27, 22:50
Lokalizacja: Krasnik

Wirtualne CB RADIO !!!

Post autor: kajko118 »

Do Marcina Sandomierz. Zmieniłem serwery a przy okazji domenę. Teraz to nazywa się http://www.voice-chat.eu" onclick="window.open(this.href);return false; i ma charakter międzynarodowy. Jeżeli będziesz chciał wpaść poćwiczyć ang. to zapraszam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „CB RADIO on line”