Ogólnopolski Zlot CBF Borki 2012 - podsumowanie, wrażenia

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Francuz
Posty: 3543
Rejestracja: 2007-11-29, 15:23
Lokalizacja: Sosnowiec
Been thanked: 2 times

Ogólnopolski Zlot CBF Borki 2012 - podsumowanie, wrażenia

Post autor: Francuz »

Francuz powrócił i zaczyna od niskich ukłonów w stronę wszystkich nowo poznanych.
Dzięki za fajnie spędzone parę dni, dla wszystkich, którzy byli za to, że byli.
Dla operatorów stacji bazowej za jej zmontowanie i stałe utrzymywanie sprzętu w gotowości.
Dla klubu kibica za walkę przed telebimem.
Dla wspaniałych Pań, które upiększyły ten zlot swoją obecnością.
Dla dzieciaków, z którymi było weselej.
Dla Złośliwego Hasana, że nas odwiedził i walczył wespół z LOHENem z antenami.
Dla organizatora Jaroce80, który spisał się na kilka medali i któremu jednocześnie przyznaję tytuł Największego Patrioty Zlotu

Zlot przebiegł w super atmosferze, którą zawdzięczamy jego uczestnikom i przy pięknej pogodzie, którą też organizator załatwił.

Impreza absolutnie do powtórki !!!

Wklejajcie foty :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2012-06-17, 18:09 przez Francuz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

Również z mojej i mojej rodziny strony najszczersze i najcieplejsze podziękowania dla organizatorów . W pierwszej kolejności dla Jaroce80 . Dla Romana i dla Rafiego , Dla Hasana za piwo na drogę :mrgreen: . Atmosfera wyśmienita , pogoda zamówiona dotarła na czas . Miejscówka super - polecam zwłaszcza pobliską karczmę na obiady ( szkoda ,ze wcześniej nie wiedziałem) . Niech żałują Ci co nie byli - było warto.
No i ludki nie każcie swojemu adminowi strzelać i typować kto wygra - bo jak widać zawsze mam rację :mrgreen:


Ps. Fotek proszę tu nie zamieszczać - będzie osobny temat - założy go ten kto pierwszy ,,ocenzuruje'' i przygotuje fotki . Tu tylko komentarze i wrażenia .
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Młody

Post autor: Młody »

Zlot super, jak zawsze bardzo miło poznać wszystkich osobiście. Do zobaczenia za rok :!:
Awatar użytkownika
drovid
Posty: 1413
Rejestracja: 2011-08-26, 22:39
Lokalizacja: UK / PL

Post autor: drovid »

W przyszlym roku na pewno przybede, puki co w koncu udalo mi sie znaleac porzadna robote. Tkze w przyszlym roku bedzie i urlop i kasa na wyjazd. ;-)
Mobil: President jackson 2 / Megawat 4000
Baza: President Lincoln / Sirio GejMajster
QTH : JO00DT
Awatar użytkownika
Pioter Kalinowa
Posty: 261
Rejestracja: 2011-04-30, 17:43
Lokalizacja: JO90OG / Sosnowiec

Post autor: Pioter Kalinowa »

Było zajefajnie, miło było poznać kolegów osobiście jak również ich rodziny.
Atmosfera wyśmienita,pogoda jeszcze lepsza.
Podziękowania dla Wszystkich ;-) i do zobaczenia za rok.
A Ci co nie byli mogą tylko pozazdościć.
Mobil- President Jonny3,PresidentFlorida Densei 2002 Albreht
Baza-JI, FRQ-7L,PAN-DM432MT ,Sirio-GPE 27 5/8, Power FRQ-7LSupply 16.5A, Motorola RSN 4001A



.
Awatar użytkownika
JAROCE
Posty: 1513
Rejestracja: 2010-05-06, 16:14
Lokalizacja: Sosnowiec / JO90OG

Post autor: JAROCE »

Dziękuje chłopaki za docenienie moich starań ale współorganizatorem był Francuz i jemu również dziękuje za starania jak i przybycie na zlot.. Chciałbym również podziękować wszystkim którzy przybyli i sprawili ze ten spot udał się jak nigdy. Szczególne podziękowania dla operatora okolicznościowej stacji bazowe LOHEN'a, dziękuję również Rafi'emu za dostarczenie suchego prowiantu , ROMAN'owi za dostarczenie mokrego prowiantu, Piotrkowi Kalinowa za grilowanie, Hummerowi130 za ręczniaka, Młodemu za pokazanie nowego sposobu na zmierzenie długości anteny :mrgreen: , BigMonster'owi za nową zabaweczkę, kgb14 za to, że zestrzelił kapsel, RobertowiGniezno za rozpalanie grila :mrgreen: , jero za szybkie odpadnięcie :mrgreen:, cassiopeia za prawie wyplutą wątrobę :mrgreen: i innym którzy byli a nie wymieniłem ich powyżej. Mam nadzieję , że za rok będę miał możliwość zorganizowania kolejnego zlotu i liczę na obecność większej rzeszy radiooperatorów.

PS. Obiecuję ze za rok nie będę tak patryiotycznie podchodził do sprawy jak to zrobiłem po meczu z Czechami :mrgreen:

Dziękuje i pozdrawiam.
mobil: Uniden PC-122/Santiago 1200/Motorola RSN 4001A
baza: Kenwood TS-480/Sirtel BSA-601A /New Spacelab 5λ8/Power xbox
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7801
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

W imieniu swoim, małżowinki i Kamila dziękuję wszystkim - było SUPER. Do zobaczenia za rok w tym samym lub szerszym gronie :)
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
Rafi
Posty: 3844
Rejestracja: 2010-05-28, 07:48
Znak/ranga: 161CBF057 / SQ7RJQ
Lokalizacja: JO91QW

Post autor: Rafi »

Mi nie pozostaje nic innego, jak tylko podpisać się pod tym wszystkim :-D :-D :-D

Również WIELKIE DZIĘKI wszystkim :!:
CRE 8900 + Densei EC 2002, Sirtel Santiago 1200 / Sirio Silver 90
Icom IC-2730 KNKTR + Diamond NR-770 R / NR-77S

Ekipa KONEKTOR
Awatar użytkownika
Francuz
Posty: 3543
Rejestracja: 2007-11-29, 15:23
Lokalizacja: Sosnowiec
Been thanked: 2 times

Post autor: Francuz »

Rafi pisze:Mi nie pozostaje nic innego, jak tylko podpisać się pod tym wszystkim :-D :-D :-D

Również WIELKIE DZIĘKI wszystkim :!:
Wiem co zapomniałem: pozdrowić brytana, którego przywiózł Rafi
za wylizanie rąk itd ... :mrgreen:
Awatar użytkownika
ROMAN06
Posty: 953
Rejestracja: 2011-04-05, 17:40
Znak/ranga: 26GP013
Lokalizacja: HARASIUKI IO92VN

Post autor: ROMAN06 »

Nic dodać nic ująć fajnie super zaje.... to wam nic nie powie tego co się tam działo nie da się opisał słowami.To tak jak by zrobić łączność z Alana 109 i Hustlera na 27.555 USB to tak jak zobaczyć Polską reprezentację z pucharem mistrza świata.
SPOT BYŁ BOMBA KTO NIE BYŁ TEN TROMBA

ORGANIZATORZY WIELKIE SENKIU WERY MACZ JAK BĘDZIECIE ORGANIZOWAĆ COŚ NOWEGO JA SIĘ PISZĘ RAZEM Z WAMI JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI WSZYSTKIM ZA [jak to mawiają młodzi]ZAJEFAJNY WEEKEND W SUPER GRONIE
NAUCZYLIŚMY SIĘ LATAĆ JAK PTAKI PŁYWAĆ JAK RYBY ALE NIE POTRAFIMY ŻYĆ JAK BRACIA
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 2227
Rejestracja: 2011-09-28, 21:53
Lokalizacja: KO02KC

Post autor: Eazy »

Miło było poznać was osobiście :-) Żałuję tylko, że byłem tak krótko ale mam nadzieję, że nadrobię to następnym razem ;-)

Jaroce80 - dzięki za kawał blachy i mika do testów :mrgreen:
The clock is running. Make the most of today. Time waits for no man. Yesterday is a history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift... That's why it is called the present.
.
Awatar użytkownika
wieczor
Posty: 84
Rejestracja: 2009-07-04, 23:41
Lokalizacja: Smardzewice / ETM

Post autor: wieczor »

Ja, mimo tego, że byłem krótko, to mogę powiedzieć, że potrzeba nam więcej tak pozytywnie zakręconych ludzi. :mrgreen: Atmosfera nieziemska. Żałuję, że nie mogłem zostać dłużej. ;-)
Mobil: President WALKER + Alan 9 PLUS
Baza: President Jackson I + Sirio GPS-27 1/2 fali +druty home made + DM-2000
Awatar użytkownika
LOHEN
Posty: 1970
Rejestracja: 2009-11-21, 16:55
Lokalizacja: DX London
Kontakt:

Post autor: LOHEN »

Wielkie dzięki dla wszystkich uczestników Zlotu CBF. Nie wiem czy mogło być lepiej. Wszystko dopisało... no może nie reprezentacja, ale co tam. My bawiliśmy się jak mistrzowie.
Awatar użytkownika
cassiopeia
Posty: 6364
Rejestracja: 2011-03-26, 23:06
Znak/ranga: 161CBF081
Lokalizacja: Kalisz - najstarsze miasto w Polsce
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Post autor: cassiopeia »

LOHEN pisze: My bawiliśmy się jak mistrzowie.
co przypłaciliśmy
jaroce80 pisze:prawie wyplutą wątrobą
dzięki wszystim. w tak wyborowym towarzystwie staje pierwszy do kolejnego spotkania
NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI

-.-. .- ... ... .. --- .--. . .. .-
Awatar użytkownika
maroosz
Posty: 2264
Rejestracja: 2008-12-27, 20:38
Lokalizacja: Kielce CK
Kontakt:

Post autor: maroosz »

Widać impereza się udała :)

Szkoda że tak mało osób z poprzednich zlotów się przewinęło... właściwie to chyba tylko Jarka wypatrzyłem na zdjęciach... ale na szybko oglądałem...

No i właśnie do Jarka miał bym pytanie czysto techniczne... jak się lokalizacja spisała w porównaniu z latami ubiegłymi (nie pytam o nastroje bo zawsze były super po zlotach) czysto technicznie ;) pytam o miejscówkę...

a i czy znalazł się czas na zabawę przy radiu... bo wołałem jakąś godzinkę z wysp do was a raczej próbowałem... ale pogoda siadła strasznie...
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty i spotkania”