OGÓLNOPOLSKI ZLOT RADIOWCÓW " IŁKI " 2013

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
JAROCE
Posty: 1513
Rejestracja: 2010-05-06, 16:14
Lokalizacja: Sosnowiec / JO90OG

OGÓLNOPOLSKI ZLOT RADIOWCÓW " IŁKI " 2013

Post autor: JAROCE »

W związku z dużym zainteresowaniem jakim jest zlot i po wielu miłych opiniach jakie usłyszałem po zorganizowaniu zlotu razem z Francuzem w Borkach chcę przedstawić kolejną propozycję na OGÓLNOPOLSKI ZLOT RADIOWCÓW " IŁKI " 2013.
Już na wstępie informuję zainteresowanych , że niestety " Borki " stwarzały problemy przy rezerwacji a późniejszy brak kontaktu z nimi sprawił, że wybór ośrodka padł na Ośrodek Wypoczynkowy IŁKI.
Jest to ośrodek oddalony od Borek o ok. 1-2 km.
Zlot zaplanowany został na 14,15,16 czerwiec 2013r. Data zlotu jest umowna nie mniej jednak jest to okres który najbardziej odpowiada na organizację imprezy, ponieważ już 2 tygodnie później zaczynają się wakacje a 2 tygodnie wcześniej jest święto "Boże ciało".

http://www.ilki.pl/index.html

Wszystko to co zobaczycie na zdjęciach jest jak najbardziej zgodne. Pani potwierdziła mi telefonicznie że w domkach znajdują się kuchenki , TV , naczynia , sztućce itp.
Ośrodek posiada 52 miejsca noclegowe a w przypadku większej liczby osób istnieje możliwość rozbicia swojego namiotu za dodatkową opłatą.
Podczas rozmowy z Panią ustaliłem , że do dnia 31.03.2013r. cały ośrodek jest zarezerwowany dla nas ( będzie zamknięty dla innych ), jednakże w momencie kiedy nie będzie zbyt wielu chętnych na zlot Pani po 31 będzie też rezerwować noclegi innym ludziom.
W związku z tym gorąco namawiam wszystkich do wzięcia udziału w zlocie tym bardziej, że nikt nie pożałuje co mogą potwierdzić osoby będące na zlocie w Borkach.
Tak jak w Borkach można podjechać autem pod sam domek.
Jak to na zlot zabieramy kiełbachę , grile , i dobrowolnie jak kto chcę jakieś trunki wyskokowe :mrgreen:


Koszt pobytu :
osoba dorosła - 40 zł za dobę
dzieci do 13 lat - 20 zł za dobę
opłata za namiot - 15 zł za dobę

Decyzją moją i Francuza tym razem nie będzie robiona lista osób chętnych na zlot, ponieważ ostatnio zdarzały się sytuację gdzie chętni rezygnowali na krótko przed zamknięciem listy. Tym razem zostanie założona lista na którą można się wpisać DOPIERO PO WPŁACIE PIENIĄŻKÓW NA KONTO. Kolega Francuz założy takową listę i tam też poda wszystkie dane do przelewu.
Ostateczny termin wpłat i zapisów został ustalony na 31.03.2013r.

Pierwsze 52 osoby będą lokowane w domkach , reszta w pokojach.
Domki przypisywane są losowo.

Jeżeli czegoś nie napisałem lub nie ma na stronie proszę zadawać pytania na które postaram się odpowiedzieć.
Prosiłbym aby temat nie był traktowany jako miejsce do spamowania tylko do rzeczowej konwersacji.
Ostatnio zmieniony 2013-01-10, 16:12 przez JAROCE, łącznie zmieniany 1 raz.
mobil: Uniden PC-122/Santiago 1200/Motorola RSN 4001A
baza: Kenwood TS-480/Sirtel BSA-601A /New Spacelab 5λ8/Power xbox
Awatar użytkownika
LOHEN
Posty: 1970
Rejestracja: 2009-11-21, 16:55
Lokalizacja: DX London
Kontakt:

Post autor: LOHEN »

Ilu osobowe są domki?
Awatar użytkownika
JAROCE
Posty: 1513
Rejestracja: 2010-05-06, 16:14
Lokalizacja: Sosnowiec / JO90OG

Post autor: JAROCE »

Domki są 2,3,4 osobowe , na stronie jest chyba nawet napisane.
mobil: Uniden PC-122/Santiago 1200/Motorola RSN 4001A
baza: Kenwood TS-480/Sirtel BSA-601A /New Spacelab 5λ8/Power xbox
Awatar użytkownika
11thebest
Posty: 103
Rejestracja: 2010-08-07, 09:38
Znak/ranga: SP9GKS
Lokalizacja: GÓrNY ŚLĄSK

Post autor: 11thebest »

świetnie że 'temat' już się pojawił ponad 7 miechów przed imprezą :-)

Jacek to co 'Twoje' DX.Katowice ile bierze domków ???
ChuliGan Mysłowice
161 SF 005 Tomek
161 EE 505 Tomek
http://qrz.pl/callbook.asp?f_domena=sp9gks" onclick="window.open(this.href);return false;
*************************
http://www.youtube.com/user/11thebest/videos" onclick="window.open(this.href);return false;
*************************
Awatar użytkownika
JAROCE
Posty: 1513
Rejestracja: 2010-05-06, 16:14
Lokalizacja: Sosnowiec / JO90OG

Post autor: JAROCE »

11thebest pisze:świetnie że 'temat' już się pojawił ponad 7 miechów przed imprezą :-)
Tomek to chyba dobrze nie ? jeszcze by mi kto zarzucił że późno się za to wziąłem :mrgreen:
mobil: Uniden PC-122/Santiago 1200/Motorola RSN 4001A
baza: Kenwood TS-480/Sirtel BSA-601A /New Spacelab 5λ8/Power xbox
Awatar użytkownika
Krecik
Posty: 2259
Rejestracja: 2008-06-09, 12:23
Lokalizacja: Kazimierz Biskupi
Kontakt:

Post autor: Krecik »

jak chcecie więcej fotek można zobaczyć tu topics99/foto-relacja-z-i-ogolnopolskie ... vt5242.htm
Awatar użytkownika
11thebest
Posty: 103
Rejestracja: 2010-08-07, 09:38
Znak/ranga: SP9GKS
Lokalizacja: GÓrNY ŚLĄSK

Post autor: 11thebest »

JAROCE pisze:
11thebest pisze:świetnie że 'temat' już się pojawił ponad 7 miechów przed imprezą :-)
Tomek to chyba dobrze nie ? jeszcze by mi kto zarzucił że późno się za to wziąłem :mrgreen:
BArDZO DOBrZE!!!

ostatnio czy przed ostatnio w Wiejskiej Chacie mówiłem Ci że im wcześniej tym lepiej!!

kto wie może i ja się skuszę na przyjazd, ale decyzję pewnie podejmę w ostatniej chwili, jak nie będzie wolnych domków to przyjadę z własnym na kołach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ChuliGan Mysłowice
161 SF 005 Tomek
161 EE 505 Tomek
http://qrz.pl/callbook.asp?f_domena=sp9gks" onclick="window.open(this.href);return false;
*************************
http://www.youtube.com/user/11thebest/videos" onclick="window.open(this.href);return false;
*************************
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

Ze swojej strony dodam, ze tam odbył sie pierwszy zlot CBF :mrgreen:
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
JAROCE
Posty: 1513
Rejestracja: 2010-05-06, 16:14
Lokalizacja: Sosnowiec / JO90OG

Post autor: JAROCE »

kgb14 pisze:Ze swojej strony dodam, ze tam odbył sie pierwszy zlot CBF :mrgreen:
No tego to nie wiedziałem , ale to znaczy ze wracamy do korzeni :mrgreen:
W takim układzie mam nadzieję, że wybrane miejsce będzie odpowiednie zarówno dla młodych jak i starej gwardii.
mobil: Uniden PC-122/Santiago 1200/Motorola RSN 4001A
baza: Kenwood TS-480/Sirtel BSA-601A /New Spacelab 5λ8/Power xbox
jero

Post autor: jero »

11thebest pisze:
Jacek to co 'Twoje' DX.Katowice ile bierze domków ???

Na pewno najwięcej :mrgreen: jak było w Borkach.


JAROCE a od kiedy myślisz kasę zbierać?
Bo ja mogę już dzisiaj wpłacić, u mnie znowu będzie cała czwórka :lol:
Awatar użytkownika
LOHEN
Posty: 1970
Rejestracja: 2009-11-21, 16:55
Lokalizacja: DX London
Kontakt:

Post autor: LOHEN »

JAROCE pisze:Domki są 2,3,4 osobowe , na stronie jest chyba nawet napisane.
Na stronie stoi:
Zakwaterowani zostaną Państwo w domkach letniskowych bądź w pokojach gościnnych (2,3 lub 4 - osobowych)

Jaroce, nie wynika z tego zdania ilu osobowe są domki.

Chuligan o DX Katowice się nie martw, obstawiam że nasza podgrupa będzie najliczniejsza. :evill:
Awatar użytkownika
wieczor
Posty: 84
Rejestracja: 2009-07-04, 23:41
Lokalizacja: Smardzewice / ETM

Post autor: wieczor »

A ja będe "z doskoku", bo znowu mam za blisko. Za to mogę pomóc przy organizacji, bo jestem na miejscu ;-)
Mobil: President WALKER + Alan 9 PLUS
Baza: President Jackson I + Sirio GPS-27 1/2 fali +druty home made + DM-2000
Awatar użytkownika
Pyrek
Posty: 1287
Rejestracja: 2012-01-13, 17:12
Lokalizacja: masz to radio!

Post autor: Pyrek »

Ja się piszę! Na początku stycznia przelewam mamonę i już się zaczynam pakować :mrgreen: I jak to pięknie brzmi zlot radiowców :mrgreen:
Nie ma ludzi normalnych i nie normalnych są Ci którzy nie zostali przebadani i Ci który pozamykani są w zakładach.
Kenwood TS 480sat LW 41,5m
HR5500 SS1200 EC2002 i kl203p
Uniden Grant...
Młody

Post autor: Młody »

wieczor pisze:A ja będe "z doskoku", bo znowu mam za blisko. Za to mogę pomóc przy organizacji, bo jestem na miejscu ;-)
Jak przyjdziesz tak samo jak w tym roku, to przyjade. Nadchodzący wieczór to był piękny widok :mrgreen:
Awatar użytkownika
JAROCE
Posty: 1513
Rejestracja: 2010-05-06, 16:14
Lokalizacja: Sosnowiec / JO90OG

Post autor: JAROCE »

Jacek dopytam ale jak kojarzę teraz rozmowę to domki są 4-ro osobowe , a że płacimy za osobę to w jednym domku może być i 1 osoba jak i 4. Opłaty są za osobę a nie domek. Dobrze by było jak najwięcej ludzi upchać w domkach żeby nikt nie latał po pokojach.

Ale żeby nie było jutro specjalnie dla ciebie dopytam ile miejsc jest w domku.

PS. za tą berbeluche specjalnie dla ciebie :mrgreen:


Co do kasy to musicie poczekać jak Francuz wróci z urlopu i założy temat. Myślę że w przyszłym tygodniu będzie można już wpłacać pieniądze.
mobil: Uniden PC-122/Santiago 1200/Motorola RSN 4001A
baza: Kenwood TS-480/Sirtel BSA-601A /New Spacelab 5λ8/Power xbox
Zablokowany

Wróć do „Zloty i spotkania”