Miedzynarodowy Festiwal Ogni Sztucznych

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
skoda
Posty: 399
Rejestracja: 2009-06-24, 13:13
Lokalizacja: Szczecin

Miedzynarodowy Festiwal Ogni Sztucznych

Post autor: skoda »

Może ktoś będzie w pobliżu , zapraszamy na :

Międzynarodowy Festiwal Ogni Sztucznych PYROMAGIC 2009
08.08.2009Wały Chrobrego, Szczecin Festiwal
Międzynarodowy Festiwal Ogni Sztucznych PYROMAGIC 2009 & Music Wave – Szczecin Live (8-9 sierpnia) to niesamowite widowisko pirotechniczne z podkładem muzycznym, w którym biorą udział największe firmy pirotechniczne na świecie. W tym roku zobaczymy pokazy uczestników z Portugalii, Meksyku, Francji i Słowacji. W tym roku festiwalowi towarzyszą koncerty muzyki elektronicznej grane ze sceny na wodzie. Gwiazda: Józef Skrzek.

http://www.pyromagic.pl/



Pozdrawiam. :lol:
Mobil.Ford Bus:SUPER CHEETAH +KPO 452+KLS 120 +Performer5000
Obrazek[scroll]Obrazek[/scroll]
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

Pirotechnika to fajna zabawa ale bardzo niebezpieczna, pracowałem jako pirotechnik w jednej Częstochowskiej firmie i wiem co mała bombka może zrobic.

Co do festiwalu to przypomina mi sie Miedzynarodowy pokaz sztucznych ognii w Olsztynie pod Częstochowa gdzie z kolegami robilismy pokaz do muzyki Jean Michale Jarre. Pirotechnika + Lasery + Muzyka = niezapomniane efekty.
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Lesio jak masz jakieś filmy z tego pokazu to zarzuć na forum :->

Skoda przepraszam za OT :->

Choć może uda mi się tam podjechać bo stosunkowo blisko będę ;-) Jak sił starczy
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
wilczek
Posty: 90
Rejestracja: 2007-11-29, 21:20
Lokalizacja: Bytom

Post autor: wilczek »

lesio pisze:Co do festiwalu to przypomina mi sie Miedzynarodowy pokaz sztucznych ognii w Olsztynie pod Częstochowa gdzie z kolegami robilismy pokaz do muzyki Jean Michale Jarre. Pirotechnika + Lasery + Muzyka = niezapomniane efekty.
Byłem tam pare razy ,super sprawa,potem pokazy w Ogrodzieńcu,ale to już też przeszłość a takie fajne imprezy to były
President Walker ASC + maik Albrecht NM 500E + Sirio Preformer 5000 w dziurce + głośnik Nokia HFS-12 w Red Paulince
Yosan CB-100+FD 1818+ Preformer 5000+głośnik K-PO CS-538
Baza:Alan 8001(stara wersja)+maik FD 1818 + antena Sirio 5/8 6*+ zasilacz 13,8 V 10/12 A+ HFS-12 +SWR K-PO 171
Pieszo:Alan 95
Awatar użytkownika
skoda
Posty: 399
Rejestracja: 2009-06-24, 13:13
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: skoda »

parę filmików ze Szczecińskich fajerwerków

http://www.youtube.com/results?uploaded ... ype=videos



Pozdrawiam. :lol:
Mobil.Ford Bus:SUPER CHEETAH +KPO 452+KLS 120 +Performer5000
Obrazek[scroll]Obrazek[/scroll]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty i spotkania”