Zlocik na Mazurach

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
marti101
Posty: 628
Rejestracja: 2009-07-03, 16:30
Lokalizacja: JO81HU/Leszno
Kontakt:

Post autor: marti101 »

darelk, nie zrażaj się, nie zawsze układa się tak, jak byśmy chcieli. Mam za sobą kilka takich nieodbytych spotów, bo ciężko było dopasować termin do wszystkich zainteresowanych, a mija się z celem, by 3 osoby gnały przez pół Polski, skoro mogą się spotkać gdzieś bliżej. Nie każdy spot wypala, ale wierz mi i zapewne wielu userów tego forum to potwierdzi, że te które się odbyły, są niezapomniane :mrgreen:
Więc nie zniechęcaj się, tylko bierz się chłopie do roboty, a dla wielu z nas odległość nie stanowi problemu, więc jak termin przypasi, to na pewno zawitamy na ten spocik ;-)
Ostatnio zmieniony 2009-08-20, 22:36 przez marti101, łącznie zmieniany 1 raz.
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...

Wielkopolska Amatorska Sieć Ratunkowa
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Mój pierwszy spot z CBF to Krecik i Venon-gadało nam się tak dobrze że pani z restauracji nas delikatnie wyprosiła bo już zamykali. I chwała za to że był taki mały bo zapewne w większym bym się pogubiła i nic by z tego nie wyszło. Od czegoś trzeba zacząć :->
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

darelk, po pierwsze widzę , ze jesteś aktywny - może zgłoś akces do klubu :mrgreen: .

Po drugie tak jak napisał marti101, wiele spotów sienie odbywa -ale sporo z nas jest aktywnych i jeździ na takowe nawet daleko .
Ja rekordowo to chyba zrobiłem 240 km w jedna stronę aby pojechać na obiadek i kawę .
Takie spoty po 150-160 km w jedną stronę to u mnie dość normalne :mrgreen:
Uwierz , ze spotkania na żywo nie zastąpią forumowych rozmów -0 choć forum jest dobrym wstępem do dłuższych i bliższych znajomości ;-)
Organizuj zlociki gdzieś w okolicach centralnej Polski wtedy więcej ludzi przyjeżdża . Lub staraj się organizować na miejscu ekipę - początkowo szukaj ludzi oczywiście na forum.
wszystko staraj sie robić pod znakiem forum - a jak wstąpisz do klubu to pod znakiem klubowym .
Fajnie by było jakby forum/klub był aktywny w Twoich okolicach . Wtedy za rok może zrobilibyśmy większego zlota niż ten co było ostatnio .

Pozdrawiam .
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
darelk
Posty: 1655
Rejestracja: 2009-05-24, 20:35
Lokalizacja: Ełk KO13ET

Post autor: darelk »

kgb14, no z tym przystąpieniem do klubu to umnie róznie bywa :) pomyślimy marti101, tak do końca sie nie zniechęcam ale mam pewien dystans już :)
a robić spota to ja bym najlepiej chciał w ełku bo prawka nawet niemam jeszcze :oops: no i od 1 września to mnie troche z czasem nie pasi

[ Dodano: 2009-08-22, 20:14 ]
no to jak panowie i panie trzea zrobić jakiś spocik zapoznawczy naszych okolic proponuje następną niedziele godz 17 miejsce - hmmm , plaża miejska w ełku :d to i sie może zjechać augustów i olecko i grajewo i orzysz i kto by tylko chciał z tych okolic i całej polski :) taki na dobry początek spocik żeby się zapoznać i mam nadzieje żeby założyć jakąś grupe regionalną i co tydzień robić spociki a dalej to by samo poszło, jak by nie było nikogo do zarządzania tą grupą czy modem czy cóś to ja moge zrobić i jak bym nie spełniał waszych wymagań bez złości i smutku bym oddał te sprawowanie ale to z czasem , co myślicie o tym terminie , w ełku bym może ze dwa wozy ściągnoł do wspólnych spotkać tak oni poza forum może nawet więcej

[ Dodano: 2009-09-15, 16:58 ]
no i jak to na nasz region przystało spot się nie odbył :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty i spotkania”