SPOT CB

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
maxthebest
Posty: 248
Rejestracja: 2009-03-11, 08:09
Lokalizacja: Poznań/JO82KJ

Post autor: maxthebest »

Checiel pisze:Spróbuje zagadać Kasze z Grupy Skierniewickiej i może udałby nam się wpaść.

Ale zapraszamy WLKP do Skierniewic - dokładniej Nieborowa ;)
Byłoby bardzo miło, gdybyście wpadli..:)...Nie widzę przeszkód dla Nieborowa, ja sie bardzo chętnie wybiorę, jesli tylko termin nie będzie kolizyjny ;) i nie tydzień w tydzień, bo mnie z chaty wyrzucą ;)...

[ Dodano: 2009-10-23, 09:32 ]
Prośba serdeczna do wybierających się, by max do 07.11.2009 podesłali mi na priv potwierdzenie, bo muszę przekazać organizatorom liczbę ludków - kwestie organizacyjne ;-)

[ Dodano: 2009-11-13, 10:20 ]
Przyczajonym lub niezdecydowanym przypominam - jak w temacie :-) Szykuje się dość duża i sympatyczna grupa ze Szczecina..ich "zwykłe spoty" na Chociwelskiej liczą z reguły kilkadziesiąt samochodów :-) Aby zobaczyć, jak się bawią, odsyłam do ich macierzystego forum, ale i na youtube :-) Będzie tez kilkanaście osób z północy Wielkopolski..Jutro zapowiada się pogodnie tam, może nawet słonecznie, z temp. ponad 10stp. Jeśli ktoś nie ma pomysłu na sobotę albo szuka okazji, by uciec na chwilę od obowiązków (a ma je każdy), no i nie jest mu "za daleko", zapraszam :-)
1. President Harry II poprawione ASC + Sirtel Gamma 2R w modyfikacji Sirio Twin Car + Octavia II 1.9TDI 137KM powered by V-TECH
2. Lemm 27 + President Ohio + Nissan Micra
3. President Johnny II poprawione ASC + Sirio Turbo 1000 + Opel Vivaro 2.0CDTI
Awatar użytkownika
Checiel
Posty: 124
Rejestracja: 2009-05-26, 15:28
Lokalizacja: KO01BW/Skierniewice

Post autor: Checiel »

my nie mielismy opcji. za duzo KM
Octavia: Lafayette Atena tuning Konektor v2 + President Missouri
Isuzu: Yosan CB-100 + President Florida
Baza: Po rozbiórce
Garażowe graty: President Taylor ASC tuning Konektor , KM-2018
Awatar użytkownika
maxthebest
Posty: 248
Rejestracja: 2009-03-11, 08:09
Lokalizacja: Poznań/JO82KJ

Post autor: maxthebest »

No szkoda, Checiel, byłaby okazja do bliższej integracji pomorsko-wielkopolsko-skierniewickiej :) Mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości nadrobimy :)
1. President Harry II poprawione ASC + Sirtel Gamma 2R w modyfikacji Sirio Twin Car + Octavia II 1.9TDI 137KM powered by V-TECH
2. Lemm 27 + President Ohio + Nissan Micra
3. President Johnny II poprawione ASC + Sirio Turbo 1000 + Opel Vivaro 2.0CDTI
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty i spotkania”