Co bym zmienił na Zlocie II

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

I żeby był zrobiony jakiś program zlotu,oczywiście z jego wdrożeniem :roll:
A nie obietnice,słowa rzucane na wiatr i spychanie organizacji zlotu na inne osoby :roll:
I jeszcze jedna ważna sprawa,aby nie tworzyły się na zlocie grupki wzajemnej adoracji :!:
WSIO :-P
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
Awatar użytkownika
maroosz
Posty: 2264
Rejestracja: 2008-12-27, 20:38
Lokalizacja: Kielce CK
Kontakt:

Post autor: maroosz »

Norbi_Zgierz pisze:I żeby był zrobiony jakiś program zlotu,oczywiście z jego wdrożeniem :roll:
święte słowa... taka wolna amerykanka jak ostatnio nie wskazana... :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

Skrzydło pisze:Norbi_Zgierz, eee tam Norbiak , wiem możesz mieć nam co niektórym za złe :cry:
Ja nic do nikogo nie mam :roll:
Ale proszę,żeby chociaż na zlocie nie było widać podziałów na tych co się lubią i na odwrót :mrgreen:
Jeżeli przyjeżdżają nowe osoby,to zapoznać je z wszystkimi userami,a nie mieć ich głęboko w ____ :-P
Już skończyłem z krytyką :mrgreen:
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
Awatar użytkownika
west
Posty: 1050
Rejestracja: 2007-12-02, 22:41
Lokalizacja: Żółtki/Izbiszcze/DE

Post autor: west »

stary dobry Norbi...wjazd...gaz łzawiący...zamieszanie...wypad... :mrgreen: ..koniec OT :-D
Obrazek
głupota jest darem Boga,nie da się jej nauczyć
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

west pisze:stary dobry Norbi...wjazd...gaz łzawiący...zamieszanie...wypad... :mrgreen: ..koniec OT :-D
Jak miło,że mnie tak postrzegacie :mrgreen: :mrgreen:
Kto ma chusteczkę,bo uroniłem kilka łez :?: :mrgreen:
A jeżeli chodzi Iłki,to nic bym nie zmieniał :!:
Mam tylko nadzieję,że na II Ogólnopolskim Zlocie frekwencja będzie większa :roll:
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

wścibię swoje babskie zdanie.

Zwierzu a jakbyśmy wszyscy jakem jeden chłop :roll: polecieli do Ciebie bo się zjawiłeś to nie byłoby to kólko adoracji Zwierza? Wtedy byłoby świetnie...Chłopie trafiłeś na akcje gdy nasi najmłodsi zarzadzili wyjście z rodzicami i znajomymi nad wodę, mogliście z małżonką z nami pójść, byłby czas na pogadanie =) Mówi się trudno. Adaśko był chwilę, był moment na ugoszczenie i pogawędkę przy śniadaniu i kawie, czy były jakieś zażalenia że krótko, że miałam rozmazany tusz do rzęs i Go wystraszyłam albo że nic mi do głowy nie przychodzi wiecej :-? nic takiego nie było =) więc nie marudź.

Po drugie nie rozumiem tego parcia na frekwencję. Żeby się zżyć trzeba przynajmniej jedną noc z nami pobyć. Przegadać, popić albo i nie, stworzyć kilka absurdalnych wizji polepszenia forum i zobaczenia towarzystwa z rana :mrgreen: Inaczej nie wymagajmy żeby wszyscy rzucali wszystko bo to jest nie relane tym bardziej wtedy jak jadą z nami dzieciaki a n ato się zapowiada :mrgreen:

Zwierzu napisałam to najdelikatniej jak umiałam.

My z Qrczakiem się wybieramy pod namiot oczywiście :mrgreen:
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

orba pisze:Zwierzu a jakbyśmy wszyscy jakem jeden chłop :roll: polecieli do Ciebie bo się zjawiłeś to nie byłoby to kólko adoracji Zwierza? Wtedy byłoby świetnie...
Po co twoja taka babska złośliwość :?: :roll:
Czy zrozumiałaś o czym pisałem wyżej,bo chyba nie za bardzo :?: :roll:
Dziewczyno,skończyłem już dawno 5 lat,żeby zależało mi na adorowaniu mojej osoby :mrgreen:
Zwisa mi to :-P
Przyjechałem z nowymi osobami,które na forum pojawiają się sporadycznie.Nikt z was nie zainteresował się nimi,po za kgb14 i Krecikiem.Woda droga Jolu by Ci nie uciekła,a z tego co wiem byliście już nad nią wcześniej :roll:
Nie wspomnę już o zachowaniu niektórych osób z południa Polski,które udawały obrażonych i miały swój świat i kolorowe kredki :mrgreen:
orba pisze:Adaśko był chwilę, był moment na ugoszczenie i pogawędkę przy śniadaniu i kawie, czy były jakieś zażalenia że krótko, że miałam rozmazany tusz do rzęs i Go wystraszyłam albo że nic mi do głowy nie przychodzi wiecej :-? nic takiego nie było =) więc nie marudź.
Sorrki ale cię nie rozumiem :-/
orba pisze:Po drugie nie rozumiem tego parcia na frekwencję.
To po co wam Zlot Ogólnopolski :?: :roll: Zróbcie spontana i zaproście osoby z którymi wam się najlepiej rozmawia,pije i bawi :-P
Ma to być Zlot osób z naszego forum czy garstki wybranych osób Jola :?:
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

No to mi sypnijcie paskiem admini i modowie....

Zwierzu ruszyło mnie bo po raz kolejny czytam na forum Twoje słowa "kółko wzajemnej adoracji" i tak samo na mnie działają one jak " wizja forum" w kogoś innego wykonaniu. Norbiak nikt nikogo nie zmusza, nikt nikogo nie wypraszał z Iłek więc teksty o jakiejś grupce mozesz darować. Z drugiej strony nie wymagaj żeby osoby które znają się już długo prywatnie i dobrze się ze sobą czują udawały focha czy cokolwiek innego bo ktos coś o jakimś bzdetnym kółku powie i je zaszufladkuje a jak mnie już znasz to i tak taką opinię będe miała w nosie. Przyjeżdżaj na spotkania to nie będziesz miał z tym problemów że gdzies tam temat się nie klei. Już nie wspomnę o zlocie w Powidzu gdzie byli takie świeżynki spotowe jak paapas, martii czy gumball i 2 dni razem zabawy, tańcy i innych uciech =) Zwierzu tak na koniec walenia mojego główką w ścianę: będziesz szukał niezadowolenia będziesz je miał ...

Pozdrawiam
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

kgb i tak i nie. Dobrze wiecie że kilka niedociągnięć było i można to poprawić. W tym roku można zaplanować np: nocne podchody na grupy z nagrodami dla wszystkich a Ci co przegrają będą wiosłować na tą wyspę po drugiej stronie zalewu =) Trzeba coś dla dzieciaków wymyślić albo dać je pod opiekę marooszowatym bo jakoś łapali dobre fluidy z tymi z metra ciętymi :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2010-01-02, 13:08 przez orba, łącznie zmieniany 1 raz.
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

orba pisze:Z drugiej strony nie wymagaj żeby osoby które znają się już długo prywatnie i dobrze się ze sobą czują udawały focha czy cokolwiek innego bo ktos coś o jakimś bzdetnym kółku powie i je zaszufladkuje a jak mnie już znasz to i tak taką opinię będe miała w nosie.
Rozumiesz w ogóle to co napisałaś :?: :shock: :mrgreen: :mrgreen:
orba pisze:Przyjeżdżaj na spotkania to nie będziesz miał z tym problemów że gdzies tam temat się nie klei.
Czy ja mam do ciebie o to pretensje :?: :?: Czy piszesz swoje posty,żeby tylko pisać i nawet ty sama ich nie rozumiesz :roll: Już nie wspomnę o innych :mrgreen:
orba pisze:Zwierzu tak na koniec walenia mojego główką w ścianę: będziesz szukał niezadowolenia będziesz je miał ...
A z czego twoim zdaniem miałem być zadowolony droga koleżanko :?: :evil:
Przyjeżdżam na Ogólnopolski Zlot,a zastaje grupkę śmigającą do jeziora następną idącą na pizze oraz wystraszone osoby chowające się w swoich domkach :mrgreen:
Zero programu artystycznego i jakiegoś planu działań :-P
Jeżeli chciałbym się wykąpać,to znam miejsca gdzie mógłbym się potopić.A jak chciałbym się schlać,to też nie musiałbym szukać tego na Zlocie :roll:
Marcin pisze:I koniec OT....jak się komuś nie podoba jechać nie musi,
Nie ma to jak profesjonalna reklama II Ogólnopolskiego Zlotu w Iłkach :mrgreen: :mrgreen:
Dobrze,to teraz wystrzelcie w kosmos mojego posta i dajcie mi paseczek za szerzenie prawdy :mrgreen:
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
Awatar użytkownika
Skrzydło
Posty: 3066
Rejestracja: 2008-07-30, 19:15
Lokalizacja: JO91AS/ Kalisz
Kontakt:

Post autor: Skrzydło »

Norbi_Zgierz,

Aleeeee o co ci chodzi , szlak mnie trafia , marudzisz jak stara baba.

W ogóle to miałeś być na 3 dni a przyjechałeś na 3 godz.

Nie wiesz co działo się na Zlocie, więc nie wyrażaj swojej opinii.

Ci co byli to na pewno nie narzekali :-P

Następne posty będą usuwane , nie związane z organizacją Zlotu. :evil:

Jak chcesz płakać, bo tak to obieram , załóż inny temat :-P

Zrobiłem dwa tematy , można się wypłakać w tym temacie
http://www.oiris.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Więcej sprzętu niż talentu ;-)





Jeżeli używam tego emota :mrgreen: nie znaczy że jestem szydercą jak również nie ma manii wyższości :-)
Cogito ergo sum
Awatar użytkownika
Skrzydło
Posty: 3066
Rejestracja: 2008-07-30, 19:15
Lokalizacja: JO91AS/ Kalisz
Kontakt:

Post autor: Skrzydło »

To napisał Norbi :mrgreen:


Skrzydło napisał/a:
Aleeeee o co ci chodzi , szlak mnie trafia , marudzisz jak stara baba.
Tak właściwie o nic,bo chyba nie chcesz zrozumieć :!:
Skrzydło napisał/a:
W ogóle to miałeś być na 3 dni a przyjechałeś na 3 godz.
A skąd w ogóle mnie tam nie było :mrgreen:
Skrzydło napisał/a:
Jak chcesz płakać, bo tak to obieram , załóż inny temat :-P
O niczym innym nie marze :mrgreen:
http://www.oiris.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Więcej sprzętu niż talentu ;-)





Jeżeli używam tego emota :mrgreen: nie znaczy że jestem szydercą jak również nie ma manii wyższości :-)
Cogito ergo sum
Awatar użytkownika
Skrzydło
Posty: 3066
Rejestracja: 2008-07-30, 19:15
Lokalizacja: JO91AS/ Kalisz
Kontakt:

Post autor: Skrzydło »

Tak właściwie o nic,bo chyba nie chcesz zrozumieć
Wiem o co ci chodzi, że nikt z kwiatami cię nie przywitał. :mrgreen:
O niczym innym nie marze
hhehehe w tym wieku, to nic innego ci nie zostało :mrgreen:

Norbi jak masz pomysł na Zlot to jestem chętny poczytać , na razie po roku wypominasz co ci nie pasowało.

I znowu to napisze byłeś 3 godz. :mrgreen:
http://www.oiris.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Więcej sprzętu niż talentu ;-)





Jeżeli używam tego emota :mrgreen: nie znaczy że jestem szydercą jak również nie ma manii wyższości :-)
Cogito ergo sum
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

Skrzydło pisze:Wiem o co ci chodzi, że nikt z kwiatami cię nie przywitał. :mrgreen:
Nie stać cię na coś osobistego,tylko powtarzasz po Joli :mrgreen: :mrgreen:
Chodzi mi o Zlot,a wy cały czas swoje :roll:
Niby jestem nie zadowolony,bo mnie nikt nie przywitał :roll:
Bzdura,która sobie wyssaliście z palca :!: :!:
Skrzydło pisze:Norbi jak masz pomysł na Zlot to jestem chętny poczytać , na razie po roku wypominasz co ci nie pasowało.
Po co mam pisać,to wasz Zlot :mrgreen:
Skrzydło pisze:I znowu to napisze byłeś 3 godz. :mrgreen:
To musiałeś być ostro zalany :mrgreen: :mrgreen:
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
Awatar użytkownika
Skrzydło
Posty: 3066
Rejestracja: 2008-07-30, 19:15
Lokalizacja: JO91AS/ Kalisz
Kontakt:

Post autor: Skrzydło »

Norbi_Zgierz,
Po co mam pisać,to wasz Zlot
hmm , ciekawe co piszesz :-/ To jest nasz Zlot Wszystkich Userów :!:
To musiałeś być ostro zalany
jasneeeeeee, ale pamiętałem twoją brzydką gębę :mrgreen:

Widzisz w porównaniu z tobą ,ja się dobrze bawiłem. :mrgreen: :!:
http://www.oiris.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Więcej sprzętu niż talentu ;-)





Jeżeli używam tego emota :mrgreen: nie znaczy że jestem szydercą jak również nie ma manii wyższości :-)
Cogito ergo sum
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty i spotkania”