Nowa lokalizacja

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Od wczoraj ten temat widzę tak:
Obrazek pokiwam się tu i tam a w czerwcu pojadę w to miejsce które dla potrzeb zlotu cb-forum wyszukacie.
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
maroosz
Posty: 2264
Rejestracja: 2008-12-27, 20:38
Lokalizacja: Kielce CK
Kontakt:

Post autor: maroosz »

zamiast tracić energię i czas na przekomarzanie się lepiej by było coś wspólnie ustalić.... ale wspólnie....

Bo temat jest od połowy marca a niektórzy wyrażają sprzeciw po napisaniu w nim 7 stron....

Nie o to chodzi żeby się wkurzać tylko wybrać miejsce najbardziej optymalne... przynajmniej ja tak to widziałem...

Po za tym na chwilę obecną mamy zarezerwowane Iłki więc obawiać się nie ma czego... może być jedynie lepiej...albo tak jak jest...nic nie tracimy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ramzes
Posty: 119
Rejestracja: 2009-08-31, 18:29
Lokalizacja: Poznań JO82MI

Post autor: Ramzes »

[quote="maroosz"]zamiast tracić energię i czas na przekomarzanie się lepiej by było coś wspólnie ustalić.... ale wspólnie....

A ja??Ja też już zbieram oszczędności na spot,Jolu nie trać wiary w to spotkanie.Pozdrawiam Ramzes
Mobil: President Harry III+ Farun FD 1818
Antenka:President Meryland DZIURKA


CB TO NIE KOMÓRKA SZUMIEĆ MUSI!!
Awatar użytkownika
Krecik
Posty: 2259
Rejestracja: 2008-06-09, 12:23
Lokalizacja: Kazimierz Biskupi
Kontakt:

Post autor: Krecik »

miejsce tegorocznego zlotu zostało wybrane jakiś czas temu i raczej nie będziemy go zmieniać ( był czas na wybór ośrodka ) , jednakże nic nie stoi na drodze nowej lokalizacji w przyszłym roku. Więc zabierajmy się do szukania w okresie letnim gdyż będzie możliwość zobaczenia jak to wygląda przed sezonem i w trakcie jego trwania .
Awatar użytkownika
Skrzydło
Posty: 3066
Rejestracja: 2008-07-30, 19:15
Lokalizacja: JO91AS/ Kalisz
Kontakt:

Post autor: Skrzydło »

http://www.oiris.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Więcej sprzętu niż talentu ;-)





Jeżeli używam tego emota :mrgreen: nie znaczy że jestem szydercą jak również nie ma manii wyższości :-)
Cogito ergo sum
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty i spotkania”