¤ Spot w Zgierzu 29-02-2008

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
ya1
Posty: 761
Rejestracja: 2007-12-04, 18:20
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Kontakt:

Post autor: ya1 »

WW pisze:Niedługo zapewne pojedziemy do Ostrowa. Kiedy?
Już zaczynam myśleć nad paszarnią, gdzie moglibyśmy na chwilę wytchnąć w miłym otoczeniu :lol:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

WW pisze:Swego czasu aktywnie brałem udział w zlotach w Łodzi. Dopóki było kilka osób było dobrze, wszyscy rozmawiali. Jak zaczęło pojawiać się kilkanaście/kilkadziesiąt, to potworzyły sie kilkuosobowe grupki znajomych/stacjonarnych a pozostali stali koło swoich samochodów i czekali.... nie wiadomo na co.
Jak już poruszyłeś ten temat WW to ja też dodam parę słów od siebie.
Ja też tak jak ty brałem aktywnie udział w zlotach w łodzi.I faktycznie z łezką w oku wspominam czasy kiedy było kilka osób i panowała rodzinna atmosfera.
Później dołączyły nowe osoby wśród których znalazła się "czarna owca" która skutecznie zaczęła mieszać w łódzkiej grupie.
Nie napiszę kto to jest bo są na tym forum osoby z grupy łódzkiej.
WW pisze:Przestałem jeździć.
Ja tak samo przestałem jeździć na te spoty.
Atmosfera na nich zaczęła się już robić chora.

W naszej grupie zgiersko-ostrowskiej nie ma Prezesa,Przewodniczącego,Skarbnika bo wszyscy traktujemy się na równi.
Dlatego w tej grupie panuje rodzinna atmosfera i na każdego z nas można liczyć.
To co nie udało mi się w tamtej grupie a czego bardzo chciałem czyli wspólny spot z grupą legionowsko-warszawską.
W tej grupie stało się to możliwe ale zależy to od wspaniałych ludzi którzy do niej należą.
Awatar użytkownika
Fredi
Posty: 440
Rejestracja: 2007-01-09, 20:35
Lokalizacja: śląsk
Kontakt:

Post autor: Fredi »

Pozwolicie ze się wtrącę... właśnie poruszyliście sedno sprawy jeśli chodzi o grupy... w/m nazwa ma łączyć grupę i zamiłowanie... a podziały szef/przewodniczący, skarbnik, tylko prowadzą do nieporozumień.
Pozdrawiam
Fredi
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

Fredi pisze:a podziały szef/przewodniczący, skarbnik, tylko prowadzą do nieporozumień.
Dokładnie tak Fredi,święte słowa :-)
Grupa ma być grupą a nie wytypowanie jednostki która ma być wyżej od reszty.
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
Awatar użytkownika
WW
Posty: 169
Rejestracja: 2007-12-07, 18:16
Lokalizacja: Łodź

Post autor: WW »

Fredi pisze: a podziały szef/przewodniczący, skarbnik, tylko prowadzą do nieporozumień.
Dokładnie o to poszło w moim przypadku. Zacząłem dociekać, dlaczego Łódzka grupa ma wyznaczyć osobę do kontaktów i po co składki. Dlaczego zaistniał szef wszystkich grup i dlaczego w Warszawie.
Wśród wielu inwektyw wyciągnięto moja statystykę i zapowiedziano, że jak rzadko zabierający głos mam siedzieć cicho.
To siedzę. :-D
Pozdrawiam
WW
Alan 87/RS39 + AT1700 LEMM
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

WW pisze:Dokładnie o to poszło w moim przypadku. Zacząłem dociekać, dlaczego Łódzka grupa ma wyznaczyć osobę do kontaktów i po co składki.
Kolego WW nie lubi się osób które dociekają ,mają twarde własne zdanie i wytykają błędy innym.
Najlepiej byłoby gdybyś leciał w koło wazeliną i wchodził każdemu po palcu do d..y :mrgreen:
Reasumując nie możesz wychodzić przed szereg bo będzie to źle odebrane przez innych w grupie :-P
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
Awatar użytkownika
WW
Posty: 169
Rejestracja: 2007-12-07, 18:16
Lokalizacja: Łodź

Post autor: WW »

Zawsze miałem złe stopnie z posłuszeństwa. :mrgreen:
Pozdrawiam
WW
Alan 87/RS39 + AT1700 LEMM
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

WW pisze:Zawsze miałem złe stopnie z posłuszeństwa. :mrgreen:
Hmmm,to dziwne a tak Ci niewinnie z oczu patrzy hahaha :mrgreen:
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

To ja jeszcze skromnie dodam , że jeśli spotkanie ma być w piątek , to może kawalkadą aut do tego Piątka byśmy skoczyli - czy to raczej zupełnie inna bajka :?:

Tak sobie pomyslałem , bo jednak kilka osób z forum będzie w tym 1 po administracji nasz Guru eeeeeeeeeee Weteran :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Miło by też było , żeby ktoś z szeroko pojętej administracji tego forum się pojawił . W końcu Zgierz to jednak prawie ( 25 km od Piątku ;-) ) środek polski :-P -

Pozdrawiam .
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

kgb14 pisze:To ja jeszcze skromnie dodam , że jeśli spotkanie ma być w piątek ,
Spot będzie w Sobotę 15 marca a nie w Piątek.
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

Sorry chodziło mi o sobotę oczywiście - w piątek i tak bym nie mógł pojechać do Zgierza a tym bardziej do Piątka :-D .
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

kgb14 pisze:Sorry chodziło mi o sobotę oczywiście - w piątek i tak bym nie mógł pojechać do Zgierza a tym bardziej do Piątka .
Czyli mam rozumieć że potwierdzasz swoje przybycie w sobotę kolego :?: :?: :?:
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

Norbi_Zgierz pisze: Czyli mam rozumieć że potwierdzasz swoje przybycie w sobotę kolego :?: :?: :?:

Tak- chyba , że odpukać auto nawali , albo inne tego typu zadarzenie .

no i prosiłbym o więcej szczegółów , miejsce , czas , kanał na którym się wywołujemy ?

No i napisz może kto oprócz ,,weterana'' :mrgreen: :mrgreen: będzie z forum ( ja bym chciał , żeby wszyscy :shock: :mrgreen: ) .

Pozdrawiam .
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

kgb14 pisze:Tak- chyba , że odpukać auto nawali , albo inne tego typu zadarzenie
Ty mi się tutaj nie wykręcaj zepsutym autem kolego :evil:
kgb14 pisze:no i prosiłbym o więcej szczegółów , miejsce , czas , kanał na którym się wywołujemy ?
Wszystkie informacje odnośnie zlotu zamieszczę w niedzielę ponieważ jest dogrywany lokal.
kgb14 pisze:No i napisz może kto oprócz ,,weterana'' będzie z forum ( ja bym chciał , żeby wszyscy ) .
To też napiszę w niedzielę ponieważ będzie to wspólny zlot z grupą legionowsko-warszawską.
Na innym forum potwierdzają swoją obecność w sobotę 15.03
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

Norbi_Zgierz pisze: Ty mi się tutaj nie wykręcaj zepsutym autem kolego :evil:
Moje auto ma 15 lat i ma prawo do kaprysów :mrgreen: :mrgreen:

Na dzień dzisiejszy jestem całymi swoimi 105 kg. :mrgreen: za przyjazdem do Zgierza :mrgreen:
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty i spotkania”