DODGE Journey

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

vedel
Posty: 78
Rejestracja: 2013-05-10, 09:37
Lokalizacja: KO04VB / Giżycko

Post autor: vedel »

Jeżeli na lusterko to już bardziej profesjonalnie :-) bym podszedł http://www.rdconsulting.pl/node/34

A tak na poważnie to chyba jednak mikrofon wyląduje na desce tak jak na foto, niemniej jednak dziękuje za podpowiedzi i sugestie , zawsze coś z kilku pomysłów można poskładać w jeden z ciekawym efektem końcowym
Mobil: SIRIO TURBO 5000 PL (dziurka) + CRE 8900 + DENSEI EC-2002 (t.KONEKTOR) + głośnik
Rezerwa: Alan 109 + DENSEI EC-2002 (t.KONEKTOR) + SIRIO TURBO 2000
Archiwum: Yosan JC-2204 + Sunker Elite CB 115
Awatar użytkownika
Kasztelan
Posty: 1483
Rejestracja: 2012-11-06, 13:43
Lokalizacja: JO82OT

Post autor: Kasztelan »

Gear Keeper są ciekawe, ale musiałbym wcześniej zobaczyć na żywo jak to jest wykonane.
Smycze zwykłe co wrzucił wcześniej kolega też mogą być, ale nie od tamtego sprzedawcy, gdzie smycz 1 zł, a przesyłka poleconym 10.90 zł :mrgreen: , zwykły list też bardzo drogi i nie udowodni się mu, ze wysłał.
Mobil: Uniden PC 68 XL KNKTR & Sirio Turbo 1000 Black
Mobil: Uniden 520 PRO XL & Sirio Omega 27
Baza : Uniden PC 68 LTW KNKTR & Sirio Signal Keeper 27
161BD909 - 161CBF139

Obrazek
Awatar użytkownika
KaeRZet
Posty: 484
Rejestracja: 2011-03-25, 17:47
Lokalizacja: USA

Post autor: KaeRZet »

Witam, przepraszam iż odbiegnę od tematu instalacji - co do której żadnych zastrzeżeń nie posiadam... aczkolwiek o tym Gear Keeper- posiadam w Dodge Sprinter - i tam się sprawuje , ale kiedy chciałem użyć tego w aucie osobowym, na lusterku [czy gdziekolwiek]- niestety to już nie to. na gear Keeper trzeba mieć dużo miejsca żęby to się bujało...
tak więc w osobowym aucie to raczej nei zda egzaminu, w ciężarowych, lub VAN'ach , czy może niektórych SUV jest OK. [niektóre SUV z racji iż usiadłem do jednego z nowszych SUV w salonie i zszokowałem się trochę ciasnotą/ gdzie w sedanie miałem wiecej miejsca :( cóż takie OT)
Przepraszam jeszcze raz za spam.
Awatar użytkownika
Kasztelan
Posty: 1483
Rejestracja: 2012-11-06, 13:43
Lokalizacja: JO82OT

Post autor: Kasztelan »

KaeRZet, dzięki za opinię. Przymierzając się Gear Keeper nie myślałem o lusterku i nawet nie ze względu na ilość miejsce, choć teraz Twoje słowa dają mi do myślenia, ale z obawy, żeby się lusterko nie urwało, bo jednak mik ze wzmocnieniem i GK jednak swoje ważą. Tak kombinuję sobie, żeby ewentualnie założyć GK na zagłówek od fotela pasażera i wisiałoby to na boku fotela, który ma miękki materiał z gąbką, jak puszcze gruszkę to zamortyzuje.
Mobil: Uniden PC 68 XL KNKTR & Sirio Turbo 1000 Black
Mobil: Uniden 520 PRO XL & Sirio Omega 27
Baza : Uniden PC 68 LTW KNKTR & Sirio Signal Keeper 27
161BD909 - 161CBF139

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „inne”