Ducato Maxi

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

m201
Posty: 488
Rejestracja: 2013-09-14, 10:51

Ducato Maxi

Post autor: m201 »

Niestety bzyczek to już historia. A fajnie się nim jeździło - 180KM w blaszce :roll:

Niedługo będzie coś innego z nową instalacją.

:D złośliwcy powiedzą że kwas z silikonu, ale nie. Przy demontażu nie znalazłem śladów korozji ani na lakierze ani tych ocynkowanych blaszkach.

Także tutaj już się nic nowego nie pojawi.
Awatar użytkownika
Olo..
Posty: 1510
Rejestracja: 2014-04-02, 19:11

Ducato Maxi

Post autor: Olo.. »

I cały misterny plan z silikonem poszedł w p(...) ... :mrgreen:
Mistrz ciętej riposty

Sprzedam:
JFK 2, Harry 3, Johnson 2 i wiele innych rzeczy! Pytać!!
info PW
necik
Posty: 3
Rejestracja: 2021-05-02, 10:58

Ducato Maxi

Post autor: necik »

Czy ktoś pamięta w którym miejscu autor tematu zamontował antenę CB? Niestety zdjęcia nie wczytują się, a też czeka mnie montaż w Ducato.
m201
Posty: 488
Rejestracja: 2013-09-14, 10:51

Re: Ducato Maxi

Post autor: m201 »

m201 pisze:......
Ducato ma w miejscu montażu anteny otwór, czort wie po co, zaślepiony plastikowym deklem, ale średnicy ze 40mm, stąd blacha ocynkowana od góry i dołu, z odpowiednim otworem pod antenę. Przy dokręcaniu główki ładnie się to łapie karoserii na "kanapkę", zachowując odpowiednią sztywność.
......


Ducato maxi ma otwór zaślepiony deklem o którym była mowa na dach, mniej więcej na granicy przestrzeni ładunkowej a kabiny.
Patrząc od strony przestrzeni ładunkowej można się do tego dostać w tej przestrzeni pomiędzy dachem a podsufitką kabiny kierowcy.

Foto już nie mam.

Obrazek

Tu, ooo, za tą belka usztywniająca po obu stronach kabiny powinny być te otwory
necik
Posty: 3
Rejestracja: 2021-05-02, 10:58

Ducato Maxi

Post autor: necik »

Już druga osoba mówi mi, że w dachu Ducato są zaślepione otwory, ale ja patrzę i u mnie nic takiego nie widzę...

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fiat”