Hyundai Sonata 2006 [glx? gls?]

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Jackill

Post autor: Jackill »

Robi wrażenie :mrgreen:
Chyba jeszcze nikt nie miał tak długiej anteny na mobilu, a sprzęt w Hyundai'u lepszy niż na niejednej bazie :-P
Awatar użytkownika
KaeRZet
Posty: 484
Rejestracja: 2011-03-25, 17:47
Lokalizacja: USA

Post autor: KaeRZet »

Antenna- musiałbym zjeżdzić wszystkie lokalizacje dookoła żeby nabyć takowe antenki, są w różnych lokalizacjach , maxymalnie po 2 w jednym sklepie... czasami jedna , wiekszosc sklepów juz ich nie ma, brak zainteresowania, populraności ? niewiem czemu...

Cena zestwy będe podawać w przybliżeniu, gdyż jeszcze trzeba doliczać podatek [tak tu jest niestety]
Promiennik
- $30
spężynka - chyba była za $12 ale wziałbym większą za $15. w sumie nie wiem czemu wybrałem tą ... ?
jest jeszcze Quick Disconnect - $8 -składa antene w sekunde :) takze w secunde można ją ukraść :P bez żadnych pomocych narzędzi :P
BallMount ~ $23

Plus wysyłka, myślę żeby wysłać w jedno umuwione miejsce jak chcecie, bedzie około $30 przesyłką morksą... tymczasem musze lecieć ...

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
KaeRZet
Posty: 484
Rejestracja: 2011-03-25, 17:47
Lokalizacja: USA

Post autor: KaeRZet »

odrazu pisze że mam mały bałaganik , ale nie mam czasu sie tym zająć :( ostatio auto zbiera rdze ;( No i ostatecznie tak to pozostanie ;-) Aczkolwiek kazdy dobry pomysł mozna jeszcze zrealizować , czekam na jakieś fajne podpowiedzi , szczere opinie itd ...

:arrow: FINAL LOOK [nie wiem jak zrobić miniaturki obrazków :-/ no i od bata strony ...


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


To by bylo na tyle ... teraz będę pracował nad drugim mobilkiem ;-)
Odpowiedź na pytania jak to wszystko sie sprawuje :> ?
dla mnie wystarcza jak narazie ;-) z czasem może inny wzmak sie podłączy :>
Autko 700"Whiskeys"
bazka 900"Whiskeys"

Styka, narazie ;-) Czekam na opinie itd.

Pozdrawiam
2CBF126 op. Tomek.
Awatar użytkownika
Sahim
Posty: 1438
Rejestracja: 2009-04-15, 14:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sahim »

Tak z ciekawości, tam u Was to można tak wyposażone autka parkować "pod płotem" i sprzęt w nocy nie znika "w niewyjaśnionych okolicznościach"? Jeśli tak to zazdroszczę..
Olo.

Post autor: Olo. »

Michas pisze:Tak z ciekawości, tam u Was to można tak wyposażone autka parkować "pod płotem" i sprzęt w nocy nie znika "w niewyjaśnionych okolicznościach"? Jeśli tak to zazdroszczę..
Skoro szyny kolejowe są w całości to i radia pewnie nikt nie skubnie. ;-)
Awatar użytkownika
Ufo1
Posty: 222
Rejestracja: 2012-06-16, 14:37
Lokalizacja: Kępno

Post autor: Ufo1 »

KaeRZet nie zawadza ci te radio w tym miejscu?
Zobacz mój nowy montaż! Uniden 520xl + Sirio Omega 27
Awatar użytkownika
KaeRZet
Posty: 484
Rejestracja: 2011-03-25, 17:47
Lokalizacja: USA

Post autor: KaeRZet »

Michas pisze:Tak z ciekawości, tam u Was to można tak wyposażone autka parkować "pod płotem" i sprzęt w nocy nie znika "w niewyjaśnionych okolicznościach"? Jeśli tak to zazdroszczę..
Jedyne co widac to radio i antenny, mało kto tu kradnie CB radia :/ kenwood jest schowany, skrzynka lezy pod fotelem pasażera , front panel zamyka sie w cup holder...
Kiepscy zlodzieje pewnie by ukradli sam front panel , bo moze mysla ze to sirus radio, albo jakies inne... slyszalem przypadki ze ludziom tłukli szyby, i kradli sam panel - ale tak jak pisałem to kiepscy złodzieje kradną co popadnie, potem jak nie da sie sprzedac bo niekomplente, to wywalają do rowu..
Mieszkam w miare dobrej okolicy , auto soti centralnie pod latarnią, no i dość często "wladze" tam parkują... jak narazie zadnych incydentow nie miałem... [odpukać...]


ufo22222 pisze:KaeRZet nie zawadza ci te radio w tym miejscu?
Kwestia przyzwyczajenia :) Jest mniej miejsca, przez co zmniejsza sie trochę komfort prowadzenia pojazdu... Radio jest dość wielkie i nie mam pomysłu gdzie indziej by je ulokować. trochę przykrywam głośniczek nogą, ale nie ma tragedii, zawsze coś kosztem czegoś - Prawda ? Podsumowując - jest. OK. Jakby za bardzo przeszkadzało to by juz go tam nie było. Ważne żeby było blisko pod ręką i faktycznie jest, przez co moge kontrolować/operować radio bez problemu ;-)
Minus tego montazu - ograniczenie podsuwania fotela .. a mi to nie robi problemu...
Awatar użytkownika
HjeniuC
Posty: 1813
Rejestracja: 2009-11-24, 21:22
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: HjeniuC »

krakus1013 pisze: Po co taka moc w małym mobilu do tego radia ??
Bo im więcej mocy tym lepiej
Bo lepiej mieć więcej niż mieć za mało

Mam pisać dalej :?:
YIP YIP
Awatar użytkownika
olo_r
Posty: 4214
Rejestracja: 2012-12-16, 23:05
Lokalizacja: KO02LF

Post autor: olo_r »

A gdzie sie kończy to "lepiej"????
KaeRZet pisze:Czekam na opinie itd.
Kawał roboty ale jak to "leci"??? Listonosz juz cos do skrzynki wrzucił ????
Mobil: GENERAL ELECTRIC 3-5804C+Sirio CB MINI-MAG 27
http://www.cbmuseum.nl/General_Electric.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Baza: YAESU FT-857 + wire na dwóch wędkach + unun 9:1 + ATU
Awatar użytkownika
SP9
Posty: 8032
Rejestracja: 2011-05-22, 13:01
Lokalizacja: NH

Post autor: SP9 »

Kaawaaaał antenki..... Fajna instalacja
FT 450D, FT 7800E, FT 857D, VX6
Moonraker GP-2500, Lafayette MA 1500
Awatar użytkownika
KaeRZet
Posty: 484
Rejestracja: 2011-03-25, 17:47
Lokalizacja: USA

Post autor: KaeRZet »

olo_r pisze:A gdzie sie kończy to "lepiej"????
KaeRZet pisze:Czekam na opinie itd.
Kawał roboty ale jak to "leci"??? Listonosz juz cos do skrzynki wrzucił ????
złota saperka sie należy ...

Nope . od kiedy zainstalowałem zestaw , autem jeżdżę bardzo żadko... praktycznie raz na miesiąc/ może dwa... żeby przemielić olej w silniku ;-) także trzeba będzie wydostać sprzęty, postawić auto na warsztat żeby załatali dziurki i sprzedać rajda...
dzieki za uwagi.

DO moderatora- temat do zamknięcia.

Pozdrawiam.
Zablokowany

Wróć do „Hyundai”