UWAGA UWAGA !!! Skradziono President Valery

Na tym forum, nowe tematy może zacząć tylko moderator

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
kubaopp
Posty: 4917
Rejestracja: 2012-04-02, 17:14
Lokalizacja: LN32DW Benoy-Vedeno
Kontakt:

Post autor: kubaopp »

KiMCIO pisze:
kubaopp pisze:... u Piotrka w sklepie było na przeglądzie i przestrojeniu w "0"
po całej usłudze otrzymałem protokół z usługi z pieczątka podpisem.
Z tego co ja wiem to on na imię ma Przemek, ale może na drugie Piotrek :-)

p.s. a teraz idź po swoje radio, niech oddają i to już.
hahahah sorka u Przemka ;-) ;-)

ciężka głowa już była jak pisałem a klawiatura mała :D
ML145 +DNT Strato FM
Awatar użytkownika
kubaopp
Posty: 4917
Rejestracja: 2012-04-02, 17:14
Lokalizacja: LN32DW Benoy-Vedeno
Kontakt:

Post autor: kubaopp »

Wczoraj na rynku bałuckim był Taylor I do sprzedania za 200zł ale w nie za bardzo stanie , no i jeszcze jeden gość z torbą na ramieniu jak zobaczył że się pytam o tego Taylora podszedł do mnie i się zapytał czy nie che czegoś kupić w torbie miał:
-dwa odtwarzacze samochodowe
-dwie nawigacje gps samochodowe
-Alan 109

można się domyśleć zapewne z kąd to wszystko pochodziło...
ML145 +DNT Strato FM
Bezpiecznik

Post autor: Bezpiecznik »

kubaopp pisze: z kąd
Chyba skąd.
Awatar użytkownika
REDWHITE
Posty: 905
Rejestracja: 2008-08-26, 12:44
Znak/ranga: Zgred/Pieniacz
Lokalizacja: Łódź

Post autor: REDWHITE »

Kubaopp w tym przypadku trzeba było spełnić społeczny obowiązek podp......gościa.
Mobil: PC122/Sirio Omega 27; CRT MIKE/wilson little
Było :A18, AT Smart,Yosan Micro,AT-6666(szatan),Lafayette Atena,Herbert,ALINCO DR-135DX,Lincoln,HR-5500,Alan 87,Alan 28,Saturn 40,Ralistic TRC-482,Cobra 146 gtl,Apollo Road Blues,Yosan CB-300,MTech LIII,Uniden 520,Yosan Pro 120, Walker,Omega Farun
Awatar użytkownika
kubaopp
Posty: 4917
Rejestracja: 2012-04-02, 17:14
Lokalizacja: LN32DW Benoy-Vedeno
Kontakt:

Post autor: kubaopp »

tomus261 pisze:Kubaopp w tym przypadku trzeba było spełnić społeczny obowiązek podp......gościa.
w jaki sposób ? jak on był przechodniem z torbą na ramieniu ???? rzucić się i wołać policje ??

a dookoła pełno troli i złodziei !!!!!!

byłeś kiedyś na bałuckim rynku ?
ML145 +DNT Strato FM
Awatar użytkownika
REDWHITE
Posty: 905
Rejestracja: 2008-08-26, 12:44
Znak/ranga: Zgred/Pieniacz
Lokalizacja: Łódź

Post autor: REDWHITE »

Byłem nie raz. Są delikatne sposoby na takie posunięcia. Wiem że tam to ryzykowne ale czasem warto. Może, ktoś też szuka swojego sprzętu. :-P
Mobil: PC122/Sirio Omega 27; CRT MIKE/wilson little
Było :A18, AT Smart,Yosan Micro,AT-6666(szatan),Lafayette Atena,Herbert,ALINCO DR-135DX,Lincoln,HR-5500,Alan 87,Alan 28,Saturn 40,Ralistic TRC-482,Cobra 146 gtl,Apollo Road Blues,Yosan CB-300,MTech LIII,Uniden 520,Yosan Pro 120, Walker,Omega Farun
Awatar użytkownika
kubaopp
Posty: 4917
Rejestracja: 2012-04-02, 17:14
Lokalizacja: LN32DW Benoy-Vedeno
Kontakt:

Post autor: kubaopp »

tomus261 pisze:Byłem nie raz. Są delikatne sposoby na takie posunięcia. Wiem że tam to ryzykowne ale czasem warto. Może, ktoś też szuka swojego sprzętu. :-P
powiedz jakie ??? byłem tam sam jak miałem to zrobić !

było też dwóch fajnych gości z tatułowanymi oczami :mrgreen: mieli zegarek seiko do sprzdania za 30 zł
ML145 +DNT Strato FM
Awatar użytkownika
REDWHITE
Posty: 905
Rejestracja: 2008-08-26, 12:44
Znak/ranga: Zgred/Pieniacz
Lokalizacja: Łódź

Post autor: REDWHITE »

Wiem jakie tam są klimaty.

Najprostrzym sposobem według mnie było odejść, zadzwonić po patrol z zaznaczeniem sytuacji, chyba że często tam bywasz to co innego.
Zresztą to nie gadki na forum bo rożne są sytuacje a później gdybanie jak moje :lol:
Mobil: PC122/Sirio Omega 27; CRT MIKE/wilson little
Było :A18, AT Smart,Yosan Micro,AT-6666(szatan),Lafayette Atena,Herbert,ALINCO DR-135DX,Lincoln,HR-5500,Alan 87,Alan 28,Saturn 40,Ralistic TRC-482,Cobra 146 gtl,Apollo Road Blues,Yosan CB-300,MTech LIII,Uniden 520,Yosan Pro 120, Walker,Omega Farun
Awatar użytkownika
kubaopp
Posty: 4917
Rejestracja: 2012-04-02, 17:14
Lokalizacja: LN32DW Benoy-Vedeno
Kontakt:

Post autor: kubaopp »

dokładnie na rynek bałucki mam około 5-10 minut piechotą

oglądam te graty przy okazji jak mnie żona wyśle po jakieś warzywa/owoce

z tym radiem to było tak że wiesz, gość się nie afiszował wyłapał mnie z tłumu jak rozmawiałem z jednym gościem co ma stoisko, miał trochę elektroniki jakieś radia samochodowe radio domowe latarki i jakieś tam pierdoły miał własnie Taylora I i go oglądałem
ale był w nie za bardzo stanie i ten cwaniaczek z tą torbą widział że się interesuje i do mnie podszedł jak odszedłem od tego sprzedawcy ze stoiska i się mnie pyta " nie chcesz czegoś , radio cb mam za 100 zł| i otworzył torbę ja patrze a to Alan 109 , mówię nie dzięki "No za 70 dych ci sprzedam " nie dzięki nie che takiego i poszedł rozmył się w tłumie. Za kawałek oglądam zegarki u takiego dziadka nawet fajne w większości automaty lata 50,60 , w lepszym stanie i gorszym, wymieniamy zdanie pytam go czy ma jakieś szwajcary i nagle z tłumu wyjawia się dwóch gości , wiesz tatuaże pod oczami jakieś kreski itp. "chcesz zegarek " i mi pokazuje Seiko , pytam ile? 30 zł , nie dziki i faceci po sekundzie rozmywają się w tłumie , bałucki tak działa większość paserów , złodziei , sami wyszukują klienta , widzą że ktoś się czymś interesuje to do niego podchodzą i tak to działa.
ML145 +DNT Strato FM
master2991

Post autor: master2991 »

[...], a myślałem że to tylko w Poznaniu na Bema "cyganka prawdę Ci powie" panowie zaproponują "Gry filmy muzyka" a "Rolexa" możesz kupić za 15zł.
Ostatnio zmieniony 2013-02-13, 11:06 przez master2991, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Newsy”