Co bym zmienił na forum.

Na tym forum, nowe tematy może zacząć tylko moderator

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Francuz
Posty: 3543
Rejestracja: 2007-11-29, 15:23
Lokalizacja: Sosnowiec
Been thanked: 2 times

Post autor: Francuz »

Leszek292 pisze:Pomimo tego chcę poważnie traktować zarówno uczestników forum jak i sprawy o których tu piszecie...
i tego się trzymajmy, z jedną poprawką: Hasana nie traktuj poważnie bo to strasznie niepoważny koleś :mrgreen: :-P
Żółtodziobem się nie przejmuj, to tylko "metka", w dodatku przemijająca ;-)
Awatar użytkownika
Krecik
Posty: 2259
Rejestracja: 2008-06-09, 12:23
Lokalizacja: Kazimierz Biskupi
Kontakt:

Post autor: Krecik »

Leszek292 pisze:Proponuje zmienić oznaczenie nowego zarejestrowanego uczestnika forum nazywając go "zółtodziobem"na nazwę "nowy uczestnik forum.Uczestnikami forum mogą być różni ludzie.Czy to staż na forum decyduje o tym,że po kilku latach uczestnictwa na forum przestaje byś "żółtodziobem"i staje się Vip-em czy jego profesja jaka się zajmuje ,wiedza,pomoc innym uczestnikom forum i jego zaangażowanie w redagowanie forum?
Odpowiedź
regulamin forum pkt.5
CBF nie posiada systemu rangowania zależnego od ilości napisanych postów.Jedyna ranga ,,żółtodziób'' znika po napisaniu 80 postów
Leszek292
Posty: 31
Rejestracja: 2012-02-23, 21:52
Lokalizacja: Żory

Post autor: Leszek292 »

Francuz pisze:
Leszek292 pisze:Pomimo tego chcę poważnie traktować zarówno uczestników forum jak i sprawy o których tu piszecie...
i tego się trzymajmy, z jedną poprawką: Hasana nie traktuj poważnie bo to strasznie niepoważny koleś :mrgreen: :-P
Żółtodziobem się nie przejmuj, to tylko "metka", w dodatku przemijająca ;-)
Na jednym z forum napisałem ponad 1230 postów.Wieksza część z nich była długości artykułu prasowego formatu jednej strony miesięcznika'Świat Radio".Były też i takie,które mógłbym zmeścić na rolce papieru toaletowego.Może ich treść nie była taka zła,że nadawały się do tego celu co papier toaletowy ale były takiej długości.Może mógłbym przenieść ich z sześćdziesiąt pięć sztuk na to forum aby mi odpadła ta"metka"żółtodzioba,która kojarzy się z laictwem albo mlekiem radiowym,które ma świadczyć,że spożywam je niczym dziecko w dobrze znanym mi temacie jakim jest CB Radio i nie tylko...Mówisz,że Hasan jest nie poważny?To zupełnie tak jak ja!Widzę,że trafiłem na właściwe forum :mrgreen: :-D :-P ;-) :hopla: Uważam,że każdy z nas w życiu musi znaleźć na tej ziemi swoje miejsce.Jednym zdaniem-witaj w domu!.Dziękuję Wam za serdeczne przyjęcie na forum choć wczoraj uczestnicząc w dyskusji w temacie"Uniden czy President" byłem zmęczony tą dyskusją i rozczarowany treścią pewnych postów biorących w niej udział części uczestników forum.Serdecznie pozdrawiam-Żółtodziób.
Baza:Ranger RCI-2950 DX-wersja exportowa,President HR 2600,włoska antena:Europe K-46 Mondial,antena na 2m i 70 cm Nebraska Lincoln,mikrofon Pan DM-432 MT oraz mikrofon firmy Pan ECM-2018.
Awatar użytkownika
ivo
Posty: 518
Rejestracja: 2010-01-11, 18:43
Lokalizacja: KO11ME

Post autor: ivo »

Leszek292, taka jest kolej na naszym forum,każdy jak zaczynał przygodę ,był żółtodziobem i jakoś nikt się nie skarżył.Napiszesz 80 postów i będziesz userem,chyba że też Ci się to nie podoba.Pewnie wiedzę na temat cb masz ogromną i tego nikt nie kwestionuje.Tacy ludzie są na forum bardzo potrzebni,ale nie ma co się obrażać na jakiś podpis,który za chwilę zniknie.Pozdrawiam i więcej wyrozumiałości
To są pytania, na które nie oczekuję odpowiedzi, te odpowiedzi znam, a nawet gdybym ich nie znał, to i tak by mnie nie interesowały, jak zresztą i pytania.
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

Nowy użytkownik żółtodziób na tym forum ma 80 postów zgodnie z regulaminem, którymi przedstawi się innym userom... W jaki sposób się przedstawi to zależy od niego. Chyba bywało że w ciągu 80 postów "żółtodziób" dostał 3 paski. W moim przekonaniu "żółtodziób" może zostać...
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
Leszek292
Posty: 31
Rejestracja: 2012-02-23, 21:52
Lokalizacja: Żory

Post autor: Leszek292 »

domino.pl pisze:Nowy użytkownik żółtodziób na tym forum ma 80 postów zgodnie z regulaminem, którymi przedstawi się innym userom... W jaki sposób się przedstawi to zależy od niego. Chyba bywało że w ciągu 80 postów "żółtodziób" dostał 3 paski. W moim przekonaniu "żółtodziób" może zostać...
Żółtodziób dostał trzy paski?Gdzie?Chyba w tylną część ciała. :mrgreen: :-D :-) :hopla: ;-) .Czyżby to było pasowanie na usera?Przypomina mi to pasowanie na członka klubu CB Radio na zlotach gdzie taki kandydat dostawał na powitanie w klubie kilka razów antenką helikalną o różnych grubościach w tylna część swojego ciała.To tak jakby przyszło mu do głowy używać na stacji bazowej kaloryfer o większej mocy.Jedynie na wyprawach DX lub w mobilu miał na to przyzwolenie ale poza miastem.A teraz na poważnie.Jeśli nowy uczestnik forum nie zna dokładnie jego zasad i regulaminu to nie ma się co dziwić,że jest on zdziwiony jak młody żołnierz czyli nic nie wie i boi się kogoś o coś zapytać...Konsekwencją tego jest to,że ma głupie myśli,głupio pisze lub głupio pyta o coś co dla pozostałych uczestników forum jest oczywistą oczywistością...Żółtodziób.
Baza:Ranger RCI-2950 DX-wersja exportowa,President HR 2600,włoska antena:Europe K-46 Mondial,antena na 2m i 70 cm Nebraska Lincoln,mikrofon Pan DM-432 MT oraz mikrofon firmy Pan ECM-2018.
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

masz jeszcze "61 postów" by być żółtodziobem ... :-P
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
Awatar użytkownika
JAROCE
Posty: 1513
Rejestracja: 2010-05-06, 16:14
Lokalizacja: Sosnowiec / JO90OG

Post autor: JAROCE »

Leszek292, jedno co sprawia że nie jesteś żółtodziobem to długość postów jakie piszesz :mrgreen: ale trzymaj tak dalej ciekawie się to czyta.
mobil: Uniden PC-122/Santiago 1200/Motorola RSN 4001A
baza: Kenwood TS-480/Sirtel BSA-601A /New Spacelab 5λ8/Power xbox
Leszek292
Posty: 31
Rejestracja: 2012-02-23, 21:52
Lokalizacja: Żory

Post autor: Leszek292 »

domino.pl pisze:masz jeszcze "61 postów" by być żółtodziobem ... :-P
Z treści Twojego postu może wynikać,że bycie żółtodziobem na tym forum jest wielkim przywilejem a nie jakąś hańbą.Można udawać cicho-ciemnego i popełniać wiele błędów bez żadnej konsekwencji.Dobrze,że administrator niczym czuły ojciec wskaże na regulamin forum,pokiwa palcem i sprowadzi nas na "dobrą drogę",kiedy komuś z jego nowych uczestników "skrzywią się myśli"...Żółtodziób.
PS.Już tylko sześćdziesiat postów.Muszę się wiec oszczędzać z tym pisaniem postów na forum.
Baza:Ranger RCI-2950 DX-wersja exportowa,President HR 2600,włoska antena:Europe K-46 Mondial,antena na 2m i 70 cm Nebraska Lincoln,mikrofon Pan DM-432 MT oraz mikrofon firmy Pan ECM-2018.
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 2227
Rejestracja: 2011-09-28, 21:53
Lokalizacja: KO02KC

Post autor: Eazy »

Leszek292 pisze:Można udawać cicho-ciemnego i popełniać wiele błędów bez żadnej konsekwencji
Tutaj bym nie był taki pewien tego 'braku konsekwencji' :evill:
The clock is running. Make the most of today. Time waits for no man. Yesterday is a history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift... That's why it is called the present.
.
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

Leszek292 pisze:Z treści Twojego postu może wynikać,że bycie żółtodziobem na tym forum jest wielkim przywilejem a nie jakąś hańbą.
oczywiście... żółtodziobem jesteś 80 postów i później jesteś albo zwykłym userem, albo Klubowiczem, albo Moderatorem, albo nie daj Boże Adminem :mrgreen:

tutaj wszyscy wyzywają żółtodziobów od żółtodziobów...

Leszek292, wyluzuj...
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
Awatar użytkownika
Krecik
Posty: 2259
Rejestracja: 2008-06-09, 12:23
Lokalizacja: Kazimierz Biskupi
Kontakt:

Post autor: Krecik »

Dobra koniec z tymi drobnymi przepychankami. Każdy wyrabia sobie opinię o innym użytkowniku forum po tym jak się wypowiada i jakie tematy zakłada . Dla mnie nie ważne jest czy ktoś ma rangę żółtodziób , unser , ważne co sobą reprezentuje na forum .

Piszemy na temat Co bym zmienił na forum
Awatar użytkownika
Piotrek-Bytom
Posty: 2142
Rejestracja: 2011-05-28, 13:02
Lokalizacja: Bytom JO90KI

Post autor: Piotrek-Bytom »

Ja bym ulepszył:
CB-Forum TV.
Dodał więcej filmików dotyczących montażu,modyfikacji,testów anten i radiotelefonów cb ;-)
Do każdego filmiku konkretny opis żeby każdy kto by był zainteresowany tym sprzętem miał wszystko na talerzu a nie szukał na YT głupot przesyłanych przez niedoświadczonych ;-)

Przy tym posłucha jak to chodzi zanim cokolwiek kupi w ciemno...
Opis z filmikiem a nie tylko opis :mrgreen:
Awatar użytkownika
ivo
Posty: 518
Rejestracja: 2010-01-11, 18:43
Lokalizacja: KO11ME

Post autor: ivo »

Czy można coś takiego stworzyć mapę użytkowników w google .Wybierasz odnośnik mapa google i dodajesz swoją lokalizacje .W przypadku userów którzy podają swoja pozycję, kliknięcie w pole Skąd powoduje przeniesienie na stronę mapy i zlokalizowanie danego użytkownika.Wydaje mi się że jest to bardzo przydatne,co Wy na to,a tu zdjęcie jak to by wyglądało Obrazek
To są pytania, na które nie oczekuję odpowiedzi, te odpowiedzi znam, a nawet gdybym ich nie znał, to i tak by mnie nie interesowały, jak zresztą i pytania.
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

piotrekCB, ten dział tworzą sami użytkownicy - masz film to dodajesz .

ivo, chodzi Ci o danie mapy userów ??? jak tak to nie - była kiedyś - strasznie zamulała działanie forum , nie wiem jak teraz by to sie sprawdzało .
Ostatnio zmieniony 2012-02-29, 20:02 przez kgb14, łącznie zmieniany 1 raz.
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Newsy”