Nissan Micra K11 problem z zakłuceniami

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
jmaniek
Posty: 1307
Rejestracja: 2011-04-23, 09:00
Lokalizacja: Mielec

Post autor: jmaniek »

TTI ma kiepski ANL. Sprawdź po podłączeniu bezpośrednio pod akumulator, jeżeli to nie pomoże, jak masz chęci możesz się bawić w zakładanie filtrów na zasilanie ;-)

Rady o zmianie radia na takie z lepszymi filtrami nie traktuj jak złośliwość, bo w większości przypadków tak się to kończy.
master2991

Post autor: master2991 »

Nie traktuje tego jak złośliwość tylko proszę o wyrozumiałość dla początkujących, zaczynam dopiero mam o tym jako takie pojęcie ale nie wierzę że wszyscy zaczynali od razu od Presidenta czy Midlanda ... Dziękuje za rady.
Awatar użytkownika
k0nr4d
Posty: 2489
Rejestracja: 2010-09-24, 14:37
Znak/ranga: 161CBF075
Lokalizacja: Łódź

Post autor: k0nr4d »

master2991 pisze:nie wierzę że wszyscy zaczynali od razu od Presidenta czy Midlanda
Właśnie niektórzy zaczynali, tylko od badziewnych modeli :-P A trzeba było poczytać i byś kupił od razu dobry sprzęt.
Zamknąć burdele, otworzyć serca.
Awatar użytkownika
jmaniek
Posty: 1307
Rejestracja: 2011-04-23, 09:00
Lokalizacja: Mielec

Post autor: jmaniek »

Nie ważna jest marka radia, tylko w tym przypadku skuteczność filtrów ;-) Na obecnych Midlandach pewnie miałbyś to samo, na Presidencie - to zależy którym :-P Bazujesz na posłyszanych stereotypach.
master2991

Post autor: master2991 »

Nie zarzucaj żółtodziobowi że powtarza to co zasłyszy, bo trochę się na tym znam, a zapisałem się do tego forum by zdobywać wiedzę i umiejętności. W przyszłości mam zamiar zdać licencje KF . Boje się że spamujemy. Ale co do nowych Midlandów się nie orientuje miałem styczność tylko z Alanem 18
Awatar użytkownika
jmaniek
Posty: 1307
Rejestracja: 2011-04-23, 09:00
Lokalizacja: Mielec

Post autor: jmaniek »

Zarzucam to, co wynika z Twojej wypowiedzi ;-) Uogólniasz.
master2991 pisze: co do nowych Midlandów się nie orientuje miałem styczność tylko z Alanem 18
Akurat miałeś styczność ze starszym i dobrym.
master2991

Post autor: master2991 »

Tylko cena używanego Alana 18 jest równa cenie nowego TTI 880. Nie chciałem prostego szumofona który ma tylko włącz wyłącz a ten był w cenie przeciętny i chyba nawet na tym forum spotkałem paru którzy byli z niego zadowoleni :-)
Awatar użytkownika
bub
Posty: 348
Rejestracja: 2012-07-26, 18:13
Lokalizacja: WLKP JO82KD

Post autor: bub »

Jak widać w sygnaturze mam identyczne auto. Namęczyłem się z nim sporo bo ono z rzadko którym autem się "dogaduje". Tak więc niestety w moim przypadku pomogła jedynie wymiana radia. Wcześniej miałem Alana 109 i odbierałem głównie wycieraczki, dmuchawę itp.
161RC018
President Jackson I/ Densei EC-2002/4 ele yagi homemade/Antron A99 /Bamby homemade
master2991

Post autor: master2991 »

właśnie u mnie nie ma zakłuceń przy pracy na "pustym" kanale dopiero jak ktoś nadaje to słychać zakłucenia. Wycieraczek i dmuchawy nie odbieram, a pracując na wyłączonym silniku słychać mnie było w promieniu 8-9 km
Awatar użytkownika
Chmarski
Posty: 670
Rejestracja: 2011-01-28, 12:05
Lokalizacja: Ważne, że dolatuję.

Post autor: Chmarski »

Jak masz uruchomione asc lub zaciągniętego sq, to tak będzie działać. Jak wyłączysz to będziesz słyszał cały czas.
Na pocieszenie powiem Ci, że z moim prywatnym samochodem nie dało rady jeszcze żadne radio. Najlepiej radzi sobie coś co na dzień dobry większość by opluła. Jakby dostali je do wyboru z Twoim radiem, to wybraliby Twoje.
Awatar użytkownika
db68
Posty: 374
Rejestracja: 2009-08-03, 22:28
Lokalizacja: JO81LC W-w

Post autor: db68 »

Większość popełnia ten sam błąd, polegający na likwidowaniu skutku, a nie przyczyny. Najpierw należy zlokalizować i odfiltrować coś, co sieje.
Awatar użytkownika
Chmarski
Posty: 670
Rejestracja: 2011-01-28, 12:05
Lokalizacja: Ważne, że dolatuję.

Post autor: Chmarski »

Musiałbym zmienić samochód. A na to nie mam przyzwolenia użytkowniczki.
master2991

Post autor: master2991 »

Sieje chyba ( z dużym prawdopodobieństwem) cewka bo gdy silnik jest włączony słychać miarowy przeskok iskry :) Mam kupiony filtr 20A a jak nie pomoże to podłącze pod Aku (słychać czysto) i finał. Zrobię fotki jak radio jest zmontowane jeżeli chcecie obejrzeć.
Awatar użytkownika
cassiopeia
Posty: 6364
Rejestracja: 2011-03-26, 23:06
Znak/ranga: 161CBF081
Lokalizacja: Kalisz - najstarsze miasto w Polsce
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Post autor: cassiopeia »

skuteczność wszelkiego rodzajów filtrów jest mizerna. zacznij od pociągnięcia porządnego zasilania prosto z aku
NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI

-.-. .- ... ... .. --- .--. . .. .-
Awatar użytkownika
januwojt
Posty: 2236
Rejestracja: 2010-01-20, 15:33
Znak/ranga: SQ9ORF
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: januwojt »

cassiopeia pisze:skuteczność wszelkiego rodzajów filtrów jest mizerna. zacznij od pociągnięcia porządnego zasilania prosto z aku
Najlepiej kablem ekranowanym .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nissan”