Nissan Micra K11 problem z zakłuceniami

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
cassiopeia
Posty: 6364
Rejestracja: 2011-03-26, 23:06
Znak/ranga: 161CBF081
Lokalizacja: Kalisz - najstarsze miasto w Polsce
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Post autor: cassiopeia »

januwojt pisze:Najlepiej kablem ekranowanym
najlepiej ale na początek o ile zakłucenia są delikatne może sprawdzić czy nie ustąpia poprostu po pociągnięciu zasilania z akumulatora. jeśli nie ustąpią do końca, wtedy można pokusić się o zakup ekranowanego przewodu który jest dostępny bez problemu
NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI

-.-. .- ... ... .. --- .--. . .. .-
master2991

Post autor: master2991 »

Ekranowy przewód jest, podłączenie pod akumulator jest, filtr przeciw zakłuceniowy 20A jest, obudowa umasiona jest. I działa PERFEKCYJNIE na skromne możliwości TTI 880 ;-)
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 2227
Rejestracja: 2011-09-28, 21:53
Lokalizacja: KO02KC

Post autor: Eazy »

master2991 pisze:obudowa umasiona jest
:->

Myślę, że ten tajemniczy zabieg 'umasiania' mógł najwięcej pomóc :shrek:

A tak na poważnie to najważniejsze, że Ty jesteś zadowolony. Ja bym tego do auta nie wsadził, ale jeden lubi ogórki... ;-)
The clock is running. Make the most of today. Time waits for no man. Yesterday is a history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift... That's why it is called the present.
.
master2991

Post autor: master2991 »

Powiem ci że to słowo znalazłem na "instrukcji obsługi filtra przeciw zakłóceniowego" pierwszy raz się z tym słowem spotkałem i mi się spodobało ;-) Spoko jak się trochę podszkolę, nauczę obsługiwać to pomyślę o czymś lepszym, na razie to ja jestem jak ten ogórek - zielony.
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 2227
Rejestracja: 2011-09-28, 21:53
Lokalizacja: KO02KC

Post autor: Eazy »

master2991 pisze:Powiem ci że to słowo znalazłem na "instrukcji obsługi filtra przeciw zakłóceniowego" pierwszy raz się z tym słowem spotkałem i mi się spodobało ;-) Spoko jak się trochę podszkolę, nauczę obsługiwać to pomyślę o czymś lepszym, na razie to ja jestem jak ten ogórek - zielony.
Każdy od czegoś zaczynał. Ja np. od Alana 109... Jak zaczniesz bawić się coraz lepszymi radiami to będziesz wiedział dlaczego ludzie mają alergię na 'titaja' :-)
The clock is running. Make the most of today. Time waits for no man. Yesterday is a history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift... That's why it is called the present.
.
master2991

Post autor: master2991 »

Wiesz przytoczę cytat kogoś z tego forum "radio nie komórka, musi szumieć" ;-) Powiem ci że od dziecka wsłuchiwałem się w mnóstwo radioodbiorników starych ,nowych, dobrych i beznadziejnych ,teraz sam stawiam pierwsze kroki i bardzo dziękuje wam za pomoc. Zrobię fotki jak tylko wszystko ładnie poskręcam :)
szymon
Posty: 36
Rejestracja: 2009-09-04, 09:25
Lokalizacja: Łomża

Post autor: szymon »

Moja żona posiadała kiedyś takie auto jak Twoje. Zakłócenia również występowały skutecznie niwelując przyjemność korzystania z radia ( antena była zamontowana na stałe w dziurze w dachu , zasilanie szło bezpośrednio z akumulatora ) . W aucie w ramach testów było podłączonych kilka różnych sprzętów , począwszy od U520 , poprzez alana 18 , następnie był president james - z tych trzech najlepiej sobie poradził alan 18 , niemniej po podpięciu pod całość alana 87 , następnie presidenta Jacksona I , dopiero wówczas można było odnieść wrażenie , że charakterystyczne "burczenie" ustępuje . Osobiście , najmilej wspominam alana 87 , na mój gust najlepiej sobie poradził z zakłóceniami . Tak jak wspomniałeś , to Twoje początki , sam staraj się testować , prowadzić doświadczenia i przekonasz się , że znajdziesz to , czego szukasz . Od czegoś zawsze trzeba zacząć , każdy ma inny gust , nowe nie zawsze oznacza lepsze ;-) Powodzenia w dalszej przygodzie z radiem i w odkrywaniu przyjemności z jego użytkowania
master2991

Post autor: master2991 »

Bardzo dziękuje :)
master2991

Post autor: master2991 »

Montaż radia nareszcie ukończony
Awatar użytkownika
bartekros
Posty: 4
Rejestracja: 2012-10-16, 13:58
Lokalizacja: Warszawa-Sochaczew-Braki

Post autor: bartekros »

master2991 pisze:Montaż radia nareszcie ukończony
profesjonalny montaż :)
Nie interesuj się :DD
AdamB

Post autor: AdamB »

master2991 pisze:Montaż radia nareszcie ukończony
Miejsce wybrane najlepsze z możliwych. Radio ładnie wkomponowane, deska nieuszkodzona i niepodrapana.
Szkoda, że jest to radio, jakie jest. Jego protoplastą był Alan 48 Plus Multi, którego miałem, ale jego też nie polecam nikomu. Druga strona medalu jest taka, że trzeba zacząć od czegoś, bo każdy musi przejść "swoją drogę" i uczyć się na swoich błędach.
Mi się podoba i oby tak dalej.
Do usłyszenia.

Adam
Awatar użytkownika
DR-DM
Posty: 1763
Rejestracja: 2011-10-31, 00:32
Lokalizacja: Osielec / JN99VQ

Post autor: DR-DM »

Montaż miodzio :bravo:
AdamB pisze:Szkoda, że jest to radio, jakie jest. (...) trzeba zacząć od czegoś, bo każdy musi przejść "swoją drogę" i uczyć się na swoich błędach.
Święte słowa.
Mobil
CB: JMC Supercom 400 / RSN4001A / Turbo 2000

UKF: Yaesu FT-7800, Yaesu FT-2500M, Yaesu VX-6 / Yagi DK7ZB 2m/70cm 4+5 el., MA-1300, HB9CV, SG-7900, CA285L
KF: Kacper II, KPO DX5000 v6 / LW 20,5 m
master2991

Post autor: master2991 »

Dzięki bardzo :) Bardzo miło się to słyszy :) Myślę żeby w przyszłości przejść na Alana 18.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nissan”