DOMINO.PL - Opel Kadett

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Norbert_PB
Posty: 50
Rejestracja: 2010-08-23, 09:14
Lokalizacja: Białystok/Ostrołęka

Post autor: Norbert_PB »

To ciekawe...ani razu nie napisałem, że Hustler jest dobrą anteną, a tutaj czytam niektóre wypowiedzi, które sugerują, że tak właśnie myślę i uważam. Nie jest tak, ale wystarczy poczytać ze zrozumieniem to co pisałem w tym temacie, aby dalej stwierdzić, że nie krytykowałem samej instalacji, a jedynie napisałem, że ja...JA (dla tych mniej kumatych J A) takiej u siebie nie widzę, bo do mnie to nie trafia. Widocznie nie należę do pasjonatów instalacji Cb, a jedynie pragnę wykorzystywać je jako rzecz pomocną w trasie.

Co do Lohena...zastanawiam się co tak naprawdę próbujesz mi przekazać. Że nie jesteś zainteresowany rozmową ze mną? Bardzo dobrze, bo Ty mnie jakoś też nie przekonałeś do siebie, więc możemy chyba mijać się bez wzajemnych komentarzy, myślę, że to potrafisz i nie sprawi Ci to jakichś większych trudności.

Ogólnie jest to dział do zaprezentowania swoich instalacji. A skoro tak to można otrzymać tutaj pochwałę, ale też pewną krytykę. Ja się powstrzymałem od ogólnej oceny, bo to nie ja tym autem jeżdżę, nie ja z tego korzystam, ale jak najbardziej mogę powiedzieć, że do mnie to nie trafia, uważam to za przerost formy nad treścią. Jeżeli kiedyś zmienię zdanie, podejście do tego tematu na pewno dam temu wyraz.

A co do krytyki mojego zestawu...widocznie to co mam mi odpowiada na tyle, że nie mam pragnienia tego zmieniać;) Nawet, jeżeli mam świadomość, że mój zestaw nie jest pewnie w opinii wielu osób choćby dobry to do tego do czego chciałem go mieć w chwili zakupu jest wystarczający. Tyle ode mnie;]
Mobilkowy: Alan 109 / Hustler IC-100

Mały i tani, ale jak na razie nie zawiódł nigdy. Wołaj mnie Norbert na #19.
Awatar użytkownika
Ace1985
Posty: 165
Rejestracja: 2009-09-15, 13:45
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: Ace1985 »

Kolego, jeśli coś posiadasz, to chyba uważasz to za niezłe, wg. mnie to logiczne.
Ale wystarcza to Tobie no i OK.
Swoją drogą anteny mniejsze od 1m też są dobre (z pirata byłem zadowolony), tylko zależy do czego.
Generalnie jak masz lepszą (i dłuższą antenę), to nie tylko więcej słyszysz, ale przede wszystkim wyraźniej, no i Ciebie lepiej słychać.
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

Ace1985 pisze:jeśli coś posiadasz, to chyba uważasz to za niezłe, wg. mnie to logiczne.
to chyba moje poczynania nie są logiczne bo nie jestem w 100 % zadowolony z moich dotychczasowych urządzeń w i na aucie... :-P

Norbert_PB, poproszę mniej treści - więcej konkretów ;-)
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
Norbert_PB
Posty: 50
Rejestracja: 2010-08-23, 09:14
Lokalizacja: Białystok/Ostrołęka

Post autor: Norbert_PB »

Przecież wszystkie konkrety przedstawiłem. Wg mnie jest to przerost formy nad treścią, ale nie jest to moje auto, a Twoje, więc Ty decydujesz co chcesz mieć w i na nim. Jeżeli Ci to odpowiada to dobrze, bo robisz to dla siebie, a nie dla innych...tak mi się wydaje. Co ciekawe ani razu nie napisałem, że wygląda to źle, a Ciebie nie skrytykowałem za jakieś głupie pomysły, bo tak nie uważam. Chcesz, lubisz, to masz. W drugą stronę za to obrywa mi się za posiadaną antenę. Po pierwsze niekoniecznie muszę ją nadal mieć (pamiętać o zmianie podpisu też nie muszę, a tym się większość kieruje). A jeżeli ją mam i nie myślę o zmianie to widocznie mi ona odpowiada, nawet jeżeli jest to metrowy drut na słabo zrobionej podstawie.
Mobilkowy: Alan 109 / Hustler IC-100

Mały i tani, ale jak na razie nie zawiódł nigdy. Wołaj mnie Norbert na #19.
Awatar użytkownika
Ace1985
Posty: 165
Rejestracja: 2009-09-15, 13:45
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: Ace1985 »

domino.pl pisze:
Ace1985 pisze:jeśli coś posiadasz, to chyba uważasz to za niezłe, wg. mnie to logiczne.
to chyba moje poczynania nie są logiczne bo nie jestem w 100 % zadowolony z moich dotychczasowych urządzeń w i na aucie... :-P

Norbert_PB, poproszę mniej treści - więcej konkretów ;-)
No i dlatego napisałem niezłe :) Przecież zawsze może być lepiej:)
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

Norbert_PB, o to chodzi własne zdanie przede wszystkim, tak trzymaj... lizusów tutaj za dużo... :mrgreen:

przerost formy nad treścią? o nie. moim celem jest dążenie do najlepszych warunków do łączności...

lepsza antena pozwoli pogadać dalej, z lepszą stabilnością sygnału... nie na 19 kanale. Przedstawiając twoje aspiracje jako porównanie twojej antenki z moja antenką na 19 kanale mija się z moim założeniem...

krytyka Hustlera ma jakieś ,głęboko zakorzenione powody... ciekawe z jakiego powodu... :lol:
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
Awatar użytkownika
LOHEN
Posty: 1970
Rejestracja: 2009-11-21, 16:55
Lokalizacja: DX London
Kontakt:

Post autor: LOHEN »

domino.pl, zobacz za co Norbert dostał "pomogła" to już wszystko będziesz wiedział :lol:
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

:mrgreen: dobra , mam prośbę żeby zakończyć pogadankę do następnej mojej antenki...

i tym samy zapraszam do mojego tematu w Instalacjach bazowych, jak za chwilkę wrzucę fotki...
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
Norbert_PB
Posty: 50
Rejestracja: 2010-08-23, 09:14
Lokalizacja: Białystok/Ostrołęka

Post autor: Norbert_PB »

Lohen widocznie poza wczorajszymi wypowiedziami, które mijały się z prawdą z powodu częściowej niewiedzy potrafiłem udzielić rady. I nie sądzę, że "pomogła", bo z całą pewnością na dziewczynkę nie wyglądam. Nick też wydaje mi się nie kojarzy się z żeńską płcią. Z tego co pamiętam poza radiem była tam rozmowa o problemie z anteną, jak wtedy nie znalazłeś nic co Ci się nie podobało to teraz też byś pokornie zamknął te swoje usteczka i zajął się czymś pożyteczniejszym. Potrafisz choćby tyle?

Domino ja nie staram się porównać parametrów Hustlera i Twojej anteny. Wiem, że dłuższa antena, która jest odpowiednio dobrana będzie działała zdecydowanie lepiej. Pierwszą różniącą nas rzeczą jest sposób wykorzystania radia w samochodzie. Nie twierdzę też, że Hustler to dobra antena, wiem, że nie, ale jak na razie działa na tyle dobrze (jestem dobrze słyszany i całkiem nieźle sam słyszę), że ja (osobiście ja, nikt inny) nie widzę potrzeby już teraz jej wymieniać.
Mobilkowy: Alan 109 / Hustler IC-100

Mały i tani, ale jak na razie nie zawiódł nigdy. Wołaj mnie Norbert na #19.
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

domino.pl pisze::mrgreen: dobra , mam prośbę żeby zakończyć pogadankę do następnej mojej antenki...
i koniec .
Bo już dawno odbiegliście od tematu
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opel”