Johnny II przeszedł do Vivaro :)

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
maxthebest
Posty: 248
Rejestracja: 2009-03-11, 08:09
Lokalizacja: Poznań/JO82KJ

Johnny II przeszedł do Vivaro :)

Post autor: maxthebest »

No i stało się..Johnny przesiadł się do Vivaro, a ja testuję Harrego II z ASC regulowanym przez ArturaSSS z allegro. Na dachu Vivaro znalazła się Sirio Turbo 1000 i nie w miejsce FM, ale po precedensowej (jak na mnie) decyzji o nowej..dziurce :)..Jutro porobię fotki i się pochwalę :) Na gorąco powiem tylko, że porównałem regulacje ASC w Johnnym II autorstwa Sinadu z Częstochowy z modyfikacją sprzedawcy z allegro, który od tej właśnie strony reklamuje oferowane przez siebie radyjka: http://www.youtube.com/watch?v=yypLkzYeRns. Oba odbiorniki pracują podobnie, choć Johnny jest chyba precyzyjniejszy i puszcza nawet słabszy sygnał do końca, nic nie tnąc..No ale też jest tolerancyjniejszy dla śmieci, które z kolej Harry nie przepuszcza..Jedno jest pewne..Poprawka Pana ArturaSSS działa i choć radio kosztuje u niego nawet kilkadziesiąt złotych drożej niż u innych, to warto rozważyć zakup, bo nigdzie nie trzeba go wysyłać i gwarancja jest dwa razy dłuższa..Będę obcował z Harrym na bieżąco i dzielił się ewentualnymi spostrzeżeniami.
1. President Harry II poprawione ASC + Sirtel Gamma 2R w modyfikacji Sirio Twin Car + Octavia II 1.9TDI 137KM powered by V-TECH
2. Lemm 27 + President Ohio + Nissan Micra
3. President Johnny II poprawione ASC + Sirio Turbo 1000 + Opel Vivaro 2.0CDTI
bartek1706
Posty: 1470
Rejestracja: 2009-07-08, 13:50
Lokalizacja: konstancin KO02NB
Kontakt:

Post autor: bartek1706 »

Czekamy na fotki :)
Trochę się pospieszyłeś, bo lada chwila wchodzi Johnny III i Harry III :)
Awatar użytkownika
maxthebest
Posty: 248
Rejestracja: 2009-03-11, 08:09
Lokalizacja: Poznań/JO82KJ

Post autor: maxthebest »

bartek1706, wiem, wiem, ale potrzebowałem "uzbroić" Vivaro już :) Poza tym, jeżdżenie przez tydzień z "gałkologicznym", zaszumionym TTI 770 dało do wiwatu..Oto fotki:

[ Dodano: 2009-09-12, 13:42 ]
i jeszcze fotka, która nie zmieściła się w limicie:
1. President Harry II poprawione ASC + Sirtel Gamma 2R w modyfikacji Sirio Twin Car + Octavia II 1.9TDI 137KM powered by V-TECH
2. Lemm 27 + President Ohio + Nissan Micra
3. President Johnny II poprawione ASC + Sirio Turbo 1000 + Opel Vivaro 2.0CDTI
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Paweł ;-) gratki. Fajne rozwiązanie z mik'iem. Choć ja nadal odstaję za moim ułożeniem tzw zawsze pod ręką :)

ps. zawieruszyłam się a mogłam podpatrzeć jak wygląda profesjonalny montaż :( moja strata :(

Pozdrawiam :)
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
maxthebest
Posty: 248
Rejestracja: 2009-03-11, 08:09
Lokalizacja: Poznań/JO82KJ

Post autor: maxthebest »

:) Jolu..facetom z Św. Michała zajęło to ok. godzinki + dziś mała poprawka (zasilanie z odcięciem ze stacyjki oraz dostrojenie)..To są sympatyczni panowie, znają się na rzeczy i jesli tylko będziesz miała coś do zrobiebnia, zgadamy się , podjedziemy razem i bedziesz mogla popatrzec do woli ;) ;) Myslę, że Tobie nie zabronią...Ja piatek miałem zalatany, pomykałem z pracownikiem po miescie, a potem podjechaliśmy i on juz sam gnał poza Poznań tym Vivaro..Z mikiem miałem zagwozdkę małą, bo jego wyjscie jest z lewej, lewą ręka jakoś niezręcznie operować a po prawej mało swobodnego płaskiego miejsca..wymysliłem wczoraj, by go do tej czarnej dechy od spodu podwiesić, kupiłem mocna taśmę techniczną i wieczorem podkleiłem :) No i jak na razie trzyma mocno :)
1. President Harry II poprawione ASC + Sirtel Gamma 2R w modyfikacji Sirio Twin Car + Octavia II 1.9TDI 137KM powered by V-TECH
2. Lemm 27 + President Ohio + Nissan Micra
3. President Johnny II poprawione ASC + Sirio Turbo 1000 + Opel Vivaro 2.0CDTI
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Tak swoją drogą z chęcią kiedyś tam się przejadę :) Pawle mają tam analizator? Chyba jedynie na r. Obornickim Mikołaj posiada taki sprzęt ale jakby tu mieli to mam zdecydowanie bliżej :) Tej wnęki nie masz zbyt głębokiej jak do swobodnego chwytania mika? Ty i paapasiątko kombinujecie w najlepsze z montażami a ja z radiem na siedzeniu pasażera jeżdżę i gdzie to sprawiedliwość.......buuuuuuuuuu
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
maxthebest
Posty: 248
Rejestracja: 2009-03-11, 08:09
Lokalizacja: Poznań/JO82KJ

Post autor: maxthebest »

no bo Paapas i ja lubimy pokombinować..;) Myślę, że u mnie to przede wszystkim decyduje radość z ogólnego porządku..Ja tez jeździłem z Johnnym w charakterze pasażera ;), tez mi majtały kable po nogach i średnio łapał wtyk zapalniczkowy, a w drodze macałem po siedzisku obok " w ciemno", by nie odrywać oczu od drogi, w poszukiwaniu mika...Aż sie wkurzyłem :) :) I posprzątałem..Serwiś na Michała mi pomógł, a tak naprawde ochota na prace "niestandardowe" pewnego sympatycznego młodego fachowca o imieniu mi nieznanym (szczupły, 175cm wzrostu, ostre rysy twarzy, brunet, krótko obcięte włosy, uśmiech na twarzy)..Dziś przy mnie brał na siebie jakieś "cudowne" wykonanie kieszeni do forda własnego autorstwa..Zawsze jest załamany, ale pomaga i to jest najważniejsze..:) :) Myslę, że mają analizator, ale tylko myslę, trzeba byłoby się upewnić...Tak na marginesie koszt instalacji radia (wiercenie dziurki-demontaż/montaż tapicerki, montaz anteny, schowanie kabla, montaz radia, instalacja elektryczna, strojenie) to u nich 120pln..na sprzęcie dostarczonym.
1. President Harry II poprawione ASC + Sirtel Gamma 2R w modyfikacji Sirio Twin Car + Octavia II 1.9TDI 137KM powered by V-TECH
2. Lemm 27 + President Ohio + Nissan Micra
3. President Johnny II poprawione ASC + Sirio Turbo 1000 + Opel Vivaro 2.0CDTI
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Pawle jak coś to z chęcią oglądnę to cudo a tak ogólnie to na 28 zapraszam. Nocą jest całkiem ciekawie :)

ps. (nie podałeś wieku montażysty :roll: )

Przepraszam za OT w Twoim temacie :)
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
maxthebest
Posty: 248
Rejestracja: 2009-03-11, 08:09
Lokalizacja: Poznań/JO82KJ

Post autor: maxthebest »

a co bedzie 28go??..ciągnąc to OT ;)..hmm??
1. President Harry II poprawione ASC + Sirtel Gamma 2R w modyfikacji Sirio Twin Car + Octavia II 1.9TDI 137KM powered by V-TECH
2. Lemm 27 + President Ohio + Nissan Micra
3. President Johnny II poprawione ASC + Sirio Turbo 1000 + Opel Vivaro 2.0CDTI
Awatar użytkownika
bad
Posty: 1051
Rejestracja: 2009-08-21, 23:07
Lokalizacja: WND

Post autor: bad »

...28

...zapewne kanał :)

PC-122 / U520XL Philippines / Yosan JC-2204 Turbo
Sirio Omega 27 / Sirio Turbo 2000 Black / Sirio Turbo 1000 Black
RF LIMITED EC-2018 TURBO
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Pawle tak ogólnie to ja poproszę modów o czystkę moich postów bo faktycznie kawal dobrej galerii napsułam :-?


Pozdrawiam :)
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
maxthebest
Posty: 248
Rejestracja: 2009-03-11, 08:09
Lokalizacja: Poznań/JO82KJ

Post autor: maxthebest »

bad, wiem, wiem..podpuszczałem ;)..wiem, że Jola lubi pobyć wśród bazówek, ja jestem na radiu tylko za kólkiem...
1. President Harry II poprawione ASC + Sirtel Gamma 2R w modyfikacji Sirio Twin Car + Octavia II 1.9TDI 137KM powered by V-TECH
2. Lemm 27 + President Ohio + Nissan Micra
3. President Johnny II poprawione ASC + Sirio Turbo 1000 + Opel Vivaro 2.0CDTI
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opel”