Uniden 520 Made in ... ?

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
rystom1
Posty: 376
Rejestracja: 2007-11-24, 14:59
Lokalizacja: KN19JS Podkarpackie

Post autor: rystom1 »

Jest na to odpowiedź, kiedyś produkowano w innych krajach na jakichś podzespołach z droższą siłą roboczą, później przeniesiono produkcję do Chin z użyciem tych samych podzespołów, ale z tańszą już siłą roboczą i wtedy cena już zmalała.
Dodam jedynie tyle, że w większości zależy to od zleceniodawcy jaka będzie to jakość.
Jeżeli takowy chce nagle zrobić się bardzo konkurencyjny na rynku pod względem cenowym, powie teraz takiemu producentowi w Chinach to co produkowałeś dajmy na to za 150zł wyprodukuj mi za 100 zł to Chińczyk to zrobi wykorzystując już tańsze materiały , ale na pewno straci ten produkt na jakości. Podsumowując, w Chinach można wyprodukować tanio i dobrze, ale są to dwie różne rzeczy zależne przede wszystkim od zleceniodawcy.

[ Dodano: 2008-11-17, 12:05 ]
Nie od produkującego Chińczyka! ( I znów nie można edytować postów)
Awatar użytkownika
air84
Posty: 98
Rejestracja: 2008-07-12, 14:57
Lokalizacja: Białystok

Post autor: air84 »

różnice oczywiście są. psychologiczne. jakby to Filipiny były kolebką nowoczesnych technologii i wysokiej jakościowo produkcji masowej na miarę Niemiec, USA czy Japonii. Nie wiem, gdzie tkwi ta różnica w pracy radia, złożonego na takich samych podzespołach w Chinach czy w Filipinach. Pewnie jakiś papierowy onanista coś wymyśli, ale kto by się tym przejmował.

cała sprawa śmieszy mnie tym bardziej, jakby cb-radio stworzone zostało do zaspokajania audiofilskich skłonności ludzi.
nie szanuje nikogo, kto nie szanuje mnie
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Uniden 520 Made in ... ?

Post autor: domino.pl »

Śmiem stwierdzić że jest rzesza ludzi używających i chcących posiadać U520. Legenda wciąż żywa.
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
Awatar użytkownika
SP9
Posty: 8032
Rejestracja: 2011-05-22, 13:01
Lokalizacja: NH

Uniden 520 Made in ... ?

Post autor: SP9 »

legenda wiecznie żywa ;-)
FT 450D, FT 7800E, FT 857D, VX6
Moonraker GP-2500, Lafayette MA 1500
Awatar użytkownika
Olo..
Posty: 1510
Rejestracja: 2014-04-02, 19:11

Uniden 520 Made in ... ?

Post autor: Olo.. »

Ale wykop!!! :mrgreen:
Mistrz ciętej riposty

Sprzedam:
JFK 2, Harry 3, Johnson 2 i wiele innych rzeczy! Pytać!!
info PW
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uniden”