Rover 400

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

tom125
Posty: 87
Rejestracja: 2011-01-29, 14:29
Lokalizacja: Łódzkie, Skomlin,Wieluń

Rover 400

Post autor: tom125 »

Widzę że jestem pierwszy z moim roverem. :-P
Pozdrawiam was wszystkich. President Harry III +Sirio AS 100.
Tomek U.
http://www.cb-forum.pl/viewtopic.php?t=13379
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7780
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

Te kable na widoku trochę słabo wyglądają.
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
Lech
Posty: 983
Rejestracja: 2010-09-15, 16:37
Lokalizacja: Ostróda ( JO93WP )

Post autor: Lech »

Hasan-Łódź pisze: trochę słabo wyglądają.
zależy z jakiego punktu widzenia spojrzeć, złodziej ucieszy się że łatwo będzie odciąć :shrek: no i bardzo szybko rzuci mu się w oko tak zamontowane radio. tom125, masz tyle miejsca w konsoli środkowej tam coś pomyśl.
Mobil: plany powstają na nowo
Mobil 2:
*President Walker ASC + President TEXAS + EC 2002 + HP-2
* AOR 8200 + antena konstrukcji kolegi :-)
* YAESU FT-7900 + Antena NAGOYA MAG-79EL-3W + jakiś głośnik zew. NOKIA
Baza:w trakcie budowy- czas około (...)
tom125
Posty: 87
Rejestracja: 2011-01-29, 14:29
Lokalizacja: Łódzkie, Skomlin,Wieluń

Post autor: tom125 »

Z tym złodziejem to masz racje.
Pozdrawiam was wszystkich. President Harry III +Sirio AS 100.
Tomek U.
http://www.cb-forum.pl/viewtopic.php?t=13379
Awatar użytkownika
pietreksz
Posty: 496
Rejestracja: 2009-09-18, 12:41
Znak/ranga: SQ2RCK
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: pietreksz »

nie wiem czy to ten sam model ale tu fajnie schowane radio w Roverze:
https://picasaweb.google.com/1107451477 ... 2177045826
Baza: Xiegu G90 + dipole.
Mati43

Post autor: Mati43 »

W konsoli środkowej masz (kupe) miejsca, pomyśl nad nią. Jak nie to ja wolałbym radio między fotelem a kanałem. Znajomy wozi tak LOLKA na desce.... ja bym sie bał pal licho radio i tak super nie jest ale szyba.... Co do kabli możesz puścić szybą mniej widoczne.
tom125
Posty: 87
Rejestracja: 2011-01-29, 14:29
Lokalizacja: Łódzkie, Skomlin,Wieluń

Post autor: tom125 »

Wiecie jakoś łatwo mam dostęp w tym miejscu do radia. W kanale za bardzo nie ma gdzie bo w tym modelu nie ma podłokietnika. Dzięki wszystkim za sugestie. Coś może z tymi kablami pomyśle.
Pozdrawiam was wszystkich. President Harry III +Sirio AS 100.
Tomek U.
http://www.cb-forum.pl/viewtopic.php?t=13379
Awatar użytkownika
cub_s
Posty: 74
Rejestracja: 2011-03-07, 10:59
Lokalizacja: Mikołów - JO90KE

Post autor: cub_s »

Niby wszystko pod ręką, ale tak wyżej, kable rażą.

No i przede wszystkim bałbym się zostawiać gdzieś w większym mieście czy niepewnych miejscach auta z tak widocznym radiem, mamy czasy jakie mamy i szkoda auta/szyby/radia.

pzdr
Kuba
73!
CB: Jackson I x 2, President Herbert I , Jackson II, PAN 432 , Astatic RD
KF: FT-990 , FT-857
Awatar użytkownika
Pawciu
Posty: 1111
Rejestracja: 2009-09-22, 18:42
Lokalizacja: Skierniewice KO01BW87

Post autor: Pawciu »

ja daje pierwszy lepszy niestrzeżony parking i paru dresów
M1. Johnny III tuning + President texas 208 + ESP-12

Nigdy nie narzekaj , że w życiu masz pod górę , jeżeli zdecydowałeś ,że idziesz na sam szczyt
Najdzel
Posty: 213
Rejestracja: 2011-08-16, 21:45
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Najdzel »

Dokładnie. Na Twoim miejscu tom125 szybko zmieniłbym miejsce montażu radia albo przynajmniej zanim zostawisz na parkingu samochód chowałbym je.
President Valery + Densei 2002 Tuning Konektor + Sirio ML 145
AdamB

Post autor: AdamB »

Pod zapalniczką jest dość miejsca, żeby ładnie zamontować Harrego III (za gałką zmiany biegów ... tam, gdzie na zdjęciu, leżą jakieś "papierki"). Gdybyś, Kolego, schował te kable (na podszybie lub wwiercił się w deskę pod radiem), to i w tym miejscu, byłoby bardzo fajnie.
Co do złodziei ... czy Koledzy się łudzicie, że jak radio będzie schowane między siedzeniami, w skrytkach, czy gdziekolwiek indziej, a na dachu będzie widoczna główka DV/PL lub "magnesówka" w kabinie, to złodzieje się nie domyślą, że w aucie jest radyjko .....
Jeżeli nawet nie widać radia, to jeszcze trzeba by chować lub dokładnie maskować antenę oraz ślad jej montażu.
Ja, w Golfie IV, mam zamontowanego Walker-a w kokpicie. Nawet go nie chowam, choć wyjmuje się lekko, bo i tak, na dachu, jest wkręcona główka PL. Głupi by się nie domyślił, że mam gdzieś zamontowane/schowane radio.

Adam
tom125
Posty: 87
Rejestracja: 2011-01-29, 14:29
Lokalizacja: Łódzkie, Skomlin,Wieluń

Post autor: tom125 »

Koło gałki biegów też jest miejsce fakt. Może i się radyjko rzuca w oko w tym miejscu. Wiecie radia samochodowe też kradną. No nie wiem pomyśle co z tym fantem zrobić. Mieszkam na wsi nie w bloku ale w sumie na mieście auto często zostawiam no nie wiem zobaczę.
Pozdrawiam was wszystkich. President Harry III +Sirio AS 100.
Tomek U.
http://www.cb-forum.pl/viewtopic.php?t=13379
AdamB

Post autor: AdamB »

tom125 pisze:Koło gałki biegów też jest miejsce fakt. Może i się radyjko rzuca w oko w tym miejscu. Wiecie radia samochodowe też kradną.
No i o to mi właśnie chodzi. Ja się nie łudzę, że gdybym radio schował, to mi go nie ukradną ...
Złodziej i tak się dopatrzy, że w aucie, są jakieś ślady instalacji radiowej, więc po co siebie samego oszukiwać, że jak radio schowam, to będzie bezpieczne. Od 2 lat mam radia w aucie (różne ... ostatnim jest Walker), mieszkam w mieście, gdzie kradną wszystko (na potwierdzenie można zapytać Moderatora "Lecha"). Nie chowam niczego (bo musiałbym wykręcać deskę rozdzielczą, wykręcać główkę z dachu, chować antenę, chować radioodtwarzacz, wymontować uchwyt "gruszki") i nadal nic mi nie ukradziono, ale nie twierdzę, że nigdy to się nie stanie. Jeżeli tak będzie ... no cóż .... życie. Przed złodziejem i tak się nie uchronię, a montować je między nogi/w skrytkę pasażera/pod fotel kierowcy (!!! .... widziałem taki montaż ... żeby przełączyć kanał, to trzeba było głowę między nogi sobie wkładać .... w czasie jazdy !!!), w nadziei, że mi radyjka nie ukradną .... :-/ ... no trochę to "nie teges".
Ja się nie łudzę, w jakim kraju mieszkam. Z drugiej strony ... złodzieje są wszędzie ... za granicą także. Gdybym miał jeździć i ciągle się bać, to lepiej radia nie montować, zrezygnować ze słuchania muzyki w aucie i wymontować radioodtwarzacz, podrapać lakier i powybijać szyby, żeby ktoś nie chciał auta ukraść itd. Nie można popadać w paranoję.
Montaż Kolegi "tom125" mi się podoba, poza rażącymi w oczy kablami, ale wszystko można poprawić lub zamontować radyjko koło gałki zmiany biegów (w desce). Z drugiej strony, ja nie jestem żadną wykładnią, w tej dziedzinie, i może komuś nie przeszkadzają przewody na wierzchu lub tak jest wygodniej/prościej/mniej inwazyjnie.
Gdybyś, Kolego "tom125", montował, to radyjko, w miejscu przy gałce, to pewnie wejdzie jeszcze taka ramka:
http://allegro.pl/kieszen-montazowa-joh ... 75744.html


Adam
tom125
Posty: 87
Rejestracja: 2011-01-29, 14:29
Lokalizacja: Łódzkie, Skomlin,Wieluń

Post autor: tom125 »

Zmiana montażu anteny.
Pozdrawiam was wszystkich. President Harry III +Sirio AS 100.
Tomek U.
http://www.cb-forum.pl/viewtopic.php?t=13379
Najdzel
Posty: 213
Rejestracja: 2011-08-16, 21:45
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Najdzel »

Bardzo ładny montaż, jaki SWR miałeś przy strojeniu antenki ?
President Valery + Densei 2002 Tuning Konektor + Sirio ML 145
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rover”