Tolek I Janosika >> baza mobilna <<

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
cassiopeia
Posty: 6364
Rejestracja: 2011-03-26, 23:06
Znak/ranga: 161CBF081
Lokalizacja: Kalisz - najstarsze miasto w Polsce
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Post autor: cassiopeia »

ja nie mówię o astrze, w której wykorzystałem otwór po antenie fabrycznej. poprostu nabyłem ostatnio tolka 1L i rozebrałem podsufitkę wywierciłem otwór w miarę na środku, tak jak tylko pozwolił na to szyber dach i złożyłem podsufitkę w całości. kotleta podgrzałem z powodu zakupu właśnie powyższej taczki do wożenia tyłka i stwierdzam, że wychlastanie takiego czegoś w podsufitce to estetyczne dno i nijak sie ma do profesjonalnej instalacji antenowej. nie mówię że to nie działa ale w aucie nie tylko o to chodzi. to musi niestety również wyglądać
NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI

-.-. .- ... ... .. --- .--. . .. .-
atari
Posty: 49
Rejestracja: 2011-08-15, 08:55
Lokalizacja: szczecin

Post autor: atari »

Tez mialem 1L i santiago 1200 na dachu. Podsufikte wyjac to 20 min roboty. zalozylem na srodku ze wzmcnieniem. Nawet szyber sie otwieral normalnie. Tolka juz sprzedalem ale kupilem 1M i teraz sie zastanawiam gdzie tam schowac Jacksona II. Cassiopeia zapraszam na http://toledoclub.pl/stcforum/index.php
Awatar użytkownika
cassiopeia
Posty: 6364
Rejestracja: 2011-03-26, 23:06
Znak/ranga: 161CBF081
Lokalizacja: Kalisz - najstarsze miasto w Polsce
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Post autor: cassiopeia »

atari pisze:Podsufikte wyjac to 20 min roboty
dokładnie. żaden problem. Cześć atari, jestem jestem od kiedy przed domem stoi 1L z anteną w otworze na środku tak aby szyber miał miejsce do końca
NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI

-.-. .- ... ... .. --- .--. . .. .-
atari
Posty: 49
Rejestracja: 2011-08-15, 08:55
Lokalizacja: szczecin

Post autor: atari »

ja mialem tak ze antena normalnie byla nad schowanym szyberdachem. Nic nie wadzilo itp
Awatar użytkownika
Janosik
Posty: 619
Rejestracja: 2010-01-10, 18:09
Lokalizacja: W/W

Post autor: Janosik »

cassiopeia, o kurde mój stary temat jeszcze nie w koszu :mrgreen: co ma otwór wychlastany do profesjonalnej instalacji antenowej nie kumam :mrgreen: zrobiłem tak dlatego że cała ta pianka przy próbie demontażu zaczęła się sypać , dlatego to olałem i zrobiłem dziurę bo mam to głęboko w dupie czy się komuś podoba czy nie , auto warte 1600zł a ja się będę spuszczał w estetykę i tak go nikt nie kupi bo to stare i jeszcze z dziurą w dachu , otwór ma jeszcze jedną zaletę , bo do czyszczenia i przeglądu instalacji antenowej nie muszę ściągać podsufitki , i poco się spuszczać z estetyką w takiej taczce jak to nazwałeś :mrgreen: Pozdrawiam . :mrgreen:
Intek HR 5500 , Yosan Turbo , President Walker.
Densei 2002 Janosik ,FD1818 Janosik, Midland Mike SE Special Edition Janosik
Sirio Super Carbonium , Sirio GP27 1/2
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seat”