President Johnny II + President ML 145

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
k1nd3r
Posty: 19
Rejestracja: 2009-08-30, 18:38
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

President Johnny II + President ML 145

Post autor: k1nd3r »

Witam juz od dawna zamiezalem sobie sprawić cb, jako poczatkujacy oczywiscie zieloy jestem no i co dzien zmieniałem decyzje :) gdy byłem juz zdecydowany na zakup wybranego modelu no to mialem wypadek no i zostalem bez auta :( wiec odlozyłem kupno cb na jakiś czas jakies 3 tyg temu kupiłem nowy samochód no i w pon przyszło mi zamówione na allegro cb radio :) Zestaw który kupiłem to President Johnny II wraz z antena President ML 145 za ktory zapłaciłem 450 zł.

Wczoraj wieczorem pomęczyłem sie i przylutowałem końcówkę żeby podłączyć je pod zapalniczke samochodowa no a dzis prowizoryczny montaz ktory trwal z 20 min :). Pod kierownica miałem taka mała pułeczke idealnie tam się zmieściło cb nawet nie muszę zadnego mocowania umiescic bo ciasno weszło i ciężko je ruszyc wiec na pewno nie wypadnie co mnie to cieszy :) kable tez ladnie pusciłem pod tym plastikiem gdzie jest galka zmiany biegow i przez laczenie foteli tylnich do bagażnika gdzie wszystko lezy w bagazniku antena plus podstawka no i bedzie ona umieszczona z tyłu na klapie mojej cordoby :) zabraklo mi jakeis 10 cm zeby antena byla na srodku klapy wiec bedzie w prawym rogu moze keidys zmienie przewód gdzieś w serwisie cb na dluzy o te 20 cm :) (te kalbe od zapalniczki prowizorycznie teraz sa beda pochowane za boczne oslony a z czasem chyba puszcze kabele zasilajace pod aku :). dzis prowizorka byla :) jeszcze tylko musze zamontowac uchwyt do grozki gdzies :)

Szczególne podziękowania dla orby która pomagała mi na każdym kroku, wyborze jak i udzielania informacji o które pytałem :)

Ponizej zdjecia :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ps. zdjęc anteny narazie nie ma bo zaczeło padać wstawię pozniej :)

No i jak narazie tak to wyglada :)

Jest to Seat Cordoba Wersja Cupra czyli odpowiednik sport :) z silnikiem 1.9TDI (110 KM)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 2011-02-12, 17:51 przez k1nd3r, łącznie zmieniany 1 raz.
President Johnny II + President ML 145 :)

Obrazek
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Z całą przyjemnością :)

Obyś nie miał już takich niespodzianek jak tamta :evil: i przyjemności w użytkowaniu =)

Pozdrawiam =)
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
bartek60001
Posty: 3
Rejestracja: 2009-10-16, 15:55
Lokalizacja: Łódzkie

Post autor: bartek60001 »

Kolego autko super i z tej racji zapraszam na http://cordobaklub.pl/forum/index.php?ap=216
Zarejestruj się do naszej społeczności niech Ci dobrze służy i CB i Cordi
szymon
Posty: 36
Rejestracja: 2009-09-04, 09:25
Lokalizacja: Łomża

Post autor: szymon »

Dwa lata temu posiadałem ibizę i również skorzystałem z udogodnienia w postaci półki :) tyle że nie była to wersja Cupra "ino" zwykła 1.9 D ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seat”