Toyka Dominka

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
gibol1412
Posty: 157
Rejestracja: 2010-03-31, 16:43
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: gibol1412 »

dominek_f pisze:Porysowali mi drzwi na zewnątrz (chyba suwakiem lub guzikami - lakierowanie), wybili szybę w drzwiach kierowcy, zniszczyli uszczelkę i ramkę wokół szyby (przed wybiciem szyby próbowali ją zsunąć w dół jakimś śrubokrętem), połamali plastiki do których było przykręcone radio, poniszczyli plastiki na drzwiach.
Tak więc w sumie zniknął 1 Jackson + 1,5 Jacksona kosztów :-(
Brak słów na takie coś. Jakbym dorwał ich...to chyba by mnie nieźle poniosło delikatnie mówiąc. Przykro to się czyta. Życzę ci kolego powodzenia i samych szczęśliwych chwil związanych z radiem. A tamtym bandytom życzę by następnym razem im się noga powinęła.
73!
Jarek Choszczno
161NT043
SQ1PRC


Moje filmy
Awatar użytkownika
pasek888
Posty: 1454
Rejestracja: 2009-11-27, 20:22
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: pasek888 »

Szkoda, że to właśnie ten jeden raz, gdy zostawiłeś radio.. I szkoda auta, masakra.
Johnny 3 + WA-27 / Albrecht AE 2990 AFS + Hyflex
Awatar użytkownika
dominek_f
Posty: 28
Rejestracja: 2010-01-04, 19:24
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: dominek_f »

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Toyka ma dzięki temu swoje lokum, nie stoi pod chmurką pod blokiem i jest względnie bezpieczna. Radio jest ZAWSZE wyciągane. Wszystkie mogące przyciągnąć wzrok rzeczy też są zabierane z auta, gdy nie stoi w garażu. Teraz nawet pustą reklamówkę czy gazetę zabieram z auta.
I niech to będzie przestrogą dla innych.
Awatar użytkownika
luki
Posty: 6
Rejestracja: 2011-02-06, 23:01
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: luki »

dominek_f pisze:Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.
święta racja.
Cześć Dominik, szkoda radia i auta.
A tak na marginesie, znamy się osobiście :mrgreen:
Pamiętasz spoty Passatów? mój nick: 90PS ;-)
Pozdro
mobil: Uniden 510XL & Sirio Tajfun, Sunker Elite One & Sirio Tajfun
baza: President Jackson 1 & 1/2 , Alan 87 & 1/2
Awatar użytkownika
dominek_f
Posty: 28
Rejestracja: 2010-01-04, 19:24
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: dominek_f »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Powitać PS-ik. Jak zmienię auto, to znów zacznę pojawiać się u Was na spotach. Jak na razie odstaję od reszty... :-P
Awatar użytkownika
dominek_f
Posty: 28
Rejestracja: 2010-01-04, 19:24
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: dominek_f »

Od jakiegoś czasu wożę się z KPO, wypadałoby więc pokazać jak jest zainstalowane. Jako że auto jeździ głównie w koło komina i jest użytkowane przez towarzyszkę małą żonkę, która nie chce CB w aucie, nie bawiłem się w montaż na stałe.
Do oryginalnego uchwytu przynitowałem dwa odpowiednio wygięte płaskowniki, na które naciągnąłem dętkę rowerową by nie niszczyły plastików. Jak widać zrobiłem to dopiero po jakimś czasie :-(. Na zdjęciach poniżej płaskowniki nie są w całości osłonięte, ponieważ dętka zsunęła się a tak na szybko do zdjęcia nie chciało mi się jej nakładać.

Plusy takiego montażu:
- nie wiercimy nic w plastikach,
- całość można szybko zainstalować przed podróżą - po podłączeniu anteny i zasilania wpuszczamy ramkę w schowek.

minusy:
- między wnęką a ramką jest trochę luzu, więc radio delikatnie "lata", ale nie hałasuje i myślę że krzywda mu się nie dzieje,
- kilka razy podczas zmiany biegów wyciszyłem radio łokciem :-P.

Pozdrawiam Dominik.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
snakepoznan
Posty: 19
Rejestracja: 2012-06-04, 19:30
Lokalizacja: ten swąd ;)

Post autor: snakepoznan »

Witaj, ładnie to wymysliłeś :). Dziękuje za pamięć i fotki. Auto mam mieć już podobno w poniedziałek i mam nadzieje, że nic się nie zmieni, pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Toyota”