Golf IV Kombi+ President Harry III+ Sirio ML 145

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
szefol84
Posty: 3
Rejestracja: 2018-02-02, 09:40

Golf IV Kombi+ President Harry III+ Sirio ML 145

Post autor: szefol84 »

Witam.
Chciałbym się podzielić montażem CB w samochodzie marki Volkswagen model Golf MK4 kombi.
Długo się zastanawiałem gdzie wepchnąć Presidenta, po dokładnych oględzinach auta i wyborze najdogodniejszego miejsca postanowiłem przyczepić je do podłokietnika.
W moim samochodzie nie było podłokietnika więc zakupiłem takowy na popularnym serwisie aukcyjnym za 120 zł ( oryginalne były zbyt drogie za idealny stan).
Wpierw zamontowałem podłokietnik, gdy już zamontowałem podłokietnik z którym były małe problemy ( tani podłokietnik no i chińskie wykonanie mocowania aluminiowego było tak dopasowane że po skręceniu całości występowały luzy w płaszczyźnie poziomej- co wyeliminowałem gumową formą do lodów ) .
Po zamontowaniu podłokietnika poczyniłem zakupy taśmy rzepowej (dokładnie grzybkowa) polskiej produkcji i tańszej od firmy 3M jednak moc tego rzepu jest wielka proszę mi wierzyć.
Link do firmy produkującej tą taśmę: (...)
link do aukcji: http://allegro.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Po przeciągnięciu przewodu antenowego w miejsce gdzie ma siedzieć radio zabrałem się za montaż radia .
Kilka pasków rzepu grzybkowego ułożonego w prostokąt i oto efekt.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2018-04-07, 20:57 przez AntekPabianice, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięty link
ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen”