Volvo V50

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Probe041
Posty: 15
Rejestracja: 2011-05-03, 17:20
Lokalizacja: DW

Post autor: Probe041 »

pavlorbr pisze:Probe041, jak dobrze odtłuścisz benzyną ekstrakcją radio i powierzchnie w samochodzie, można trochę podgrzać suszarką sam rzep - tu uwierz nie chciałbyś tego potem odrywać, tak siedzi oczywiście mowa o firmowych 3M dual lock
Mam właśnie taki rzep i czeka na montaż. Ale to chyba dopiero na wiosnę, bo przy tych temperaturach nie ma sensu ;)
Awatar użytkownika
MemphisCK
Posty: 3
Rejestracja: 2012-01-14, 22:20
Lokalizacja: Kielce

Post autor: MemphisCK »

Dzięki Panowie za miłe słowa, dwa wieczorki mi zajęło upchanie wszystkiego z sensem, ale jestem zadowolony z efektu.
Najdzel folia jest naklejona, nie tyle ze względów lakieru, bo gumowa osłona 100% starczy, ale żeby trafiać mniej więcej w to samo miejsce.
Kilobajt myślałem o kolanie, dlatego radio jest max w prawo do drzwi i tam kolana nie ma. Dodatkowo musiałbym dość mocno się przesunąć do przodu żeby zaczepić przy wypadku. Mam nadzieję, że nigdy tego nie sprawdzę, aczkolwiek innego sensownego miejsca nie znalazłem.
Pavlorbr, generalnie drzwi otwieram jak dawniej, można na maxa, kabel ładnie się rozciąga.
Probe041 dokładnie jak napisał Pavlorbr, dobrze odtłuścić i jak odrywałem radio bałem się o plastiki :-D Dlatego na radiu jest tylko sześć kawałków 2,5x2,5 cm rzepu, bo się mocowałem za każdym razem żeby oderwać. Na wszelki wypadek taśma i tak na śrubki przykręcona. Dodatkowo jak wracasz skądś to nastaw nadmuch na dół na max temperaturę i będziesz miał nagrzane.
Pozdrawiam.
Mobil: President Harry III ASC + Sirio Omega 27
ODPOWIEDZ

Wróć do „Volvo”