Dodge Sprinter 2

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
drovid
Posty: 1413
Rejestracja: 2011-08-26, 22:39
Lokalizacja: UK / PL

Post autor: drovid »

To tylko grafika poglądowa, kupowałem u nich tę antene i wygląda tak jak prawdziwa SS.
Mobil: President jackson 2 / Megawat 4000
Baza: President Lincoln / Sirio GejMajster
QTH : JO00DT
Awatar użytkownika
KaeRZet
Posty: 484
Rejestracja: 2011-03-25, 17:47
Lokalizacja: USA

Post autor: KaeRZet »

dobre ;-) antena kosztuje $57 a wysyłka $61 ;-) plus jeszcze magnes musiałbym dobrać ...
ale na ten temat odsyłam do innego mojego tematu
tutaj ...
Awatar użytkownika
kubaopp
Posty: 4917
Rejestracja: 2012-04-02, 17:14
Lokalizacja: LN32DW Benoy-Vedeno
Kontakt:

Post autor: kubaopp »

KaeRZet pisze:PART III , już tuż tuż ...
:mrgreen:
jutro będzie wszytko podłączone [mam nadzieje] ... ale to nie będzie jeszcze końcowa instalacja, jeszcze będę potrzebował trochę czasu w warsztacie ;-) a co przed chwilą się dowiedziałem, to że mój drugi boss nie będzie zamykać drzwi, 24/7 warsztat będzie otwarty... pomysł już mam :/ czekam tylko na jego zrealizowanie ... oto wstęp do PART3
" z małego Pride 100A " [300pep]
na coś delikatnie większego... nie wiem ile to wykrztusi z siebie, ale mam nadzieje że ten 1kW uzyskam... [dalej nie będę się wychylać , chyba że dorwę strait 16pill a na driver wsadzę Pride'a ]


u góry jest stary podczciwy pride po przejściach...

Poniżej nowa zabawka - jak narazie brak jakichkolwiek komentarzy...

-----------------------------------------------------------------------------------------

Obrazek

To nie Chuck Norris :-P

to będzie straznik 19stki :P jak ktoś coś sapnie , posterunkowy "One Kay" zadziała :mrgreen:
100A X 12V = 1200Wat :shock: :shock: :shock: przecież to się jajka usmażą w spodniach
ML145 +DNT Strato FM
Awatar użytkownika
januwojt
Posty: 2236
Rejestracja: 2010-01-20, 15:33
Znak/ranga: SQ9ORF
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: januwojt »

Za jakiś czas start w zawodach keydown
Awatar użytkownika
KaeRZet
Posty: 484
Rejestracja: 2011-03-25, 17:47
Lokalizacja: USA

Re:

Post autor: KaeRZet »

januwojt pisze:Za jakiś czas start w zawodach keydown
to jest co jakiś czas, ten gość co mnie w te moce wtajemniczył ma mnóstwo pucharów/ najlepszy jego wynik - 1 miejsce w kategorii SKY IS THE LIMIT ;-) czyli bez limitu ;-) chciał żebym wziął uciał przynajmniej w 2 pill comp. mówił że pomoże mi wygrac ;-) LOL ale jakoś nie startowalem nigdy ani nawet nie byłem na tych zawodach ... plany były nawet instalować motor maul'e w vanie / ale odpuściłem sobie... wystarczy mi co mam. żeby huknąć na kogoś na 19sstce jak trzeba .. i tyle... no i czasami dla poparawienia jakości jak małżonka nadaj z bazy i marudzi że słabo mnie słychać... to sobie dopomagam kilkoma setkami ;-)
P.S. oglądalem już add. alternator kit... jest opcja łatwej instalacji extra prądowniczki / ale zanim to znalazlem to ten sam artysta powidział że dałby rade pewnie 2 wcisnąć / haha . ale tak jak pisze, narazie starczy przygód ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciężarowe”