JFK II modyfikowane czy nie

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
olo_r
Posty: 4214
Rejestracja: 2012-12-16, 23:05
Lokalizacja: KO02LF

Post autor: olo_r »

Mówiłem , ze rozumiem tych co płaca po 1100 i maja pewne oczekiwania.

Ale w pewnym momencie wrócisz do wersji I. Jest wersja Herbert II ale mało kto o niej mówi.
A o Herbert I??? No właśnie.
Mobil: GENERAL ELECTRIC 3-5804C+Sirio CB MINI-MAG 27
http://www.cbmuseum.nl/General_Electric.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Baza: YAESU FT-857 + wire na dwóch wędkach + unun 9:1 + ATU
Awatar użytkownika
Besserwisser
Posty: 3564
Rejestracja: 2010-02-19, 22:35
Lokalizacja: Starting GPS...
Kontakt:

Post autor: Besserwisser »

bialic pisze:ja przynajmniej jestem w 100 % zadowolony, bo w moim mobilu nie mam problemow z zakloceniami, slabym odbiorem itp.
Przełamiesz w AM barierę 100km w czasie jazdy to wtedy wróć i napisz, że nie masz kłopotu ze słabym odbiorem.
Teraz to ty nie masz porównania i to wszystko.
M
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
God listens to Slayer
bialic
Posty: 53
Rejestracja: 2012-12-13, 20:49
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: bialic »

raczej nie wroce, ale tylko dlatego ze na takie pozytywne nawet eksperymenty potrzeba kasy. A to jest bol. Kupilem ostatnio na baze oslawione radyjko CRE. Ma duzo wieksza funkcjonalnosc itd Nie porownuje bo sa to rozne radia, rozne mozliwosci . SZkoda ze nie produkuje sie w oparciu o priorytet jakosci. Niemniej jednak na dzien dzisiejszy mozna kupic tylko i wylacznie leciwe porzadne radia - majace 10 czasem wiecej lat. Dlatego sugerowanie czasem zainteresowanym zakupu starego radia trąci mi troche.... A co za 5 lat ..... dalej bedziemy proponowac produkty sprzed 15-20 lat. To tak jak z TV. Kupisz tylko LCD, bo innych juz nie ma w produkcji. A sam pamietam jak mialem panorame Sony Brawia i chodzila o niebo lepiej niz niektore dzisiejsze LCD. Cóż trzeba w koncu przyzwyczaic sie do nowych technologii, nowych producentow. A na marginesie w Chinach technologia i jakosc roznych produktów dorownuje tym europejskim , a czasem ..... oby tak tez bylo ze sprzetem KF
Jarek

mobil: President JFK II Asc + Sirio SG-CB 1400, Harry III ASC + Sirio Super Carbonium
baza: CRE 8900
bialic
Posty: 53
Rejestracja: 2012-12-13, 20:49
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: bialic »

Besserwisser pisze:
bialic pisze:ja przynajmniej jestem w 100 % zadowolony, bo w moim mobilu nie mam problemow z zakloceniami, slabym odbiorem itp.
Przełamiesz w AM barierę 100km w czasie jazdy to wtedy wróć i napisz, że nie masz kłopotu ze słabym odbiorem.
Teraz to ty nie masz porównania i to wszystko.
M

tak czesto jezdze, antene mam sztywną , porownywalem z sirio carbonium . Roznica kolosalna. A co moze znowu jedyną wlasciwą anteną bedzie MEgawat 5000?
Kolego widze ze sie czepiasz, dogryzasz , twoje posty nie tyczą tematu który ktos zalozyl, dalbys se SPOKOJ!!!
AMEN
Jarek

mobil: President JFK II Asc + Sirio SG-CB 1400, Harry III ASC + Sirio Super Carbonium
baza: CRE 8900
Awatar użytkownika
drail
Posty: 280
Rejestracja: 2011-11-02, 22:23
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: drail »

bialic ty chyba nie wiesz, że Pan Michał zwany na forum jako Besserwisser jest jednym z większych specjalistów na forum? To już wiesz.
Jak coś jest do wszystkiego, jest do niczego.
bobik

Post autor: bobik »

bialic pisze:
Besserwisser pisze:
bialic pisze:ja przynajmniej jestem w 100 % zadowolony, bo w moim mobilu nie mam problemow z zakloceniami, slabym odbiorem itp.
Przełamiesz w AM barierę 100km w czasie jazdy to wtedy wróć i napisz, że nie masz kłopotu ze słabym odbiorem.
Teraz to ty nie masz porównania i to wszystko.
M

tak czesto jezdze, antene mam sztywną , porownywalem z sirio carbonium . Roznica kolosalna. A co moze znowu jedyną wlasciwą anteną bedzie MEgawat 5000?
Kolego widze ze sie czepiasz, dogryzasz , twoje posty nie tyczą tematu który ktos zalozyl, dalbys se SPOKOJ!!!
AMEN

Nie irytuj sie i skoncz plakac bo nadwyrezysz nerw laczacy oko z dupa.
Merytorycznie srednio ogarniasz i pienisz sie kiedy uslyszysz kilka zdan konstruktywnej krytyki.
Nie podoba sie to zabieraj swoje "radyjko" i ić se do wlasnej piaskownicy.
bialic
Posty: 53
Rejestracja: 2012-12-13, 20:49
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: bialic »

a na jakiej to podstawie , ilosci postow czy czego ??
Wielu Guru z tego forum czaem pisze takie farmazony....
JA przynajmniej nie obrazam nikogo ze se gowno kupil itp. To zwykle .....
A to ze ktos 20 lat ma takie hobby o niczym nie swiadczy. Ja jestem po studiach elektronicznych i informatycznych, ale 20 lat temu wygladalo to inaczej. Nie robie z siebie wyroczni, choc w tej branzy pracuje juz ponad 20 lat.
Jarek

mobil: President JFK II Asc + Sirio SG-CB 1400, Harry III ASC + Sirio Super Carbonium
baza: CRE 8900
Awatar użytkownika
drail
Posty: 280
Rejestracja: 2011-11-02, 22:23
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: drail »

Może ktoś tu usunąć ot i zamknąć? bialic co do ciebie... powiedziałbym pare słów ale z racji wieku mi po prostu nie wypada.
_____________________________________________________________________________

EDIT: Albo nie, niech nie zamykajcie. Chce posłuchać MONDRYH OSUP.
Ostatnio zmieniony 2013-01-26, 23:47 przez drail, łącznie zmieniany 3 razy.
Jak coś jest do wszystkiego, jest do niczego.
bialic
Posty: 53
Rejestracja: 2012-12-13, 20:49
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: bialic »

kolko wzajemnej adoracji ,
Jarek

mobil: President JFK II Asc + Sirio SG-CB 1400, Harry III ASC + Sirio Super Carbonium
baza: CRE 8900
bobik

Post autor: bobik »

Taka prawda, ze kupiles szmelc i za wszelka cene chcesz mamic ludzi pozytywami...
Poza tym spamujesz na forum kolejnymi, gorzkimi zalami co zrobilo sie juz nudne.
Awatar użytkownika
olo_r
Posty: 4214
Rejestracja: 2012-12-16, 23:05
Lokalizacja: KO02LF

Post autor: olo_r »

Chiny to sa dobre na wycieczki krajoznawcze. Nie znam przyczyn mojego uprzedzenia w zasadzie - no może za często tu słyszałem słowo TUNING i YOSAN :shrek:

Niedługo o Filipinach będa krażyły tylko przkazy ustne, że tam podobno radia robili.
bialic pisze:kolko wzajemnej adoracji ,
Ja się pod tym nie podpisuję.
Mobil: GENERAL ELECTRIC 3-5804C+Sirio CB MINI-MAG 27
http://www.cbmuseum.nl/General_Electric.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Baza: YAESU FT-857 + wire na dwóch wędkach + unun 9:1 + ATU
bialic
Posty: 53
Rejestracja: 2012-12-13, 20:49
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: bialic »

widze ze masz w stopce w opisie Stabo XM 3400 . Wpadł mi w rece taki uszkodzony i zastanawiam sie czy warto go reanimowac . Trudno okreslic czy oplacalne.
Jarek

mobil: President JFK II Asc + Sirio SG-CB 1400, Harry III ASC + Sirio Super Carbonium
baza: CRE 8900
Awatar użytkownika
Besserwisser
Posty: 3564
Rejestracja: 2010-02-19, 22:35
Lokalizacja: Starting GPS...
Kontakt:

Post autor: Besserwisser »

bialic pisze:widze ze masz w stopce w opisie Stabo XM 3400 . Wpadł mi w rece taki uszkodzony i zastanawiam sie czy warto go reanimowac . Trudno okreslic czy oplacalne.
bialic pisze:Ja jestem po studiach elektronicznych i informatycznych, ale 20 lat temu wygladalo to inaczej. Nie robie z siebie wyroczni, choc w tej branzy pracuje juz ponad 20 lat.
Masz pole do popisu.
drail pisze:Chce posłuchać MONDRYH OSUP.
Ja toże.
Obrazek
M
Ostatnio zmieniony 2013-01-26, 23:55 przez Besserwisser, łącznie zmieniany 1 raz.
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
God listens to Slayer
bialic
Posty: 53
Rejestracja: 2012-12-13, 20:49
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: bialic »

ano mam , tylko nie wiem czy warto
Jarek

mobil: President JFK II Asc + Sirio SG-CB 1400, Harry III ASC + Sirio Super Carbonium
baza: CRE 8900
Awatar użytkownika
olo_r
Posty: 4214
Rejestracja: 2012-12-16, 23:05
Lokalizacja: KO02LF

Post autor: olo_r »

warto bo masz z niego 80 CH. To na płycie Uniden. Ja to tylko powtarzam bo nie jestem elektronikiem ale potencjał w tym drzemie i mało kto docenia. Ale to temat osobny.

Odblokowujesz pozostałę kanały w AM - nie pytaj jak, Potem "zera" i finalnie jest 80/80 CH i chyba po jednym W.

Odbiornik dobry - słowa jako laik
Ostatnio zmieniony 2013-01-26, 23:56 przez olo_r, łącznie zmieniany 1 raz.
Mobil: GENERAL ELECTRIC 3-5804C+Sirio CB MINI-MAG 27
http://www.cbmuseum.nl/General_Electric.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Baza: YAESU FT-857 + wire na dwóch wędkach + unun 9:1 + ATU
ODPOWIEDZ

Wróć do „President”