JFK II modyfikowane czy nie

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

bialic
Posty: 53
Rejestracja: 2012-12-13, 20:49
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: bialic »

molim zdaniem jak ktos kupuje nowe to ma jakis cel w tym. A tak na marginesie , wiekszosc na forum prewferuje , modyfikowanie , przerabiane wszystkiego - ale jak jest mowa o kupnie uzywki - to proponują tylko i wylacznie niegrzebane. To jest zwykly cynizm i tyle.
Jarek

mobil: President JFK II Asc + Sirio SG-CB 1400, Harry III ASC + Sirio Super Carbonium
baza: CRE 8900
bialic
Posty: 53
Rejestracja: 2012-12-13, 20:49
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: bialic »

Besserwisser pisze:
bialic pisze:bez urazy ale to forum a nie kółko sympatyków Konektora. Bez urazy robilem tam zakupy i pewnie nieraz cos kupie , ale zdanie mam swoje i wkurza mnie ta ogolna tendencja do poprawiania wszystkiego i przymuszania wszystkich do jednej slusznej drogi. Wolno miec kazdemu zdanie wlasne , a nie robienie wyroczni z co po niektorych.
Z gó*na bata nie ukręcisz, a niestety to kupiłeś. Im szybciej sobie to uświadomisz tym lepiej i dla nas i dla ciebie.
M
kolego troche za duzo sobie pozwalasz. Co tylko KPO5000 to jest radio ?? to po cos od razy do tego super sprzetu kupowal mikrofon nowy. Czyzbys przytoczone przez ciebie g...no kupił???
Jarek

mobil: President JFK II Asc + Sirio SG-CB 1400, Harry III ASC + Sirio Super Carbonium
baza: CRE 8900
Awatar użytkownika
olo_r
Posty: 4214
Rejestracja: 2012-12-16, 23:05
Lokalizacja: KO02LF

Post autor: olo_r »

To jest obawa nie cynizm. Nie ma uzywek nie grzebanych. Bo nawet jak ja kupiłem Johnnnego z Francji to musiałem go oddac do SPECA żeby mi na "0" ustawił. No to juz grzebał. A że tam nie ma co grzebać za bardzo to skończyło się na tym i cześć. ALe jak ktos dorwie radio, w którym da sie cos rozblokowac albo "podkręcić" do się nie oprze :shrek:

Oby tylko dało się to odwrócić.
Mobil: GENERAL ELECTRIC 3-5804C+Sirio CB MINI-MAG 27
http://www.cbmuseum.nl/General_Electric.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Baza: YAESU FT-857 + wire na dwóch wędkach + unun 9:1 + ATU
Awatar użytkownika
Bartecki
Posty: 3057
Rejestracja: 2011-12-02, 14:40
Lokalizacja: Dolny Śląsk JO80JT
Kontakt:

Post autor: Bartecki »

bialic pisze:to proponują tylko i wylacznie niegrzebane. To jest zwykly cynizm i tyle.
zastanów się dlaczego? większość starszych używanych sprzętów jest modyfikowana przez "kowali",chciał byś takie?
Bo ja bym wolał kupić jednak nie grzebane i oddać je w łapki komuś kto ma jednak jakieś pojęcie o tym.
Uniden PC122xl - Sirio ml 145/T5000
Mój montaż
Awatar użytkownika
olo_r
Posty: 4214
Rejestracja: 2012-12-16, 23:05
Lokalizacja: KO02LF

Post autor: olo_r »

No właśnie - czemu teraz oprócz fot obudowy i frontu daje się tez bebechy ??????

Najlepsze jest to, że kupując grzebanego starocia to minus a cińszczyznę po tuningu to plus :shrek:
Mobil: GENERAL ELECTRIC 3-5804C+Sirio CB MINI-MAG 27
http://www.cbmuseum.nl/General_Electric.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Baza: YAESU FT-857 + wire na dwóch wędkach + unun 9:1 + ATU
bialic
Posty: 53
Rejestracja: 2012-12-13, 20:49
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: bialic »

clopie, tobys w necie ,ani na forum nie był w stranie nic kupic. Kupowanie uzywki w czasach ogolnego pedu ku szukaniu idealu - bezcelowe.
Jarek

mobil: President JFK II Asc + Sirio SG-CB 1400, Harry III ASC + Sirio Super Carbonium
baza: CRE 8900
Awatar użytkownika
Besserwisser
Posty: 3564
Rejestracja: 2010-02-19, 22:35
Lokalizacja: Starting GPS...
Kontakt:

Post autor: Besserwisser »

bialic pisze:kolego troche za duzo sobie pozwalasz. Co tylko KPO5000 to jest radio ??
Weź.... z czym do ludzi. Może, podkreślam MOŻE w wersji XIV bedzie sie nadawało do używania w co wątpię bo jak na razie nie potrafia albo nie chcą baboli usunąć i tzreba grzebac samemu. Tracąc gwarancję, którą i tak można sobie w buty wsadzić, bo to, co się psuje gwanancja nie obejmuje.
M
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
God listens to Slayer
bialic
Posty: 53
Rejestracja: 2012-12-13, 20:49
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: bialic »

wiec co tylko Konektor jest lekarstwem i posty na forum - jak to po modyfikacjach jest super hiper, wez sie i nie irytuj ludzi.
Jarek

mobil: President JFK II Asc + Sirio SG-CB 1400, Harry III ASC + Sirio Super Carbonium
baza: CRE 8900
bialic
Posty: 53
Rejestracja: 2012-12-13, 20:49
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: bialic »

A NA MARGINESIE CO SIE MA PSUC??? jak sam nie uwale koncowki , nie rąbnę o ziemie itp. Są to wtedy usterki z mojej winy. A co jak przez swoją nonszalancje uszkodze TV , komorke itp to co uznają mi i naprawią na gwarancji. Daj spokoj.
Jarek

mobil: President JFK II Asc + Sirio SG-CB 1400, Harry III ASC + Sirio Super Carbonium
baza: CRE 8900
Bezpiecznik

Post autor: Bezpiecznik »

Na pewno "po konektorze" działa lepiej :-P
Awatar użytkownika
Bartecki
Posty: 3057
Rejestracja: 2011-12-02, 14:40
Lokalizacja: Dolny Śląsk JO80JT
Kontakt:

Post autor: Bartecki »

bialic pisze:A NA MARGINESIE CO SIE MA PSUC???
to po kiego ci 3 lata gwarancji?
Uniden PC122xl - Sirio ml 145/T5000
Mój montaż
Awatar użytkownika
olo_r
Posty: 4214
Rejestracja: 2012-12-16, 23:05
Lokalizacja: KO02LF

Post autor: olo_r »

bialic pisze:clopie, tobys w necie ,ani na forum nie był w stranie nic kupic. Kupowanie uzywki w czasach ogolnego pedu ku szukaniu idealu - bezcelowe.
Kolego, ja w opisie mam taylora III - maiłem go 3 miesiące może bo mimo fajnego designy był taki jaki był - za mniej niz pół ceny sklepowej i tak był chińskim klonem Taylora I i takim pozostanie. Kupiłem, przekonałem się i już. Nie mam do nikogo pretensji - to mój wybór i moje zdobyte doświadczenie. Teraz wracam do "starego dobrego" i żadna chińszczyzna mu nie dorówna nawet po 100 tuningach. Bo w niektórych modelach już nic nie da się zrobić bo na to trzeba kolejnego wypustu.

Ja przekonałem się za 300 PLN a Ty za 1100 i tyle.
Mobil: GENERAL ELECTRIC 3-5804C+Sirio CB MINI-MAG 27
http://www.cbmuseum.nl/General_Electric.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Baza: YAESU FT-857 + wire na dwóch wędkach + unun 9:1 + ATU
Awatar użytkownika
Besserwisser
Posty: 3564
Rejestracja: 2010-02-19, 22:35
Lokalizacja: Starting GPS...
Kontakt:

Post autor: Besserwisser »

bialic pisze:wiec co tylko Konektor jest lekarstwem i posty na forum - jak to po modyfikacjach jest super hiper, wez sie i nie irytuj ludzi.
Ja radia sam sobie dłubię i zawsze je robię tak, żeby było dobrze. I tak już od ponad 20 lat. Nie czerpię tej wiedzy z forum tylko z własnego doświadczenia, znajomości elektroniki i setek naprawionych CB.
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
God listens to Slayer
Awatar użytkownika
olo_r
Posty: 4214
Rejestracja: 2012-12-16, 23:05
Lokalizacja: KO02LF

Post autor: olo_r »

No i zgadzam się i wiesz najlepiej, że kilka modeli radyjek takimi pozostanie - jedne wieczna legendą, a drugie wiecznym badziewiem.

Niektórzy tylko nie chcą się o tym przekonać.

Jak komuś zależy na gwarancji niech sobie kupi Teddy - daja 5 lat :shrek:
Besserwisser pisze:
bialic pisze:wiec co tylko Konektor jest lekarstwem i posty na forum - jak to po modyfikacjach jest super hiper, wez sie i nie irytuj ludzi.
W przypadku Twojego radia każdy nawet najlepszy TUNER w pewnym momencie powie pass.
W łodzi jest KONEKTOR i Hasan a Wawie kto inny. Ale i oni nawet gdyby się na gorzałę ustawili to z JFK II za wiele nie wycisną.
Mobil: GENERAL ELECTRIC 3-5804C+Sirio CB MINI-MAG 27
http://www.cbmuseum.nl/General_Electric.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Baza: YAESU FT-857 + wire na dwóch wędkach + unun 9:1 + ATU
bialic
Posty: 53
Rejestracja: 2012-12-13, 20:49
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: bialic »

ja przynajmniej jestem w 100 % zadowolony, bo w moim mobilu nie mam problemow z zakloceniami, slabym odbiorem itp. Radio u mnie dziala znakomicie i to mi wystarcza. ?Moze w innym aucie , innym egzemplarzu.... biore to pod uwagę. Ale prosze zauwaz ze radio kupuje sie majac jakies oczekiwania albo ambicje. Jesli zakup je spelni to super jesli nie to zaden uniden, kpo nie pomoze. Czasem są przeszkody nie do przejscia w aucie, i co pozostaje. Zycze wszystkim zeby mieli najlepsze efekty pracy swoich cacek , i nie wazne czy są to radyjka za 300 zł czy 1500z ł.
Jarek

mobil: President JFK II Asc + Sirio SG-CB 1400, Harry III ASC + Sirio Super Carbonium
baza: CRE 8900
ODPOWIEDZ

Wróć do „President”