Teddy czy Henry Classic?

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Bumelant

Teddy czy Henry Classic?

Post autor: Bumelant »

Oba radia mają, jak to małe radia - odsłuch jaki mają (mały głośnik) - Tedek wali sopranami, że masakra, zbiera co się da - tramwaj słychać z kilometra w nim, SQ szarpie - wpuszcza co popadnie - odbiornik szeroki jak stodoła. Atenka - fajnie selektywny odbiornik, SQ płynnie wpuszcza całe komunikaty, zakłóceń totalnie nie zbierało mi z niczego (ta sama antena - te same trasy) - odbiór jest bardziej basowy - znacznie przyjemniejszy. Do obu radii potrzeba głośnik zewnętrzny. Nie patrz na filmy tak jak kolega Olo Ci pisze - w rzeczywistości jest ogromna różnica na korzyść Ateny. Moja połowa nie była w stanie wytrzymać jazdy z takim radiem jak Mtech. Od Ateny nawet polubiła moje hobby. Od tego czasu miałem ze 6 innych radiotelefonów. Jako startowe - podstawowe gorąco polecam Ci to drugie bo mam porównanie. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Lagunasnk16
Posty: 976
Rejestracja: 2015-08-13, 22:30
Lokalizacja: Podkarpackie

Teddy czy Henry Classic?

Post autor: Lagunasnk16 »

Postaram się nagrać w weekend jak pracuje u mnie Yosan pro120 żebyś sobie zobaczył
President Harry III ASC + Konektor Mini 40/Sirio ML145 Power mag + Albrecht CB-250
Awatar użytkownika
Olo..
Posty: 1510
Rejestracja: 2014-04-02, 19:11

Teddy czy Henry Classic?

Post autor: Olo.. »

Uwielbiam filmy gdzie radio skręcone jak tylko się da... :shrek:
Mistrz ciętej riposty

Sprzedam:
JFK 2, Harry 3, Johnson 2 i wiele innych rzeczy! Pytać!!
info PW
AntekPabianice
Posty: 6655
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Teddy czy Henry Classic?

Post autor: AntekPabianice »

Porównania mają sens, gdy się nagrywa tym samym sprzętem, z tej samej odległości od głośnika, głośnik w tym samym miejscu, skierowany w tym samym kierunku, etc.
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
TomK
Posty: 26
Rejestracja: 2015-12-03, 10:57
Znak/ranga: tk

Teddy czy Henry Classic?

Post autor: TomK »

Jakiś czas temu zmieniałem radio i też zastanawiałem się nad henry clasic lub coś innego z presidenta - u mnie była przesiadka z yosana pro 120 (bez żadnych tuningów). Po przeczytaniu forum i posłuchaniu kilku użytkowników zdecydowałem się na dołożenie kasy i zakup yosana 3031 turbo po tuningu konektora V3. Jestem mega zadowolony z tego radia. Jeżdżę z nim na dwóch antenach - trasa ml145 miasto wilson little will. 3031 turbo wg mnie ma lepsze filtr niż pro 120 - wcześniej spryskiwacz, wycieraczki powodowały zakłócenia, na obecnym radiu nic takiego nie zauważyłem. W końcu mam radio, które mnie w pełni satysfakcjonuje. Jedynie co chce zmienić to antenę mocowaną na stałe - niestety ml145 raz mi spadła z dachu i teraz przy większych prędkościach mam pewne obawy :roll:


Odnośnie zewnętrznego głośnika. Podszedłem do tego tematu sceptycznie, kilkanaście dni jeździłem z głośnikiem wewnętrznym, ale z braku pomysłu na prezent świąteczny żona mi kupiła głośnik Cobra HighGear S100. Po rozpakowaniu wydawał mi się mega duży, ale co tam - wrzuciłem po siedzenie, podłączyłem i jazda w trasę. W połowie drogi odłączyl=łem głośnik, posłuchałem kilku komunikatów i szybciutko wróciłem do zewnętrznego głośnika. także zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
mrc
Posty: 472
Rejestracja: 2012-11-22, 10:16
Lokalizacja: Wrocław

Teddy czy Henry Classic?

Post autor: mrc »

TomK pisze:3031 turbo wg mnie ma lepsze filtr niż pro 120 - wcześniej spryskiwacz, wycieraczki powodowały zakłócenia, na obecnym radiu nic takiego nie zauważyłem.
Oczywiście, ja z pro 120 wytrzymałem tydzień. Zbierał wszystkie możliwe zakłócenia.
Harry III ASC + SIRIO ML 145/SIRIO OMEGA 27
Jeździłem z: alan 48 plus multi, Uniden 520, Johnny II, Harry II, Johnny I, Yosan PRO-120, Yosan Turbo, Johnny III
ODPOWIEDZ

Wróć do „President”