President Tommy uzywany

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Konradbarc
Posty: 6
Rejestracja: 2017-05-01, 16:17

President Tommy uzywany

Post autor: Konradbarc »

witam proszę o pomoc

Jestem uczestnikiem ruchu drogowego i czegoś mi brakuje. Właśnie cb radio będzie super wyborem- zawsze to nowy gadżet.
Ja nie chce wydawać dużo pln na coś co będzie mi służyć raz na tydzień. Dlatego pomyślałem o co radiu używanym. I tutaj mam markę presidenta Tommy lub teddy, ew Harry II z funkcja ASC. Co będzie najlepsze dla osoba takiej jak ja . Czy te starsze czy nowsze presidenty.

Sprawdzam Olx i tam widzę ceny do 250 zł za takie radio jak chce z antena.
A mam opcje kupić tommego od szwagra. Ale jak jechałem z kumplem samochodem co miał teddiego to był o połowę glosniejszy niż ten Tommy u mojego szwagra. Niby da się usłyszeć to co trzeba. Ale nie wiem czy tak ma być czy to jest jakiś defekt.
Tommy jest w kaplecie z antena presidenta coś koło 150zł kosztowała. I taki zestaw szwagier ceni 250.
Doradzcie mi co mam kupić czy szukać teddiego czy tommiego czy jakiegoś starszego presidenta z funkcja ASC?
DZIEKUJE ŚLICZNIE :)
Awatar użytkownika
Speed
Posty: 1520
Rejestracja: 2012-08-11, 14:27
Znak/ranga: 161 OS 192
Lokalizacja: Lublin

President Tommy uzywany

Post autor: Speed »

Dołóż trochę i poszukaj Harry/Johnny III.
Mobil: DNT Carat + Solarcon Prowler 203
Na sprzedaż: President Harry III
Awatar użytkownika
Olo..
Posty: 1510
Rejestracja: 2014-04-02, 19:11

President Tommy uzywany

Post autor: Olo.. »

Jak raz na tydzień to bierz zestaw od szwagra. Starczy na początek. Ja bym szukał coś z rfg. Harry 3 czy Johnny 3 to optynalny wybór. Do tego antena najlepiej ok. 1.5m.

P.s. Radiotelefon to nie gadżet. ;-)
Mistrz ciętej riposty

Sprzedam:
JFK 2, Harry 3, Johnson 2 i wiele innych rzeczy! Pytać!!
info PW
Awatar użytkownika
Slawo13
Posty: 800
Rejestracja: 2014-06-21, 17:49
Lokalizacja: Polska

President Tommy uzywany

Post autor: Slawo13 »

Koledzy dobrze ci radzą dołóż trochę i poszukaj Harry III /Johny III jeżeli zależy ci na ACS to w tych modelach
ten system działa bardzo dobrze, dodatkowy atut to płynny RFgain.
Mobil: Albrecht AE 485 S/KPO 532/Performer 2000/Sigma Stinger CL/TRC-474 + SG-CB 1000
Baza: KPO DX 5000 V6/Densei 2002 tuning Konektor/Astatic 104M6B/Sirio 2008/Sonar LS-350/color]
Konradbarc
Posty: 6
Rejestracja: 2017-05-01, 16:17

President Tommy uzywany

Post autor: Konradbarc »

No to jeszcze raz ja :)
Kurde ja wiem że dobrze mówicie. Tylko właśnie szukam po taniosci żeby nie dawać kolejnej stówki więcej,
A jeszcze pytanko co do rf gain to Harry bodajże 2 ma taka funkcje. Czyli Harry ii będzie lepszym radiem jak tomy czy tedy? Czy w tych dwóch wyżej opisanych też jest rf gain tylko wbudowany czy coś w tym stylu. Sory ale się nie znam :)
Konradbarc
Posty: 6
Rejestracja: 2017-05-01, 16:17

President Tommy uzywany

Post autor: Konradbarc »

No i kolejne pytanie o tego tommiego i teddiego czy głośniki są w nich takie same bo wydaje mi się że tomy ma cichszy. A może jest to plus :) hymn?
Awatar użytkownika
Speed
Posty: 1520
Rejestracja: 2012-08-11, 14:27
Znak/ranga: 161 OS 192
Lokalizacja: Lublin

President Tommy uzywany

Post autor: Speed »

Harry II jest lepszy niż Teddy wg mnie.
Mobil: DNT Carat + Solarcon Prowler 203
Na sprzedaż: President Harry III
marekb
Posty: 880
Rejestracja: 2016-01-13, 21:30

President Tommy uzywany

Post autor: marekb »

Po taniości a potem pytania dlaczego słabo działa ,przedłużcie bo nie doleciało........
Konradbarc
Posty: 6
Rejestracja: 2017-05-01, 16:17

Re: President Tommy uzywany

Post autor: Konradbarc »

Kolego. Ja nie będę zawiedziony jak kupię tańsze radio za 250 pln z antena i będzie łapało sygnał do 8 KM gorzej jak kupię radio które samo kosztuje 400 zł tak jak Harry III. Bo to wg mnie będzie za dużo jak na moje potrzeby.

Ale teraz proszę o jedna ostateczna odpowiedź, która będzie sensem danego tematu.



Mam do wyboru wyżej wymienione dwa tańsze radia presidenta tomy tedy
I główne pytanko. Jest takie. Czy głośniki w tych radach są identyczne? Bo jak wyżej pisałem szwagier ma radio Tommy i jak rozkręcił na full volume to przysluchalem się głośnikowi i później u kolegi który ma radio tedy powtorzylem sytuacje. Stwierdziłem że tedy jest glosniekszy ..... ! CZY TO PRAWDA CZY TAK MA BYC? CZY TOMMY JEST JUZ DO TEGO STOPNIA ZUZYTY ZE GLOSNIK SLABIEJ DZIALA a może dlatego że był schowany w kieszonce pod radiem. :) dziękuję
Konradbarc
Posty: 6
Rejestracja: 2017-05-01, 16:17

Re: President Tommy uzywany

Post autor: Konradbarc »

marekb pisze:Po taniości a potem pytania dlaczego słabo działa ,przedłużcie bo nie doleciało........

Trochę nie rozumiem twojej wypowiedzi. Domyślam się że chodzi o zasięg. Lecz z tym będzie spokój bo tutaj akurat zasięg ustala antena :)
Awatar użytkownika
Sahim
Posty: 1438
Rejestracja: 2009-04-15, 14:27
Lokalizacja: Kraków

President Tommy uzywany

Post autor: Sahim »

A tak off topic, był tu kiedyś taki kolega, electronic334, styl pisania miał zupełnie podobny, nie rodzina czasem? ;-)
marekb
Posty: 880
Rejestracja: 2016-01-13, 21:30

President Tommy uzywany

Post autor: marekb »

Myślę że przy zakupie czegokolwiek najważniejsza jest jakość i komfort użytkowania a nie cena.
Konradbarc
Posty: 6
Rejestracja: 2017-05-01, 16:17

Re: President Tommy uzywany

Post autor: Konradbarc »

Przyjacielu Sahim proszę się wypowiadać na temat radia cb a nie pierdół za przeproszeniem. Czołem :*
Awatar użytkownika
Speed
Posty: 1520
Rejestracja: 2012-08-11, 14:27
Znak/ranga: 161 OS 192
Lokalizacja: Lublin

Re: President Tommy uzywany

Post autor: Speed »

Konradbarc pisze:Przyjacielu Sahim proszę się wypowiadać na temat radia cb a nie pierdół za przeproszeniem. Czołem :*
Zatem pozostaje szybka analiza IP, ban i temat do kosza :mrgreen:
Mobil: DNT Carat + Solarcon Prowler 203
Na sprzedaż: President Harry III
ODPOWIEDZ

Wróć do „President”