President Taylor IV

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

kuba89
Posty: 15
Rejestracja: 2019-11-11, 21:01

Re: President Taylor IV

Post autor: kuba89 »

Wybór padł na taylora iv, szczególnie że udało się dostać w jeszcze mocniejszej promocji z możliwością zwrotu gdyby nie przypadło do gustu. Wrażenia po miesiącu użytkowania?

W porównaniu do taylora iii po modzie - na pewno o niebo lepsze asc, zdecydowanie bardziej płynnie działające. Jeśli chodzi o odbiór nie mam "suchych" danych, ze stacji nadawczych to co ledwie dało się wyłapać uchem spośród szumów na taylorze iii, na nowym radiu również da się zrozumieć wiec jeśli chodzi o odbiornik zaryzykowałbym z pełną odpowiedzialnością ze gorzej nie jest.

Podsumowując - mając możliwość zwrotu, radio na tyle zyskało moją sympatię, że zostaje u mnie (pomimo braku RG Gaina z ml 145 jest bardzo przyjemne w uzytkowaniu), szczególnie że udało się dorwać w dużo niższej cenie niż w internetowych porównywarkach.

Jeśli chodzi o wykonanie - na pewno solidniejszy panel frontowy, w trójce podatny na zarysowania, taylor iv według mnie wygląda bardziej poważnie i mniej "odpustowo" jak ktoś wyżej stwierdził.
Awatar użytkownika
Speed
Posty: 1520
Rejestracja: 2012-08-11, 14:27
Znak/ranga: 161 OS 192
Lokalizacja: Lublin

President Taylor IV

Post autor: Speed »

W jakim sensie asc jest "zdecydowanie bardziej płynnie działające"?
Mobil: DNT Carat + Solarcon Prowler 203
Na sprzedaż: President Harry III
kuba89
Posty: 15
Rejestracja: 2019-11-11, 21:01

President Taylor IV

Post autor: kuba89 »

Załączone asc w taylorze 4 wpuszcza sporadycznie szumy, taylor iii wpuszczał z moich obserwacji wiecej, taylor iv nie ucina także komunikatow ledwie slyszalnych co czasem zdarzalo sie w poprzedniku.

I co najwazniejsze, w Lublinie z ml 145 naprawde jest to super radio z zalaczonym asc :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „President”