President Walker ASC

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Gwiazdor_1992
Posty: 442
Rejestracja: 2007-04-12, 12:54
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: Gwiazdor_1992 »

Kolego moim zdaniem zamiast Presidenta Walkera mógłbyś wziąć Unidena PC68 XL. To jest praktycznie to samo, tylko cena inna( ze wskazaniem mna Unidena :-) ) Kolega Ya1 posiada właśnie PC68 i z tego co wiem, jest bardzo zadowolony.

Pozdrawiam, Gwiazdor.
VW Lupo 1.0 ALL
President Herbert I & Sirio ML
Sabo35
Posty: 33
Rejestracja: 2007-12-28, 12:46
Lokalizacja: z drogi

Post autor: Sabo35 »

D.J napisał:
Aha i jeszcze pytanko jaka jest długość kabla do gruchy, bo w tti jest dośc długi i mi starcza akurat, czy w Presidentach sa tez poodbnej długości czy duzo krótsze?
W Walkerze ten kabelek ma długość ok 70 cm. Rozciągnietego nie mierzełem a mogę to zrobić dopiero wieczorem. Ale można sobie wyobrazić, że nie przekroczy 1,20 m.
Pozdrawiam
Sabo35

Gwiazdor 1992 napisał:
Kolega Ya1 posiada właśnie PC68 i z tego co wiem, jest bardzo zadowolony.
Ja też jestem bardzo zadowolony z Walkera :mrgreen2:
Mobil 1: President Walker+Sirio ML145
migar napisał:Sabo35 Mój mobil do setki przyspiesza w 7 sek jeśli więc widzisz mnie we wstecznym lusterku to jesli możesz zrób mi miejsce .
Przyro mi Stary ale mój to robi w 5 sek
D.J.
Posty: 50
Rejestracja: 2008-01-23, 18:47
Lokalizacja: okolice Pszczyny

Post autor: D.J. »

A czy Walker ma takie samo podświetlenie jak ten Uniden?
została tylko antena-President WA-27

było:
President Walker
TTI TCB 880
Alan 9 plus
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

D.J. pisze: Różnica w cenie Taylora i Walkera jest niewielka i w sumie jestem bardziej za Walkerem. Co wy polecacie i jakie macie propozycje?
Jakosciowo sa to bardzo podobne radyjka. Roznica jest w tym, ze Walker ma zdecydowanie wieksze mozliwosci regulacji. Jesli lubisz sie bawic i miec idealnie nastawione radyjko do panujacych warunkow (np. miasto, trasa, itd) to polecam Walkera, jesli wiesz ze nie bedziesz sie tym bawil to Taylor.
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
Sabo35
Posty: 33
Rejestracja: 2007-12-28, 12:46
Lokalizacja: z drogi

Post autor: Sabo35 »

Ależ ja się nie bawię gałkami, o czy wyżej pisałem i mam Walkera- to nie kryterium. Różnica między Walkeren a Taylorem to wielkość radia. Taylor jest mniejszy i pozbawiony prawie ręcznego sterowania. Reszta na podobnym poziomie.
Uważam jednak, że jak nie ma róznicy w cenie to wolę mieć coś co ma większe możliwości.
Ten Uniden jest podobny do Walkera ( napiszę- taki sam) różnicą jest kolor srebrny(Walker czarny) i cena. Walker ok 580-599,- Uniden ok 450,- ale bez homologacji :evil:
Tu wybór jest między markami co kto woli i dostepnością serwisu.
Pozdrawiam
Sabo35
Mobil 1: President Walker+Sirio ML145
migar napisał:Sabo35 Mój mobil do setki przyspiesza w 7 sek jeśli więc widzisz mnie we wstecznym lusterku to jesli możesz zrób mi miejsce .
Przyro mi Stary ale mój to robi w 5 sek
Awatar użytkownika
ya1
Posty: 761
Rejestracja: 2007-12-04, 18:20
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Kontakt:

Post autor: ya1 »

Gwiazdor_1992 pisze:Kolega Ya1 posiada właśnie PC68 i z tego co wiem, jest bardzo zadowolony.
Szczerze mówiąc jestem nie tylko zadowolony, ale wręcz zaskoczony jakością odsłuchu i nadawania tego radia.

Co prawda jest to zapewne równie dużą zasługą anteny, jednak nie zmienia to faktu, że przez kilka godzin jeździłem z pożyczoną inną anteną i też było bardzo dobrze.

Na pewno jest to wyśmienite radyjko do mobila. Ma wszystkie niezbędne regulacje wymagane dla bezstresowego używania go w różnych warunkach [miasto/trasa], a nie zaprząta naszej uwagi zbyteczną gałkologią - której i tak w trasie posługując się tylko zakresem AM nie używamy.

Za to dodatkowo należy mu się plus za bardzo dobrej jakości filtry, jak na radio w takiej cenie. I mówię tu zarówno o filtrach NB/ANL jak i DSC który [myślę] jest znacznie skuteczniejszy niż ASC montowany w niższej klasy Presidentach. Przynajmniej ja używam go w mieście kiedy jadę np. w towarzystwie osób którym przeszkadza ciągły szum i gwar w zatłoczonym eterze i rzadko zdarza się ucinanie dochodzących słów w słabszych sygnałach...

Oczywiście jest to tylko moja opinia i wynika tylko z mojego [jeszcze w końcu niewielkiego :-) ] doświadczenia w pracy z tym radiem. Ale jak na mój skromny gust - polecam serdecznie ;-)
Obrazek
Obrazek
D.J.
Posty: 50
Rejestracja: 2008-01-23, 18:47
Lokalizacja: okolice Pszczyny

Post autor: D.J. »

Dzieki wszytskim za odpowiedzi. Przemyślę sprawe i zdam relacje co kupiłem.
została tylko antena-President WA-27

było:
President Walker
TTI TCB 880
Alan 9 plus
Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 2249
Rejestracja: 2008-02-02, 20:47
Lokalizacja: Kościerzyna JO84XC

Post autor: Dawid »

Skoro pojawil sie juz tutaj post o U.68xl. Chcialbym porownac funkcje automatycznej blokady szumow w obu radiach. ASC President, DSC Uniden. Uzytkowalem Walkera przez rok. Uniden - odbiornik, nadajnik - prawie to samo co Walker. To radio ma naprawde najlepsze ASC z wszystkich mozliwych radji, mowa o Walkerze. Uniden tanszy, ale niestety gdybym mial kupowac to bym wziol Walkera. DSC jest troche drazniace dla ucha w 68xl. Po koncu nadawania przez druga stacje w Unidenie DSC odrazu urywa i robi tzw "Bum" Natomiast President ciagnie jeszcze przez chwile lekki szumek i wtedy spokojnie urwie szum. Podczas odbioru sygnalu ASC i DSC nie urywa i to jest chyba caly ten +
Awatar użytkownika
ya1
Posty: 761
Rejestracja: 2007-12-04, 18:20
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Kontakt:

Post autor: ya1 »

Dawid pisze:DSC jest troche drazniace dla ucha w 68xl. Po koncu nadawania przez druga stacje w Unidenie DSC odrazu urywa i robi tzw "Bum"
Dziwne! Nic takiego u siebie nie zauważyłem :!: :?: ... [ale nie mam dla porównania Walkera ;-) ]
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 2249
Rejestracja: 2008-02-02, 20:47
Lokalizacja: Kościerzyna JO84XC

Post autor: Dawid »

No ja mam porownanie. Wedlug mnie najlepsze ASC: "third generation President"
Odczulem duza roznice przesiadajac sie na DSC. Co jeszcze... w Unidenach 68, 78 glosniki sa zbyt duze przez co tony sa niskie i ciezko zrozumiec glos, szczegolnie jesli stacje sa blisko siebie. Sam bass ;)

Podsumowujac... nie powiedzialbym ze Uniden 68xl to Walker. Roznia sie poszczegolnymi rzeczami np DSC czy glosnik. Nie wiem jak trzeci brat JMC bo nigdy go nie mialem.

- Galaxy DX95T2 + Densei EC 2002 + Lemm AT 107 Super 16 + SS-830 + ......

- Uniden 68 LTW + Diamond CR-11

- Albrecht AE6890 + FD 2020 + Gamma 90 + KLS-120

- Cobra 19 PLUS + Florida

- Intek H-520
Awatar użytkownika
ya1
Posty: 761
Rejestracja: 2007-12-04, 18:20
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Kontakt:

Post autor: ya1 »

Dawid pisze:w Unidenach 68, 78 glosniki sa zbyt duze przez co tony sa niskie i ciezko zrozumiec glos, szczegolnie jesli stacje sa blisko siebie. Sam bass ;)
Zaskakujesz mnie po raz kolejny... Albo ja mam wyjątkowy egzemplarz, albo Ty trafiłeś felerny :-?

I pierwszy raz słyszę aby ktoś narzekał na zbyt duży głośnik... :-/

W/g mnie głośnik 68-ki niewiele się różni od posiadanego przez moją skromną osobę głośnika zewnętrznego!!! :roll:
Na pewno daje lepszą słyszalność wszelkich tonów w porównaniu z U520 i A87 które mam lub miałem!
Dawid pisze:Podsumowujac... nie powiedzialbym ze Uniden 68xl to Walker. Roznia sie poszczegolnymi rzeczami
A najgorsze, że różnią się też kolorem przedniego panela, co sprawia że UNIDEN jest dużo gorszym radiem :evil: :evil: :evil:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
aixen
Posty: 915
Rejestracja: 2007-11-29, 17:40
Lokalizacja: Łódź

Post autor: aixen »

Dawid pisze:Nie wiem jak trzeci brat JMC bo nigdy go nie mialem.
To dokładnie to samo co Walker. W najdrobniejszych szczegółach. Po wymianie potencjometru od SQ na orginał od Walkera ASC załącza się tak samo jak w oryginale.
Różnicą jest jedynie cena - Walker ca 600, za JMC dałem 450 z uruchomionym ASC.
A skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać... :mrgreen:
Pamiętaj... prezentowane opinie stanowią tylko i wyłącznie moje zdanie na dany temat.
Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 2249
Rejestracja: 2008-02-02, 20:47
Lokalizacja: Kościerzyna JO84XC

Post autor: Dawid »

ya1 pisze:Zaskakujesz mnie po raz kolejny...
Jeszcze nie raz cie zaskocze :-P

ya1 pisze:A najgorsze, że różnią się też kolorem przedniego panela, co sprawia że UNIDEN jest dużo gorszym radiem :evil: :evil: :evil:
Fajne sreberko :mrgreen: i podswietlenie :->

Moze jestem troche uwazny i czepiam sie szczegolow. Ale swoje wiem :evil:

- Galaxy DX95T2 + Densei EC 2002 + Lemm AT 107 Super 16 + SS-830 + ......

- Uniden 68 LTW + Diamond CR-11

- Albrecht AE6890 + FD 2020 + Gamma 90 + KLS-120

- Cobra 19 PLUS + Florida

- Intek H-520
Awatar użytkownika
ya1
Posty: 761
Rejestracja: 2007-12-04, 18:20
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Kontakt:

Post autor: ya1 »

Dawid pisze:Moze jestem troche uwazny i czepiam sie szczegolow. Ale swoje wiem :evil:
A ja swoje mam :lol:
I piszę z codziennego doświadczenia 8-)

Jeśli uda mi się dorwać kogoś z Walkerem to z ciekawości porównam ;-)

Hej! Ludziska!

Nie przejeżdża czasami w moich okolicach jakiś posiadacz tego radyjka? :lol:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 2249
Rejestracja: 2008-02-02, 20:47
Lokalizacja: Kościerzyna JO84XC

Post autor: Dawid »

A ja swoje mam
ja tez mam :-P U. 78, to jest to samo tylko 78 ma wiecej bajerkow. Dodam ze porownywalem te dwa radia jak kupowalem 68 vs 78 i wyszlo dokladnie to samo

I piszę z codziennego doświadczenia
ja tez codziennie mam kontakt z 78 ;)

- Galaxy DX95T2 + Densei EC 2002 + Lemm AT 107 Super 16 + SS-830 + ......

- Uniden 68 LTW + Diamond CR-11

- Albrecht AE6890 + FD 2020 + Gamma 90 + KLS-120

- Cobra 19 PLUS + Florida

- Intek H-520
ODPOWIEDZ

Wróć do „President”