President Walker ASC

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Olo..
Posty: 1510
Rejestracja: 2014-04-02, 19:11

Re: President Walker ASC

Post autor: Olo.. »

marekb pisze:Kupisz kiedyś naprawdę dobre radio ,i sam będziesz zdziwiony czym się zachwycałeś.
Dokładnie to chciałem napisać...

Dodam jeszcze, że za trzy razy mniej, ale ważne, że Ty zadowolony.
Mistrz ciętej riposty

Sprzedam:
JFK 2, Harry 3, Johnson 2 i wiele innych rzeczy! Pytać!!
info PW
edek1977
Posty: 537
Rejestracja: 2013-01-28, 11:34
Lokalizacja: Kraków

President Walker ASC

Post autor: edek1977 »

W nowych Walkerach też trzeba poprawiać ASC czy działają już dobrze?
marekb
Posty: 880
Rejestracja: 2016-01-13, 21:30

President Walker ASC

Post autor: marekb »

Wszystkie nowe radia wymagają poprawek.
Awatar użytkownika
wybitny2
Posty: 11
Rejestracja: 2016-09-25, 10:34
Lokalizacja: Entuzjasta nowych technologii

Re: President Walker ASC

Post autor: wybitny2 »

[quote="marekb"]Kupisz kiedyś naprawdę dobre radio ,i sam będziesz zdziwiony czym się zachwycałeś.[/
jakie twoim zdaniem jest naprawdę dobre radio ?
marekb
Posty: 880
Rejestracja: 2016-01-13, 21:30

President Walker ASC

Post autor: marekb »

Modelu Ci nie podam każdy lubi co innego,ale np każde radio z ssb dobrze zestrojone będzie dużo lepsze od najlepszego Walkera.
Awatar użytkownika
wybitny2
Posty: 11
Rejestracja: 2016-09-25, 10:34
Lokalizacja: Entuzjasta nowych technologii

Re: President Walker ASC

Post autor: wybitny2 »

marekb pisze:Modelu Ci nie podam każdy lubi co innego,ale np każde radio z ssb dobrze zestrojone będzie dużo lepsze od najlepszego Walkera.
Powiedz mi jedno po co mi do samochodu radio z ssb?. Gdybym chciał takie radio a właśnie tez takie miałem na myśli to bym je kupił ale stwierdziłem ze nie potrzebuje takiego radia do samochodu .Rozmawiamy o radiu z podstawową 40 a nie o radiu z SSB.
Awatar użytkownika
wybitny2
Posty: 11
Rejestracja: 2016-09-25, 10:34
Lokalizacja: Entuzjasta nowych technologii

Re: President Walker ASC

Post autor: wybitny2 »

marekb pisze:Modelu Ci nie podam każdy lubi co innego,ale np każde radio z ssb dobrze zestrojone będzie dużo lepsze od najlepszego Walkera.
Temat jest jasny wiec po co pisać i porównywać radio z SSB do radia z podstawowa 40 ?
Awatar użytkownika
poweredge
Posty: 934
Rejestracja: 2012-05-30, 09:23
Lokalizacja: Łódź

Re: President Walker ASC

Post autor: poweredge »

wybitny2 pisze:
marekb pisze:Modelu Ci nie podam każdy lubi co innego,ale np każde radio z ssb dobrze zestrojone będzie dużo lepsze od najlepszego Walkera.
Temat jest jasny wiec po co pisać i porównywać radio z SSB do radia z podstawowa 40 ?
... Bo koszt zakupu Walkera + koszt modyfikacji zbliża to radio do sprzętu o klasę wyżej :roll: :?: ... A na podstawową 40 to znajdzie się kilka tańszych przyzwoitych radyjek .. wybitny2 tu sporo osób przerabiało Walkera bez przeróbek i z przeróbkami . Zachwyt już dawno minął . Najważniejsze że Ci pasuje i tyle .

Każdy z nas testuje radia w innych warunkach i jednemu pasuje a innemu może nie .. Niema nic na siłę
....
marekb
Posty: 880
Rejestracja: 2016-01-13, 21:30

President Walker ASC

Post autor: marekb »

Mało tego co napisał kolega Poweredge w poście wyżej nie zbliża a przewyższa cenowo część nowych radi z ssb, a klasą jest poniżej,nie mówiąc o używkach.
Awatar użytkownika
wybitny2
Posty: 11
Rejestracja: 2016-09-25, 10:34
Lokalizacja: Entuzjasta nowych technologii

Re: President Walker ASC

Post autor: wybitny2 »

marekb pisze:Mało tego co napisał kolega Poweredge w poście wyżej nie zbliża a przewyższa cenowo część nowych radi z ssb, a klasą jest poniżej,nie mówiąc o używkach.
szczerze to obydwoje macie racje ale ja już nie kupie innego radia zostanę przy tym .
marekb
Posty: 880
Rejestracja: 2016-01-13, 21:30

President Walker ASC

Post autor: marekb »

Jesteś zadowolony to wszystko O,k.A jeszcze nauka kosztuje [ mnie też i to nie raz]
Awatar użytkownika
wybitny2
Posty: 11
Rejestracja: 2016-09-25, 10:34
Lokalizacja: Entuzjasta nowych technologii

Re: President Walker ASC

Post autor: wybitny2 »

Z tego radia jestem bardzo zadowolony i nie zamienię go a ze wydałem kasę ,wydałem chciałem mieć radio proste i dobre na lata . Dalej twierdze ze tuning dodał skrzydeł temu radiu i ze opłaca się w konektorze modyfikacje przeprowadzić.
Awatar użytkownika
Speed
Posty: 1520
Rejestracja: 2012-08-11, 14:27
Znak/ranga: 161 OS 192
Lokalizacja: Lublin

Re: President Walker ASC

Post autor: Speed »

wybitny2 pisze:Z tego radia jestem bardzo zadowolony i nie zamienię go a ze wydałem kasę ,wydałem chciałem mieć radio proste i dobre na lata . Dalej twierdze ze tuning dodał skrzydeł temu radiu i ze opłaca się w konektorze modyfikacje przeprowadzić.
I tego się trzymaj. Nie daj sobie na siłę wmówić, że coś jest złe. Jeżeli Tobie odpowiada i jesteś zadowolony to najważniejsze. W końcu Ty będziesz jeździł z tym radiem.
Mobil: DNT Carat + Solarcon Prowler 203
Na sprzedaż: President Harry III
ptasznikos
Posty: 67
Rejestracja: 2012-11-20, 13:55
Lokalizacja: Kraków

Re: President Walker ASC

Post autor: ptasznikos »

Jak wpływa obecność Ssb w radiu na prace w am-ie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
marekb
Posty: 880
Rejestracja: 2016-01-13, 21:30

President Walker ASC

Post autor: marekb »

Radio z ssb jest z założenia wyższej jakości, lepsza jakość wykonania ,lepsze filtry więc lepiej działa .Mam różnych radi naście więc mam porównanie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „President”