Stacja Okolicznościowa 1.07.2012

Zaproszenia do łączności

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

adam86-20
Posty: 558
Rejestracja: 2009-11-18, 00:30
Lokalizacja: Bełk

Post autor: adam86-20 »

Francuz, dokładnie. Kolegi adikpn, trzeba pochwalić za chęć i zapał.


A propos stacji okolicznościowych, kolejna będzie organizowana 7 lipca w Łaziskach Górnych na hałdzie Skalny (389m n.p.m) i będą karty QSL :mrgreen:
Ale to jeszcze napiszę w nowym temacie.
M: Herbert + Turbo 5000 + KL 203P + DM 432mt
B: DX-5000 + 1/2 lambda (czeka Winkler XA 27 - L) + mic home made
Yaesu 7900 + J-pole 2/70
Kenwood TS-480 + FD-3
UV-5R

Nie dyskutuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
matti201

Post autor: matti201 »

ale słuchajcie , wiecie o co chodzi?
o to , że nazywanie kazdego wypadu w plener , żeby poradiować , stacją okolicznościową, trąci paranoją. Wystarczy dodac do znaku /m albo /p , w zależności od tego czego używamy .
Stacjami okolicznościowymi można nazywać serię wypadów powiązanych ze sobą jedną myslą przewodnią - aktywacja po kolei wyższych pagórków wielkopolski, parków krajobrazowych, albo jezior pojezierza gnieźnińskiego - dla dyplomu. Albo upamiętnienie wydarzenia bierzącego wydarzenia ewentualnie rocznicy czegoś tam - dla fajnej karty QSL
Ale do tego trzeba planu i organizacji na większą skale (a i tak wymienione przezemnie powody są poprostu śmieszne)

Wyjazd na pobliską górke, żeby odciąć się od miejskich zakłuceń jast poprostu wyjazdem na górke, D..A a nie stacja okolicznościowa

normalnie jak tetrycy z 80ki organizujący faune i flore,

o, albo koleś nadający z Obornik Wlkp rozdający punkty do zamków polskich...... jak to usłyszałem na 80ce mało nie padłem , wychowałem się tam i wiem ze nigdy żadnego zamku nie było, nie ma ruin, w szkole nic nie mówili ..... sprawdzam w necie - zero wzmianek historycznych :-D ale do dyplomu się liczy . z nudów chyba
Awatar użytkownika
killer
Posty: 1390
Rejestracja: 2010-12-24, 20:48
Lokalizacja: JO81KX

Post autor: killer »

Dobra dobra, będziecie mieli te ku es elki ale jak się ładnie wbrekujecie.
President Jackson forever
Mobile: Jackson II + Sirio Hi-Power 4000 + mikrofon seryjny
Base: Jackson 5 band + Jackson 6 band + Solarcon Imax2000 + Sadelta ME3 + Astatic 1104C + CB Master CB200 + FRQ8F1
Eksponaty: President Wilson + Tank Whip full 1/4 + President Texas (wer. 215cm)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stacje okolicznościowe ”