Stacja przewoźna - okolice Nowego Sącza

Zaproszenia do łączności

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Bumelant

Stacja przewoźna - okolice Nowego Sącza

Post autor: Bumelant »

W weekend 18-19 będę przebywał w okolicach Nowego Sącza. W planach ładowanie z dipola oraz "patyka". Także jakby, ktoś chciał pogadać / potestować sprzęt z rejonu to zapraszam.

Pewnie będę słyszalny na AT, EE oraz 28 w AM.
Awatar użytkownika
tarnus
Posty: 1699
Rejestracja: 2009-07-24, 14:38
Lokalizacja: Mobilek

Stacja przewoźna - okolice Nowego Sącza

Post autor: tarnus »

Będziesz gdzieś na górkach? Znam fajne miejsce z prostym dojazdem. Możemy się spotkać przy kawie :-)
Bumelant

Stacja przewoźna - okolice Nowego Sącza

Post autor: Bumelant »

Witaj Marku - zobaczymy jaka pogoda będzie itp. na razie to zapowiadają się burze. Przez cały dzień były piękne warunki a teraz to nie wiem co będzie... W Krakowie jedno wielkie zachmurzenie...
Miejsca dobre znam - jestem "Sączersem" tylko nie mieszkam już tam od 10 lat, ale jestem przynajmniej raz w miesiącu u rodziców w odwiedziny. Bardzo chętnie się spotkam jak będzie tylko możliwość - już dawno chciałem się poznać z ekipą tamtejszą. Nawet nie wiesz, że ja to z 15 lat temu to byłem u Was na rozmowie kw. heheheh w Merxie :) Albo dawniej nawet jeszcze w Technikum Elektrycznym jakieś praktyki miałem mieć. Lata temu... Czas szybko leci... Mogło to nawet być z 20 lat temu. Pierwsze radio miałem jeszcze ze sklepu "po schodkach" w rynku....
Awatar użytkownika
BeBek
Posty: 567
Rejestracja: 2012-07-19, 15:19
Znak/ranga: SP9PP
Lokalizacja: Nowy Sącz (KN09IO)

Stacja przewoźna - okolice Nowego Sącza

Post autor: BeBek »

W rynku to był sklep. Pamiętam widziałem pierwszy raz Jacksona. Na radiu sklep wołali CB Rzemieślnik, bo tak się ten sklep nazywał. I prz okazji kilka radi mieli. A pamiętasz Promaco (Grotgera) - moja pierwsza onwa, Astre (Rynek - dzisiejsze 3 korony) albo Elstop (w bramie od Lwowskiej) - druga onwa (mk2) i alan 38, no i oczywiście MERX (Borelowskiego)?
Ostatnio wygrzebałem dowód opłaty za pozwolenia i nawet jedno z nich.
Ja chętnie bym dołączył w terenie ale akurat jestem na wyjezdzie.
Sprzęt: Apollo Road Blues 2.5, President Taylor III, CRT 2000H, CRT MIKE, AT-5555N, UBC125XLT, Baofeng UV-3R;
SP9PP
'AKTUALNE' Sprzedam: CRT MIKE v2 (RFG, bez ARFG), Sirio MEGAWATT 4000 i FLEX LOG 4, Baofeng UV-3R możliwa wymiana na: radia CB i UKF i anteny CB
Bumelant

Stacja przewoźna - okolice Nowego Sącza

Post autor: Bumelant »

Ja już jestem na miejscu. Pierwsze łączności zaliczone. Pozdrawiam kolegę Jarka z Nawojowej i dzięki za QSO.

BeBek - no problem - jestem regularnie także jeszcze będzie okazja nie raz...
Oczywiście, że pamiętam te sprawy. Ja również miałem Alana 38 i taką Onwę. Alana chyba kupowałem w Elstopie a Onwę w Merx.

Do usłyszenia w eterze!
Bumelant

Stacja przewoźna - okolice Nowego Sącza

Post autor: Bumelant »

Dzień bardzo udany. Chwilowe ale fajne otwarcia. Na dzisiaj to wszystko - jutro walczę dalej. Marku czy możesz mi na PW jakiś kontakt do siebie zapodać?

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stacje okolicznościowe ”