Warszawa->Zachodniopopomrskie

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
olo_r
Posty: 4214
Rejestracja: 2012-12-16, 23:05
Lokalizacja: KO02LF

Warszawa->Zachodniopopomrskie

Post autor: olo_r »

I było otwarcie - Zachodniopomorskie

na Drawno, Police i Niebuszewo

I takie chwile cieszą najbardziej :shrek:

Krosno sie podziało
Mobil: GENERAL ELECTRIC 3-5804C+Sirio CB MINI-MAG 27
http://www.cbmuseum.nl/General_Electric.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Baza: YAESU FT-857 + wire na dwóch wędkach + unun 9:1 + ATU
Awatar użytkownika
Almighty
Posty: 1394
Rejestracja: 2013-11-02, 19:19
Znak/ranga: Szczecin Radio
Lokalizacja: Szczecin

Re: Warszawa->Zachodniopopomrskie

Post autor: Almighty »

olo_r pisze:na Drawno, Police i Niebuszewo
Marian (Drawno), Wojtek albo Arek (Szczecin Niebuszewo) i zgaduję Jarek (Police).

Szczecin Radio - stacja komunikacyjna w stolicy Pomorza Zachodniego - rozmawiała dzisiaj z wieloma stacjami mazowieckimi, ale Ola nie słyszała. Z forumowych kolegów tylko z Kubą Suzu4x4 rozmawiałem. Może następnym razem... :-)

PS Jakie wywołanie masz na 26425 kHz, aby na przyszłość nie przeoczyć kolegi z forum ?

pzdr.
Slavonic Beam / Slavonic Dipole / V-Slavonic 225 / Magic Stick

http://www.szczecin-radio.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
kubaopp
Posty: 4917
Rejestracja: 2012-04-02, 17:14
Lokalizacja: LN32DW Benoy-Vedeno
Kontakt:

Warszawa->Zachodniopopomrskie

Post autor: kubaopp »

ja odpowiem za kolegę (161rc059) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ML145 +DNT Strato FM
Awatar użytkownika
tarnus
Posty: 1699
Rejestracja: 2009-07-24, 14:38
Lokalizacja: Mobilek

Warszawa->Zachodniopopomrskie

Post autor: tarnus »

A patrz, dzisiaj Pomorze to mi na S9+ chwilami wychodziło ale jakoś nie zagadałem.
Awatar użytkownika
olo_r
Posty: 4214
Rejestracja: 2012-12-16, 23:05
Lokalizacja: KO02LF

Warszawa->Zachodniopopomrskie

Post autor: olo_r »

Almighty pisze:Szczecin Radio - stacja komunikacyjna w stolicy Pomorza Zachodniego

jeden Kolega rozmawiał z drugim o antenach, które robi Kolega nr 3. Niebuszewo na bank i jak nie pamięta Aleksandra to mu nic nie poradzę :shrek: - Ja go pamiętam. Krótka łącznosc - nie podał znaku CB z jakiś tam przyczyn.

Ja tam swoje wiem :shrek:

Tego dnia uCiekł Sandomierz i Krosno - godzina 11:20 do 12 z groszem - krótkie otwarcie.

Jedna stacja z mobila - Police Przemek z WA27 na dachu jak sie nie myle (161KP111 na 26495) bo tego dnia nie nadązałem QSY podawać i raz z 26425 musiałem aż pod 26495 polecieć by zaznać spokoju i zrobić QSY w ciszy - musieliście Przemka słyszeć - nie zrzeszony.

PS All Ty lepiej zapytaj Niebuszewo czy mu sie na chwile Aleksander z Wawy nie wciął ?? No chyba że sie ukrywa :shrek:

PS poszukałem wpis z clutra Marian Drawno

09/08/2015 11:22 POLAND 26365 161NT006

ta godzina to clustrowa to chyba 2 h do przodu - małe sprostowanie - a Przemek z mobial zrobił jeszcze 2 łączności z moimi kolegami z Wawki - z Arkiem Bemowo i Olkiem - olek na działce z półfalówki 20 km za Wawką a Arek z balkonu z boomeranga
Mobil: GENERAL ELECTRIC 3-5804C+Sirio CB MINI-MAG 27
http://www.cbmuseum.nl/General_Electric.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Baza: YAESU FT-857 + wire na dwóch wędkach + unun 9:1 + ATU
Awatar użytkownika
Almighty
Posty: 1394
Rejestracja: 2013-11-02, 19:19
Znak/ranga: Szczecin Radio
Lokalizacja: Szczecin

Re: Warszawa->Zachodniopopomrskie

Post autor: Almighty »

olo_r pisze:Niebuszewo na bank i jak nie pamięta Aleksandra
To był Wojtek (Maverick), a w Policach faktycznie Przemek (Kraju Police). Tak jak mówiłem - w tym czasie siedziałem na 26515 i notowałem komu na Mazowszu widokówkę muszę wysłać. No nic, mam nadzieję, że w przyszłości uda się przy podobnym otwarciu porozmawiać z kolegami z forum :mrgreen:

pzdr.
Slavonic Beam / Slavonic Dipole / V-Slavonic 225 / Magic Stick

http://www.szczecin-radio.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
olo_r
Posty: 4214
Rejestracja: 2012-12-16, 23:05
Lokalizacja: KO02LF

Warszawa->Zachodniopopomrskie

Post autor: olo_r »

o to to :mrgreen: gadali se Chłopy że jeden zna takiego ze szczecina co robi zarąbiste anteny i wytłumaczy i zrobi jak trza - zapytaj go :mrgreen: Nie wyprze się :mrgreen:

I na końcu gadki wpadłem ja do tego , co zachwalał tego ze szczecina drugiemu koledze czyli Aleksander Warszawa - znak podałem chyba RC ale potem uciekł szybko i dopisze ci na PW resztę.

A to otwarcie to było szalone, wołam sen 26425 i mi sie zgłaszali - nawet 35/161ZT :shrek:
Almighty pisze:No nic, mam nadzieję, że w przyszłości uda się przy podobnym otwarciu porozmawiać z kolegami z forum

uwierz mi ja nie mniejszą bo to się przez te 30min-1h cuda dzieją i ja miałem Południe-Zachód i potem na przemian Północ zachód i zawadzało o południe wschód i północ wschód ale juz o kilka S w dół.

było ciekawie
Mobil: GENERAL ELECTRIC 3-5804C+Sirio CB MINI-MAG 27
http://www.cbmuseum.nl/General_Electric.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Baza: YAESU FT-857 + wire na dwóch wędkach + unun 9:1 + ATU
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lokalne”