SERWIS CB RADIO Łódź ul. Brukowa 16 "KONEKTOR"

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
SQ9RNU
Posty: 1210
Rejestracja: 2009-05-24, 06:41
Znak/ranga: SQ9RNU
Lokalizacja: SP9

Post autor: SQ9RNU »

Pietern pisze:Tak z ciekawości zapytam.
JayJay, jak to zmierzyć, tę "dużą węższość"? Pytam bo wielu ludzi, którzy się na tym znają mówiło mi, że tego na ucho nie da się odczuć.
I druga sprawa, czy po jednym dniu, to nie za szybka opinia? Bo wiesz, ja bym potrzebował kilku, kilkunastu dni, żeby to sprawdzić/stwierdzić. Wiesz przecież, że sytuacja w eterze jest zmienna i to co dziś oceniasz jako efekt pracy serwisu, może być po prostu tylko efektem słabszej propagacji, albo mniejszego ruchu w eterze, albo jeszcze czegoś innego.
Tak jakoś zapadła mi w głowę opinia AdamaB, że z opinią warto poczekać i dobrze sprawdzić jej poprawność, bo to przecież ludzie czytają i często opierają na tych opiniach swoje wybory. Słowem, odpowiedzialność za słowo.
No najważeniejsze, że jest zadowolony .

Poza tym ,że w ciągu 1 popołudnia intensywnie przetestował 2 radia a że propagacja pewnie była , Natasha szalała , obok jechała ciężarówka jedna za drugą , modulacyjnie test rzetelenie przeprowadzony przy użyciu ( porównawczo ) dziewiczego ( czyt. nietkniętego ) radia Harryi JFK odsłuchiwanego z przyjamniej 2-ma stacjami bazowymi - to można stwierdzić ,że pewnie było warto.

A teraz poważnie : Jak można napisać rzetelną opinię po 1 popołudniu !!!
Z całą stanowczością poperam przedmówcę - Bierzesz odpowiedzialność w pewnym sensie za to co piszesz - a niestety jesteś małowiarygodny .

Dla przypomnienia : to się nazywa efekt PLACEBO *

* Placebo (łac. będę się podobał) – substancja lub działanie (np. zabieg chirurgiczny) obojętne, nie mające wpływu na stan zdrowia pacjenta, podawane choremu jako terapia. Chory nie wie, że to, co zastosowano, nie jest prawdziwym leczeniem, zaś wszystko (dla leku głównie: wygląd, zapach, smak, konsystencja), oprócz leczniczych właściwości placebo jest takie samo, jak rzeczywistej terapii.
Często zastosowanie prawdziwego leku mogłoby być szkodliwe dla pacjenta, ale oszukanie go przez wmówienie, że przyjął lek, może poprawić jego sytuację psychiczną.
Placebo stosuje się również w badaniach nad działaniem leków, zabiegów medycznych i niekonwencjonalnych, używając go w podwójnie ślepej próbie.
-=- SQ9RNU -=-
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7785
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

Jak rozumiem nikt nie ma już prawa być zadowolonym? Nawet jak jest, to trzeba napisać, że nie jest. To już bicie piany, a nie dyskusja, koledzy z forum CB-Polska.
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
mariusz_1004
Posty: 525
Rejestracja: 2013-05-07, 22:44
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: mariusz_1004 »

Pewnie się trochę wtrącę między wódkę a zakąskę ale...

Czego oczekiwać jak ostatnio na forum w 4 na 5 tematach mowa tylko o radiach po tuningu... nawet jak wbił nowy użytkownik który miał tti, ubota chińczyka bądź nie miał żadnego radia.
Ale trzeba mu polecić radio tuningowane albo żadne.
To nic że nie zauważy różnicy.

Jak dotąd przeczytałem jedną rzetelną wypowiedź potwierdzoną faktami co do negatywnych opinii.
Intek HR-5500 6.0 + Astatic Road Devil RD104E + Sirio ML 145/Sirio T3-27
Awatar użytkownika
Pietern
Posty: 944
Rejestracja: 2013-02-05, 22:37
Lokalizacja: JO90LF

Post autor: Pietern »

Hasan-Łódź pisze:Jak rozumiem nikt nie ma już prawa być zadowolonym? Nawet jak jest, to trzeba napisać, że nie jest. To już bicie piany, a nie dyskusja, koledzy z forum CB-Polska.
Ja nie jestem z CB-Polska, zaglądam tam, tak jak i tu. Tyle, że tutaj jednak zaglądam dłużej i częściej. To dobre forum i pisują tu fajni ludzie, często z olbrzymią wiedzą, więc warto tu zaglądać.
Jakoś nie mam ochoty byś mi dolepiał łatkę zadymiarza.
A pytanie, które zadałem... Hm, bez sensu było? Co komu na forum tematycznym po tym, że user po kilku minutach użytkowania wystawi pozytywną opinię?
Tobie, jako handlowcowi, to odpowiada, ale mnie jako rozwijającemu się użytkownikowi radia w niczym to nie służy. A może nawet zaszkodzić.
Ot, zwykły konflikt interesów. chyba zdajesz sobie sprawę, że w Twojej sytuacji może dochodzić do takiego konfliktu?
Występujesz w dwóch rolach, które o siebie trą. To handlowiec (dużo sprzedać) i opiniotwórca (właściciel opiniotwórczego forum)- w tej samej dziedzinie. Nigdy nie myślałeś o tym?
Prezio Jackson II, Albrecht NM500 (cyna&kalafonia)/Farun FD1818 (mod Pherni), Sirtel Gamma 1R/Sirio; Hi-Power 4000/Super Carbonium/Omega 27
AntekPabianice
Posty: 6654
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: AntekPabianice »

Nie staram się być niczym adwokatem, ale chcę wystąpić trochę jako bezstronny obserwator, bo jedno, co mi się nasuwa, to faktycznie te dwie role trochę przeszkadzają, jednak rola właściciela forum i opiniotwórcy działa raczej na niekorzyść roli handlowca. Nie pamiętam, żeby Przemek (Hasan) kiedykolwiek zachwalał jakiś szajs, raczej wskazywał. jego wady, ułomności, a jeśli coś polecał, to raczej w sposób wyważony a wręcz oszczędny i do jego opinii nikt chyba nie miał zastrzeżeń i nie posądzał go a jakąś kryptoreklamę. Wnoszę więc, że jego opinie były raczej rzetelne, co chyba potwierdzają też opinie kupujących.
A co do działania serwisu (miałem się nie wypowiadać), to każdemu mogą przytrafić się błędy, człowiek jest tylko człowiekiem i nie rozumiem nagonki...
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7785
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

Chętnie sprzedam to forum. Kupisz je ode mnie? Opłacisz serwer i zadbasz o pozycjonowanie? Zadbasz o świeżą krew, by coś się działo na forum. Zapłacisz też za informatyka jak coś klęknie.

Ale nie - ja, Przemysław, to całe zło tego forum.

Nie masz dużego stażu na forum, to nie pamiętasz co było za poprzedniego właściciela. Przypomnę: jak się Marek napił to rzucał bluzgami na lewo i prawo, bany szły stadami, była wielka zrzuta na utrzymanie forum, a już nie wspomnę o tym co się działo z bazą danych.

Właściciel przed Markiem dekodował bazę danych i czytał sobie PW - wiem o tym, bo sam się przyznał, że czytał moje wiadomości. Lubisz takie praktyki? Nie sądzę.

Tak więc zastanów się czy masz tak źle: nie ma włączonego AdSense, jest jedna reklama u góry, nikt nie miąka, że nie ma kasy na utrzymanie forum, bany są dla naprawdę zasłużonych. Opinie negatywne o mojej firmie nie są usuwane - a to, że wątek poleciał, to była zasługa bicia piany. Jakoś posty AdamaB czy Pawła 2113 wiszą. Znów spisek. Albo może są merytoryczne?

Zwróć uwagę, że to nie ja kreuję pozytywne opinie o modyfikacjach tylko inni userzy, nie związani ze mną. To nie ja piszę "kup sobie yosana po tuningu" tylko userzy, którzy go użytkują. Gdzie widzisz w tym moją winę?

Na nikogo nie wpływam, nie forsuję niczego na siłę. A jeśli tak uważasz to proszę o garść cytatów. Do rzeczy albo wcale.

Z wątku gdzie jest 50 wypowiedzi pozytywnych, 2 negatywne "bezinteresowne grono" z CBP próbuje zrobić wrażenie, że wszystko jest źle i niedobrze. Jeśli ktoś pisze, że dobrze - to od razu jest zaatakowany. Czy to może ja źle coś postrzegam, czy komuś zależy tylko i wyłącznie na biciu piany?

Adamowi B. dziękuję za opinię (sam o nią zresztą prosiłem). Sprawę wyjaśnię z nim na PW - część rzeczy się zgadza i nie będę polemizował, część wyjaśnię, bo widzę to zupełnie inaczej.

Dzięki takim opiniom wiem nad czym trzeba jeszcze popracować. Już teraz radia na serwisie sprawdzane są dokładniej i dłużej, w samochodzie i na bazie, przez dwie osoby.

Znam też pojęcie skali i wiem, że na 1000 Klientów zawsze będzie ktoś niezadowolony. Mądry zrozumie, głupiemu szkoda tłumaczyć.

Rozpisałem się, mój punkt widzenia znacie. Można się pastwić.
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
Pietern
Posty: 944
Rejestracja: 2013-02-05, 22:37
Lokalizacja: JO90LF

Post autor: Pietern »

Komu i na co ty odpowiadasz Antoni? Przecież nie ma żadnego konfliktu, coś musiałeś sobie wymyślić...
:mrgreen:
Prezio Jackson II, Albrecht NM500 (cyna&kalafonia)/Farun FD1818 (mod Pherni), Sirtel Gamma 1R/Sirio; Hi-Power 4000/Super Carbonium/Omega 27
Awatar użytkownika
LOHEN
Posty: 1970
Rejestracja: 2009-11-21, 16:55
Lokalizacja: DX London
Kontakt:

Post autor: LOHEN »

Hasan-Łódź pisze:Ale nie - ja, Przemysław, to całe zło tego forum.
Oj Ty niedobry Przemysławie :!: :evill:

Nie pozwoliłeś harcować tutaj gamoniom, to teraz musisz przetrzymać tę krucjatę. Choć i tak twierdzę, że szkoda klawiatury na nich.
Awatar użytkownika
JayJay
Posty: 488
Rejestracja: 2012-06-27, 14:32
Lokalizacja: Białystok KO13ND

Post autor: JayJay »

Pietern pisze:Tak z ciekawości zapytam.
JayJay, jak to zmierzyć, tę "dużą węższość"? Pytam bo wielu ludzi, którzy się na tym znają mówiło mi, że tego na ucho nie da się odczuć.
I druga sprawa, czy po jednym dniu, to nie za szybka opinia?
Radia testuje uchem a nie oscyloskopem...
Radia przetestowałem w jeden dzień, bo miałem trochę czasu, wiem jak działały przed wysłaniem i jak działają teraz...
Poza tym nikt nikomu nie karze wysyłać sprzętu do Konektora? Ja pomimo, że wyłożyłem kilka złote na modyfikacje jestem zadowolony.
CRE 8900 knktr v.2; 575m6; RM KL 405; T5000; RSN4001A
AT-6666 knktr v.2; EC-2018 Turbo; HP 4000; RSN4001A
JFK II knktr v.2; CR577; B300p; T5000; CB-250
SMART knktr v.2; B150; MW4000; CB-250
AdamB

Post autor: AdamB »

Hasan-Łódź pisze: Adamowi B. dziękuję za opinię (sam o nią zresztą prosiłem). Sprawę wyjaśnię z nim na PW - część rzeczy się zgadza i nie będę polemizował, część wyjaśnię, bo widzę to zupełnie inaczej.

Dzięki takim opiniom wiem nad czym trzeba jeszcze popracować. Już teraz radia na serwisie sprawdzane są dokładniej i dłużej, w samochodzie i na bazie, przez dwie osoby.
Ja nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy sobie coś wyjaśniać i polemizować.
Co miałem na uwadze, to napisałem w opinii.
Jak obiecałem ... napisałem uczciwie - wykazując plusy i minusy serwisu.

Pozostałe pretensje ująłem w "piśmie reklamacyjnym".
Jeżeli jednak, "Konektor", wbrew temu, o co prosiłem w "piśmie", będzie miał zamiar naprawiać mikrofon, który właśnie reklamuję, to w takim przypadku, ten "naprawiony" sprzęt, zostawcie sobie i zapomnijmy o sprawie. Lepiej, żebyście odesłali w tym stanie, w jakim go wysłałem, niż cokolwiek grzebali. Poznam ewentualne oszustwo.
Jako pozytywne rozpatrzenie sprawy traktuję spełnienie postulatów, o które wnosiłem ... inne rozwiązania, nie są satysfakcjonujące.
Zaznaczam, że nie będę podejmował żadnych kroków prawnych, aby wyegzekwować to, o co prosiłem w "piśmie". Te kilkaset złotych nie jest warte mojego zachodu i czasu, a opinia ... no cóż, na długo pozostanie wśród czytających.
W obecnej chwili nie widzę potrzeby dyskusji, ani wpisywania dodatkowych uwag w "opiniach o serwisie". Śmieszy mnie jednak to, że opinie znowu znikają, ale "nie mój cyrk i nie moje małpy". Forum zaczyna "kuleć" ...

Tyle ode mnie.

Małe OT ... Kolego Lohen ... szkoda nawet komentować Twojej wypowiedzi.
Nie życzę sobie, żeby ktokolwiek nazywał mnie gamoniem ... nawet bez konkretnego wskazania osoby. Ogólnikowe użycie takiego słowa, dotyczy wszystkich Forumowiczów ... ogarnij się i lepiej już nic nie pisz.
W normalnych warunkach dostałbyś w pysk i nawet nie miałbyś szansy oddać ... gwarantuję Ci. Nie toleruje chamstwa w swoim otoczeniu.
Moim zdaniem złamałeś regulamin Forum ... jako osoba funkcyjna, powinieneś sam zrezygnować z zajmowanego stanowiska. Jako facet, powinieneś przeprosić wszystkich, ale ... od Ciebie nie można oczekiwać aż takiego aktu męstwa i poczucia odpowiedzialności. Potwierdza się opinia o Tobie, jaka krąży w eterze i na innych Forach, ale ... jak pisałem ... "nie mój cyrk i nie moje małpy".

Przepraszam za OT.

Adam
Awatar użytkownika
cassiopeia
Posty: 6364
Rejestracja: 2011-03-26, 23:06
Znak/ranga: 161CBF081
Lokalizacja: Kalisz - najstarsze miasto w Polsce
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Post autor: cassiopeia »

ja mam tylko jedną uwagę do słów:
mariusz_1004 pisze:nawet jak wbił nowy użytkownik który miał tti, ubota chińczyka bądź nie miał żadnego radia.
Ale trzeba mu polecić radio tuningowane albo żadne
widać jeszcze mało na świecie żyjesz mariusz_1004, i mało widziałeś (czyt. słyszałeś) Każde radio ma swoje wady, ponieważ jest to produkcja seryjna i z reguły na czymś się tam oszczędza. każde CB radio nadaje sie do poprawek (czyt. tuning) aby pracowało kulturalnie. nie mówię tu o nagminnie wymienianych filtrach II p.cz. ale o wielu innych rzeczach, które skutkują poprawą funkcjonowania. dodając do tego tanie radio, którego szuka nowy użytkownik nie pozostawia nic innego jak za małe pieniądze coś w radiu wyskrobać aby działało lepiej, choć często "z g... bata nie ukręcisz" jak mawia staropolskie przysłowie. kończąc wypowiedź nie neguj "tuningu" dla samego negowania
NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI

-.-. .- ... ... .. --- .--. . .. .-
Awatar użytkownika
JayJay
Posty: 488
Rejestracja: 2012-06-27, 14:32
Lokalizacja: Białystok KO13ND

Post autor: JayJay »

Panowie... Nie śmiećmy forum...
Bądźmy poważni jeżeli "ktoś" ma "coś" na „piśmie” to proponuje założenie sprawy cywilnej bądź załatwienie sporu polubownie ;-) Nie zachowujmy się jak dzieci bo na to nikt nie ma czasu…
Przepraszam za OT!
CRE 8900 knktr v.2; 575m6; RM KL 405; T5000; RSN4001A
AT-6666 knktr v.2; EC-2018 Turbo; HP 4000; RSN4001A
JFK II knktr v.2; CR577; B300p; T5000; CB-250
SMART knktr v.2; B150; MW4000; CB-250
Awatar użytkownika
januwojt
Posty: 2236
Rejestracja: 2010-01-20, 15:33
Znak/ranga: SQ9ORF
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: januwojt »

LOHEN pisze:
Hasan-Łódź pisze:Ale nie - ja, Przemysław, to całe zło tego forum.
Oj Ty niedobry Przemysławie :!: :evill:

Nie pozwoliłeś harcować tutaj gamoniom, to teraz musisz przetrzymać tę krucjatę. Choć i tak twierdzę, że szkoda klawiatury na nich.
Znamy się w realu Jacku , ze swojej strony mogę powiedzieć kolegami . Teraz dowaliłeś jednak bardzo chamsko . Ci ,,gamonie'' w tym i ja to nie jakieś świerzaki na radiu. Kolejna rzecz powinni się wypowiadać tylko CI którzy mają coś do powiedzenia konkretnego i konstruktywnego . Uważam , że to za daleko zaszło . I moim mniemaniu afery na tym forum nie jest winien Przemek tylko kilku nadgorliwych modów . Co do samego sedna nikt nigdy nie napisał źle o sklepie , tylko o wpadce serwisowej . Mnie ona nie dotyczy więc się nie wypowiadam i tego życzyłbym reszcie których problem serwisowy nie dotyczy . Adwokatów nie potrzebuje , ani Adam , ani Przemek.
Awatar użytkownika
Krecik
Posty: 2259
Rejestracja: 2008-06-09, 12:23
Lokalizacja: Kazimierz Biskupi
Kontakt:

Post autor: Krecik »

Panowie koniec OT , temat dotyczy serwisu a nie przepychanek między sobą .
Lohen więcej kultury proszę.


Każdy następny wyskok będzie skutkował sankcjami.
bbono
Posty: 5
Rejestracja: 2013-10-11, 11:12
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: bbono »

Witam Kolegów. Zgadzam się z przedmówcą. Jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia to niech to wyjaśnia między sobą, nie można angażować się w sprawy osób trzecich. Osoby, które nie są zadowolone z usługi jakiejkolwiek firmy, mogą dochodzić swoich praw na drodze cywilno-prawnej, chociaż myślę, że w tym gronie jest to ostateczność. Poza tym obowiązuje kultura wypowiedzi i osoby, które się nie trzymają tych zasad, nie są dla mnie wiarygodne. Ja nie korzystałem z usług firmy, której dotyczy dyskusja, ale do tej pory-ilekroć potrzebowałem porady Pana Przemka-zawsze ją otrzymałem, mimo że dotyczyła spraw przyziemnych-związanych z poruszaniem się i obsługą forum, które być może mógłbym znaleźć buszując po forum, ale z jakichś względów nie mogłem. Myślę, że każda wypowiedź będzie subiektywna i tak ją należy traktować. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie i komentarze transakcji.”