Besserwisser

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
SP9
Posty: 8032
Rejestracja: 2011-05-22, 13:01
Lokalizacja: NH

Re: Besserwisser

Post autor: SP9 »

Mayor7 pisze: .....................
Dwa radia zostały do naprawy - kiedyś w wolnym czasie się tym zajmę... gówno wielkie a zarobek żaden.
tia....a potem przeczytam ... dałem radia do naprawy ... miesiąc i nic :mrgreen:
FT 450D, FT 7800E, FT 857D, VX6
Moonraker GP-2500, Lafayette MA 1500
Awatar użytkownika
Olo..
Posty: 1510
Rejestracja: 2014-04-02, 19:11

Besserwisser

Post autor: Olo.. »

Taa i kolejny ban na forum a po nim wysyp dziesiątek niezadowolonych użytkowników. :shrek:
Mistrz ciętej riposty

Sprzedam:
JFK 2, Harry 3, Johnson 2 i wiele innych rzeczy! Pytać!!
info PW
Awatar użytkownika
Sahim
Posty: 1438
Rejestracja: 2009-04-15, 14:27
Lokalizacja: Kraków

Re: Besserwisser

Post autor: Sahim »

Mayor7 pisze: Dwa radia zostały do naprawy - kiedyś w wolnym czasie się tym zajmę... gówno wielkie a zarobek żaden.
Temat poszedł w buraki.
Co innego jest kiedy zostawiam radio u znajomego, żeby kiedyś, przy okazji, jak mu się będzie chciało, dłubnął w nim i może naprawił a może nie - a wtedy ja mu flaszkę albo coś itd.
A inna sprawa kiedy ktoś oferuje usługi serwisowe, za pieniądze, a potem sprzętu ani kontaktu przez rok nie widać.
Jeśli uważam że naprawa mnie przerasta albo jest czasochłonna - to zwracam sprzęt i albo rzucam to zajęcie w pierony, albo podnoszę cenę tak żeby mnie się opłacało - wtedy jeśli ktoś się zdecyduje - obie strony będą zadowolone.
Bo na razie to wychodzi na to że klient czuje się oszukany bo mu nie naprawiono, a po drugiej stronie serwisant też nieszczęśliwy bo przecież mu się nie kalkuluje..
Awatar użytkownika
bub
Posty: 348
Rejestracja: 2012-07-26, 18:13
Lokalizacja: WLKP JO82KD

Besserwisser

Post autor: bub »

Wojtek KR pisze:tia....a potem przeczytam ... dałem radia do naprawy ... miesiąc i nic
Olo.. pisze:Taa i kolejny ban na forum a po nim wysyp dziesiątek niezadowolonych użytkowników.
Czyli Panowie uważają, że w opisanej sytuacji wszystko jest ok? Przyjmuję radia od obcych ludzi, komercyjnie i za pieniądze. Nie odzywam się 2 albo 3 miesiące. Nie kontaktuje, ignoruje ale nic się nie stało? Takie są standardy? Nie idzie poinformować, że jest jakiś problem albo, że nie da rady bo "coś tam, coś tam"? Jeśli tak to życzę wam więcej takich "transakcji" z oczekiwaniem kilkumiesięcznym i zerowym kontaktem! Tylko żebyście byli zadowoleni bo przecież z tego jest g***o, a nie zysk więc można was było olać...
161RC018
President Jackson I/ Densei EC-2002/4 ele yagi homemade/Antron A99 /Bamby homemade
Awatar użytkownika
Olo..
Posty: 1510
Rejestracja: 2014-04-02, 19:11

Besserwisser

Post autor: Olo.. »

Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem...
Mistrz ciętej riposty

Sprzedam:
JFK 2, Harry 3, Johnson 2 i wiele innych rzeczy! Pytać!!
info PW
Awatar użytkownika
bub
Posty: 348
Rejestracja: 2012-07-26, 18:13
Lokalizacja: WLKP JO82KD

Besserwisser

Post autor: bub »

Olo.. pisze:Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem...
To Ty nie rozumiesz mojego przesłania. Kpicie z tego jakby to było coś normalnego i robicie z tematu wyrażającego opinię o kimś zwykły śmietnik. Co miało być powiedziane to już zostało, a reszta to jakieś dyrdymały. Fakty z tematu stanowią, że Bess to człowiek niesłowny, nieuczciwy i nie należy już nic mu wysyłać. Dalsza część tematu to śmietnik z jakimiś głupkowatymi żartami.
161RC018
President Jackson I/ Densei EC-2002/4 ele yagi homemade/Antron A99 /Bamby homemade
Awatar użytkownika
Olo..
Posty: 1510
Rejestracja: 2014-04-02, 19:11

Re: Besserwisser

Post autor: Olo.. »

Olo.. pisze:Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem...
Jeszcze raz przeczytaj....dalej nie rozumiesz i jeszcze piszesz o swoim przesłaniu.
Ostatnie posty tyczyły się MAyora :roll:

P.S. A tak przy okazji.....Kiedyś napisałem na forum o wałku, na którym ucierpiał kolega to "koledzy" z forum wyśmiali i jeszcze napisali dobrze mu tak.
Ostatnio zmieniony 2015-08-29, 11:33 przez Olo.., łącznie zmieniany 1 raz.
Mistrz ciętej riposty

Sprzedam:
JFK 2, Harry 3, Johnson 2 i wiele innych rzeczy! Pytać!!
info PW
Awatar użytkownika
bub
Posty: 348
Rejestracja: 2012-07-26, 18:13
Lokalizacja: WLKP JO82KD

Besserwisser

Post autor: bub »

To zacznij czytać tytuł tematu ze zrozumieniem. Bess to nie Mayor. A ten temat to nie śmietnik.
161RC018
President Jackson I/ Densei EC-2002/4 ele yagi homemade/Antron A99 /Bamby homemade
Awatar użytkownika
Olo..
Posty: 1510
Rejestracja: 2014-04-02, 19:11

Besserwisser

Post autor: Olo.. »

Ten dalej swoje.. :evi:
Mistrz ciętej riposty

Sprzedam:
JFK 2, Harry 3, Johnson 2 i wiele innych rzeczy! Pytać!!
info PW
Awatar użytkownika
bub
Posty: 348
Rejestracja: 2012-07-26, 18:13
Lokalizacja: WLKP JO82KD

Besserwisser

Post autor: bub »

Powstrzymam się od komentarzy dalszych bo pewnych cech ludzkich nie da się naprostować. Proszę moderatora o usunięcie moich postów nie na temat.
161RC018
President Jackson I/ Densei EC-2002/4 ele yagi homemade/Antron A99 /Bamby homemade
Awatar użytkownika
SP9
Posty: 8032
Rejestracja: 2011-05-22, 13:01
Lokalizacja: NH

Besserwisser

Post autor: SP9 »

bub nie uważam że takie postępowanie to OK ... i nigdzie tak nie napisałem, ale też nie wiem jak Mayor się z gościem umówił: za tydzień, miesiąc - czy "jak bede miał czas"
FT 450D, FT 7800E, FT 857D, VX6
Moonraker GP-2500, Lafayette MA 1500
Awatar użytkownika
bub
Posty: 348
Rejestracja: 2012-07-26, 18:13
Lokalizacja: WLKP JO82KD

Besserwisser

Post autor: bub »

To akurat nie analogia Wojtek bo Bess brał za kasę radia od obcych ludzi i potrafił ich ignorować lub wielokrotnie niedotrzymywać terminu zrywając kontakt. Sam temat schodzi za to powoli do poziomu jakieś kpiny i czytając go ma się wrażenie, że tak naprawdę to jest ok. A nie jest. Dodam, że to już chyba 4 miesiące, a kolega nadal nie ma radia. Z resztą według ostatniej obietnicy miało zostać wysłane w ubiegły poniedziałek bo już od dawna zostało spakowane i jest gotowe. To kpina jakaś jest w wydaniu Bessa i o tym własnie jest ten temat.
161RC018
President Jackson I/ Densei EC-2002/4 ele yagi homemade/Antron A99 /Bamby homemade
Awatar użytkownika
Olo..
Posty: 1510
Rejestracja: 2014-04-02, 19:11

Besserwisser

Post autor: Olo.. »

Czego Ty dalej nie rozumiesz???

Wszyscy(prawie) się jasno określili, że frajerstwu mówimy nie!!!
Sam osobiście jest bardzo zadowolony z jego usług. Jednak to co słyszę od innych skreśla go definitywnie. W temacie zostało wszystko napisane, Bess zbanowany, na innych forach jakby nic "uprawia" pisanie postów, więc jest po temacie...
Mistrz ciętej riposty

Sprzedam:
JFK 2, Harry 3, Johnson 2 i wiele innych rzeczy! Pytać!!
info PW
Awatar użytkownika
bub
Posty: 348
Rejestracja: 2012-07-26, 18:13
Lokalizacja: WLKP JO82KD

Besserwisser

Post autor: bub »

Ktoś coś Tu do Ciebie pisał? Jesteś Wojtek? Mówiłem Ci, że dalej się z Tobą w dyskusję nie wdaję, a Ty dalej silnie podniecony poprawiasz swoje ego toczeniem forumowej gównoburzy. Daj sobie spokój. Pisałem w odpowiedzi na komentarz Wojtka. Jak nie rozumiesz to jeszcze kilka razy przeczytaj. Rozumiem, że nostalgia za starą grupa CS nie pozwala Ci na zaprzestanie swoich prób bycia na siłę ironicznym i złośliwym ale niestety nie bardzo wychodzi tak więc daj sobie spokój.N aprawdę nie do Ciebie już mówię. Post był do Wojtka co można w nim wyczytać bo akurat z Tobą na rzeczową dyskusję bym nie liczył.
161RC018
President Jackson I/ Densei EC-2002/4 ele yagi homemade/Antron A99 /Bamby homemade
Awatar użytkownika
SP9
Posty: 8032
Rejestracja: 2011-05-22, 13:01
Lokalizacja: NH

Besserwisser

Post autor: SP9 »

bub nikt nie miał na celu kpić z tej sprawy ... a ja na pewno - sam niestety często polecałem Bessa, myślałem że gość jest w porządku - ja byłem zadowolony z radi, które do niego wysyłałem.
Mój post był komentarzem do wpisu Mayora i tyle , nie potrzebnie szukasz w nim prób bagatelizowania całej sprawy, jak dla mnie te kilka oszukanych osób, powinno zgłosić sprawę na policję - jedna osobę oleją ale na zgłoszenie zbiorowe o oszustwie muszą zareagować
Nawiasem mówiąc ciekawi mnie jedno - czy na innych forach - elektroda, cb-polska, cb-mania .... i jeszcze kilka by się znalazło coś o sprawie wiadomo, czy też mieli z tym problem czy to tylko problem na naszym forum.
FT 450D, FT 7800E, FT 857D, VX6
Moonraker GP-2500, Lafayette MA 1500
Zablokowany

Wróć do „Opinie i komentarze transakcji.”